Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość st.szer

Kobity co myslicie o żołnierzach ??

Polecane posty

Gość st.szer

Jestem ciekawy czy to prawda ze kazda kobieta zaglada na zlonierza a jak tak to czemu co wnich jest takiego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety lubia facetów w mundurach...jakoś tak je to kręci...może dlatego że są w takich uniformach i że jest to takie zagadkowe, coż kryje się pod spodem:-) Moj Miś był w wojsku...jak go jeszcze nie znałam...ale i tak był super...mniam mniam....dzieki bogu to ja go upolowałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mundury
spedzilam 4 lata w meskiej, mundurowej szkole, mam faceta z ktorym przezylam jego pobyt w wojsku i powiem ci, ze mundury sa swietne a do tego mezczyzna w mundurze wyglada naprawde podniecajaco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sommaire
W mundurze nawet burak cukrowy fajnie wyglada:D:D:D no i to takie męskie, w załozeniu, oczywiscie,ze robia to co zolnierze robia,a nie obieraja ziemniaki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość st.szer
Czyli rozumie ze 9/10 kobiet zaglada na zolnierza :) a co myslicie jak patrzycie sie naniego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mi sie podobał z wyglądu to pewnie bym pomyslała, ze to fajne ciasteczko i fajnie by sie chrupało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś jest szeregowym w wojsku to jest zwykłym nieudacznikiem nienadającym się absolutnie do niczego. Szeregowy jest w wojsku nikim, nie ma nic do gadania, wszystko zbiera na klatę i najmniej zarabia. Nie wiem jak może kogoś podniecać taka mameja jak szeregowy czy starszy szeregowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście uwielbiam wojskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gwiazdki mi się podobają. Belki już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×