Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 19

Polecane posty

Gość gość
twoje noworoczne postanowienie to umyć sobie nogi. Dotrzymałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty shatyn gnoju będziesz mi mogi wygadywał? A jak ostatnio robiłam ci rextel to przez słuchawkę czuć było jak ci jaja jebią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jadą i mają jechać. Ja żamego noworocznego nie miałem. Ja jestem SHATYN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie odeszla, a tak groznie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powąchają się, powąchają i dalej będą durnia kleić. Typowe goje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak się goje żały. Sźkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odurzona: Uwazaj, wiesz ze moge odejsc, jestem juz na granicy. Zostawie cie i bedziesz sam. Mam odejsc czy nie? Jedno slowo i pozalujesz. Przemysl to bo nie zartuje. Decyduj. Chcesz tego???? Odejde!!!! Shatyn: W*********j. Odurzona: Ok, zostane, ale tylko dla twojego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie sobie spokój... Skompromitowała się wiele razy i nie wiedziała co ma z sobą zrobić... No to uciekła, niby to znajdując pretekst...:D To tak żałosne i naiwne, że az się nie chce wierzyć, że to dorosła osoba... W sumie to smutne...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wroci jutro, najdalej w ciagu tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfa, Otulona to drugi Arecki. Jak ci ludzie chca uchodzic za doroslych? Rzucaja jakies grozby ktore maja przestraszyc, a pieciolatek widzi ze to zalosne piertolenie. Pozniej sami wracaja i udaja ze sprawy nie bylo. Jak mozna tak nie szanowac swojej wiarygodnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Planujemy zmiany w ordynacji wyborczej i są to zmiany bardzo oczekiwane przez społeczeństwo. Będą to zasady, które zabezpieczą wybory przed jakimiś nadużyciami. Przypuszczenie, że te nadużycia miały miejsce ma bardzo mocne podstawy w różnych faktach, analizach statystycznych. Musimy ten obecny bardzo ułomny stan ordynacji wyborczej i całej organizacji wyborów zmienić” – powiedział Kaczyński w niedzielę podczas wywiadu udzielonego szczecińskiemu oddziałowi Telewizji Polskiej. x x I już wszystko wiadomo... Boją się, że przegrają a naczelniczek chyba najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wspominajac juz o tym, ze jaka grozba jest znikniecie Otulonej z forum kafeteria? Ziemia przestanie sie krecic wokol Slonca, czy co? Moze wszyscy powinni ja blagac zeby zostala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Kurfa, Otulona to drugi Arecki. Jak ci ludzie chca uchodzic za doroslych? Rzucaja jakies grozby ktore maja przestraszyc, a pieciolatek widzi ze to zalosne piertolenie. Pozniej sami wracaja i udaja ze sprawy nie bylo. Jak mozna tak nie szanowac swojej wiarygodnosci? x x To ludzie z kompleksami, zahamowaniami, którzy tutaj odreagowują swoje codzienne strachy, omamy itp Niewiele moga zdziałac w realnej rzeczywistości to starają sie tutaj straszyć i w ten sposób wpływac na życie innych, podbudowując swoje marniutkie ego... Arecki, otulona, Iftar, Myrevin wszyscy są z tego samego sortu... Z tego samego pudełka z kompleksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadome bylo ze zaczna manipulowac przy ordynacji predzej czy pozniej. Dlatego moim zdaniem obecne protesty byly bezsensownym marnowaniem paliwa. Nadejdzie jeszcze moment, gdy pis nawywija konkretnie, i wtedy ludzie sie w*****a nie na zarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie wspominajac juz o tym, ze jaka grozba jest znikniecie Otulonej z forum kafeteria? Ziemia przestanie sie krecic wokol Slonca, czy co? Moze wszyscy powinni ja blagac zeby zostala? x x Ona się już pare razy podobnie zachowywała... Mam wrażenie, że to z powodu nadużycia alkoholu... Zrobiła z siebie idiotkę i nie wiedziała jak z tego wyjść a więc szukała pretekstu. A ponieważ z jej intelektem nie jest najlepiej to oparła swoje działanie o takie prymitywne groźby... Skoro musiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Wiadome bylo ze zaczna manipulowac przy ordynacji predzej czy pozniej. Dlatego moim zdaniem obecne protesty byly bezsensownym marnowaniem paliwa. Nadejdzie jeszcze moment, gdy pis nawywija konkretnie, i wtedy ludzie sie w*****a nie na zarty. x x Szczerze mówiąc też mam taką nadzieję. Ale obawiam się, że te kombinacje przy ordynacji mogą się dla nas źle skończyć. Natomiast podobnie myślę jak Ty, że w końcu, w swoim rozpasaniu i przekonaniu o nieomylności rusza coś co podziała na ludzi jak płachta na byka... I wtedy wymyśla przyśpieszone wybory które przegrają, bo oczywiście wg nich będa sfałszowane i tak nastąpi koniec zabawy. Naczelniczek zamknie się w swojej willi z najbliższymi którzy go nie opuszcza (bo więszkość zwieje) i tak będzie trwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przynajmniej zmienilaby nicka i udzielala sie gdzie indziej, jakby miala chociaz odrobine wstydu. Bo w to, ze opusci kafeterie, nie uwierze nigdy. Ja, gdybym szantazowal jakas grupe osob ze ich oleje i zostana sami, predzej bym zjadl wlasny jezyk niz wrocil jak gdyby nigdy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Tusk dalece przekracza swoją rolę jako przewodniczącego Rady Europejskiej. Działa przeciwko interesowi Polski już nie po raz pierwszy. Wcześniej popierał bardzo wysokie kary za nieprzyjmowanie uchodźców, czyli pół miliona euro od jednego uchodźcy. Co oznacza, że Polska musiałby zapłacić miliony euro. Każdy Polak powinien zastanowić się czy człowiek, który działa przeciwko polskim interesom powinien uczestniczyć w życiu publicznym naszego kraju. Bo z tą ojczyzną w przypadku Donalda Tuska jest jakiś kłopot” – powiedział prezes PiS. x x A tu ma wroga, oprócz Polaków, z którym będzie walczył i o którym będzie, tak jak teraz, opowiadał największe idiotyzmy ze swoich mokrych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bzdury, a prawda :D jeżeli znasz angielski to wywiad jest na stronie telewizji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To przynajmniej zmienilaby nicka i udzielala sie gdzie indziej, jakby miala chociaz odrobine wstydu. Bo w to, ze opusci kafeterie, nie uwierze nigdy. Ja, gdybym szantazowal jakas grupe osob ze ich oleje i zostana sami, predzej bym zjadl wlasny jezyk niz wrocil jak gdyby nigdy nic. x x Ona ma kłopoty psychiczne...A dla takich ludzi, rzeczywistość wyglada inaczej... Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego w koncu dojdzie. Na chwile obecna nadal slizgaja sie na argumentach woli suwerena, i chociaz juz nie raz zlamali prawo, to jednak ogolnie ludzie jeszcze nie sa wzburzeni. Dojdzie do momentu, ze przegna, bo w odroznieniu od Orbana, sa duzo glupsi i bardziej aroganccy. Co mnie bardziej martwi, to te kilka milionow ludzi ktorzy mysla tak samo jak oni. Ktorzy nie chca demokracji z wieloma partiami i poszanowaniem odgornych regul, tylko uwazaja ze jak dochodza do wladzy, to mozna robic co sie zywnie podoba. Ci ludzie beda caly czas wplywali na wybory, i jeszcze przez dlugie lata beda promowali mentalnosc rodem z Bialorusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie bzdury, a prawda smiech.gif jeżeli znasz angielski to wywiad jest na stronie telewizji x x Przykro mi ale to bzdury... Np o tym raju podatkowym...:D:D Takie straszenie "czarnym ludem" co przyjdzie i nas zje...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Do tego w koncu dojdzie. Na chwile obecna nadal slizgaja sie na argumentach woli suwerena, i chociaz juz nie raz zlamali prawo, to jednak ogolnie ludzie jeszcze nie sa wzburzeni. Dojdzie do momentu, ze przegna, bo w odroznieniu od Orbana, sa duzo glupsi i bardziej aroganccy. x x Dokładnie. M.in. stanie sie tak bo sa nieobliczalni pomijając już pełną amatorkę w działaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bzdury, a prawda smiech.gif jeżeli znasz angielski to wywiad jest na stronie telewizji smiech.gif A mozesz podac linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd... x Co mnie bardziej martwi, to te kilka milionow ludzi ktorzy mysla tak samo jak oni. Ktorzy nie chca demokracji z wieloma partiami i poszanowaniem odgornych regul, tylko uwazaja ze jak dochodza do wladzy, to mozna robic co sie zywnie podoba. Ci ludzie beda caly czas wplywali na wybory, i jeszcze przez dlugie lata beda promowali mentalnosc rodem z Bialorusi. x x Szczerze mówiąc to mnie też martwi. To o czym piszesz to jedno ale... Gorzej bo dojdzie ich frustracja... A to może być groźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc moze taka jest smutna dola tego kraju. Polaczenie mentalnosci wschodniej i zachodniej, ktore zawsze bedzie generowac konflikty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zmiany trzeba poczekac... Oczywiście w przenośni to pisze bo na poważne, prawdziwe zmiany trzeba dwóch pokoleń. Nikt z tego forum nie doczeka normalnej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×