Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkam w UK i na ulicy widuję takie pary

Polecane posty

Gość gość

Ona piękna i zadbana kobieta, on totalny łach. Ona wyższa on niższy. Ona prowadzi samochód, on siedzi na miejscu pasażera. Żałujcie prawiki i nieudacznicy, że nie urodziliście się Anglikami. Aha, i nie mówcie, że angielskie kobiety to same spasione pasztety z mordami buldogów, bo to taka sama prawda jak to, że Polki są najpiękniejsze. Czyli gowno prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wytłumacz jeszcze z jakiej przyczyny biali w UK wymierają jak muchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Tu gdzie mieszkam prawie wcale nie ma "kolorowych". Wyróżniają się w tłumie, tak jak w Polsce. Jednak większość wciąż stanowią Anglicy i w dodatku mnożą się na potęgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli on siedzi z lewej strony ,ona z prawej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra ale czym się tu fascynować? Tym facetem jak żul czy tą elegancką babką czy może czymś innym bo nie bardzo kumam o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o takich parach piszę. Niezorientowanym przypominam, że w UK kierownice w samochodach są po prawej stronie. Ona prowadzi, a on siedzi i piwko popija. W Polsce nie do pomyślenia. Tak samo jak nie widzi się w Polsce par wysoka plus niższy, albo gwiazda filmowa plus menel. A tutaj widzę to bardzo często. Czy ktoś jeszcze to widzi, czy to tylko moje angielskie zadooopie jest takie specyficzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o to, że dla angielskich kobiet nie są ważne takie rzeczy jak wzrost, wygląd czy prowadzenie samochodu, a dla Polek często są powodem by skreślić faceta już na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś jeszcze Polką czy już Wielką Brytyjką autorko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to kraj obszczanych meneli, typowe śmietnisko jak w Mozambiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaaa... moja jeszcze wtedy przyszła teściowa wręcz błagała żebym nie wychodziła za mąż za jej syna bo on mi tylko wstyd przyniesie, całe życie jak menel wygląda i żeby ona mu ciuchów nie kupowała i nie prała i nie prasowała to nie mogłaby z domu z tego wstydu wyjść że takiego nieudacznika urodziła. 8 lat jesteśmy małżeństwem i mój mąż nadal wygląda jak menel bo taki ma styl. Jak prowadzi auto sam to policja potrafi go zatrzymać bo myślą że komuś ukradł, a po sprawdzeniu dokumentów przychodzą nam do domu sprawdzać czy on tu mieszka bo wygląda jak bezdomny. Owszem na polskie warunki jesteśmy ekscentrycznym małżeństwem, ale jak widać nie jest to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem autorem i na zawsze zostanę Polakiem. Niestety cudzoziemcy nie podobają się angielskim kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprostowanie, nie podobają się żadnym kobietom.No chyba jak desperatce powyżej.Musi mieć duże parcie na bolca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety autor ma kompleksy z powodu niskiego wzrostu i braku prawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo meneli mijam na ulicy. Upodobali sobie polskie piwo :) Ich dziewczyny są ładne i zadbane, młodsze od nich. Bezzębne menelice też widuję oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze za wcześnie aby mówić o kompleksach, bo całkiem niedawno odrzuciła mnie kobieta, Polka, tylko dlatego, że ja mam 178 wzrostu (jestem z tych wyższych kurdupli), a ona 186. Prawka nie mam i nie mam z tego powodu kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Desperatka z parciem na bolca... no to się uśmiałam :D Mojego męża możesz zobaczyć na scenie niejednego koncertu rockowego, taki ma styl gamoniu, a mnie to w niczym nie przeszkadza bo mam własny. W tym kraju ludzie po prostu lubią wyglądać jak mielone mięso, żeby się broń boże jeden od drugiego nie odróżniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co cię w nim urzekło? To że gra na scenie? Jest to jakieś wytłumaczenie, że mógł się spodobać. Angielscy menele nie są gwiazdami rocka. Potrafią tylko trąbić piwsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość wartościowych Anglików, Szkotów i Walijczyków wyjechało poza granice UK głównie do Ameryki, Kanady i Australii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mnie urzekło? To czego nikt się nie domyśla bo wszyscy patrzą tylko na wygląd zewnętrzny. Ludzie nie składają się z ubrań chociaż coraz częściej odnoszę wrażenie że strój jest ważniejszy od osobowości. Rodzina mojego męża należy do tych co się nigdy z niczym nie wychylą "bo co ludzie powiedzą" , a mój mąż miał odwagę wychylić się i żyć po swojemu. Za to go kocham i szanuję. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x wrzuć fotę księżna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście swoją fotę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co, chcesz zobaczyć jak wygląda ostania kobieta z zasadami? Za późno, moje zasady i całą resztę dostał ktoś inny, a ty możesz co najwyżej pomarzyć że ktoś cie kiedyś pokocha dla ciebie, a nie dla twojego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za co ciebie mąż pokochał? Co go w tobie urzekło? To pytam ja, autor. Ten, który prosi o zdjęcie, to jest jakiś inny gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wedrowny
autor ma racje, sporo czasu byłem na zachodzie i tam jakoś nie miałem problemu z wyrwaniem laski, raz miałem dużą mulatke i mam do dzisiaj foto jak siedzi mi na kolanach, mało mnie widać bo duża dópa i cyce. A przekonala się do mnie jak mnie zobaczyła pod prysznicem, na pewno specjalnie wlazła do łazienki żeby sobie oblukac mojego pytonga :) i tak narodziła się wielka miłość :-D a wzrostu mam 172cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba za awanturnictwo mnie pokochał bo tak sie darłam jak mnie ochroniarz nie chciał przepuścić po koncercie, że aż wylazł taki jeden długowłosy i kazał dla tej pani odsunąć barierki na jego odpowiedzialność. A potem rozmawialiśmy do samego rana no i się jakoś zakochał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no gwiazda kroka to jest coś, tak czy siak parcie na bolca.Z menelem do wyra chodzisz.Jasne wnetrze wnętrzem , ale estetyka estetyką.Wygląda jak żul , czyli jest zaniedbany.Sama napisałaś ,że wyglada jak menel. No cóż patola tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:29 na c***j oceniasz? opisz lepiej z kim ty sypiasz, królewno spod Radomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jakiś zapis w konstytucji że człowiek ma wyglądać estetycznie? Posrało was wszystkich z tym wyglądem, a prawda jest taka że nachalna reklama mózgi wam wyżarła, zobaczcie sobie jak wyglądają lobbyści, producenci i reklamodawcy tego kitu który wam wciskają pod czache jak macie wyglądać i na waszej głupocie zbijają fortuny. Żal mi was wszystkich bo nie myślicie własną głową tylko cudzy nachalny kit przyjmujecie jak modlitwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×