Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety chyba prowadzą jakiś zbiorowy burdel

Polecane posty

Gość gość

Bo tylko na wygląd patrzą i każda chce najwyższą cenę dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary, jak ja przeczytałem jedną rozmowę na fb laski, z którą byłem. Wiesz, miłość i te sprawy. Byłem w szoku, że one są jednak bydlętami, Kurwa nie wiem, brak słów. Była ze mną, a z inną koleżanką rozkminiała w tym czasie jak nawiedzona, który z ich znajomych najwięcej wyciąga miesięcznie. I jak tego kolesia zdobyć, czy to możliwe. Tego samego wieczora, robiła mi kolację i szeptała czułe słówka. Hehe, powiedziała, że jakiś dziwny jesteś dzisiaj. A ja nie, wiesz trochę głowa mnie boli...do tej pory nie wie o co chodzi, tak odejść, rozmyślić się. Przyjemnie jest czasem wyjść na dupka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licz się ze słowami cweluchu. Jak Cię coś uwiera, to odstąpię maść na ból dupska. P.S. W doopie mam Wasze zarobki :-P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, ja też dopiero zrozumiałem jakie to podłe zdziry, kiedy przeczytałem jej smsy. Na fb szybko zmieniła hasło bo się kopnęła. Ale przynajmniej wiem co to jest ta miłość w ich wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ból d**y, wał się na ryj i nie wp*****laj w wątek śmieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to kur/wy, materialistki, manipulatorki, i kłamczuchy, aha i udawaczki. Pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, znacie może jakieś mocniejsze słowo niż Kurwa ? Brakuje mi strasznie jakiegoś słowa, które byłoby w stanie chociaż w przybliżeniu to określić. Ale od wielu lat jeszcze nie znalazłem. Pomóżcie plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie ma takiego słowa, to już szczyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×