Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paradontoza45

na co lecą faceci??

Polecane posty

Gość paradontoza45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet............
lecę na urodę, ale mam swój gust, powinna byc zadbana, inteligentna, miła, uśmiechnięta, i nie powinna przeklinać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci leca
przede wszystkim na urode, nastepnie na charakter - przekorny, wredny ale i przyciagajacy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr K***
Na kobiecość , dobry sex , odpowiednią prezencje , umiejętność gotowania , całkowity brak wulgarności , umiejętniść zachowania się w towarzystwie , spontaniczność , uśmiech , radość życia , wewnętrzny czar i spokój .... itd. Podstawowe cechy kobiecości - czyli coś co jest w totalnym zaniku i wiele młodych kobiet nawet nie potrafi zrozumieć o czym mowa... Co gorsze współczesny młody facio też tego nie pojmuje... i tu cała tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a według mnie
faceci lecą przede wszystkim na urodę. Dziewczyna ma sie im podobać a najlepiej aby zazdrościli jej koledzy. Oczywiście twierdzą, że ważna jest dla nich inteligencja, charakter itd. ... to tylko farsa bo wystarczy, że stanie przed nim panienka będąca w jego typie ale puściutka to on i tak postawi ją na swoim piedestale. Cóż faceci nigdy się nie zmienią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzisiejszych czasach na kase ma sie rozumiec wazne tak samo jest aby przyszla zona miala taka prace aby facet mial ubespieczenie darmowe najlepiej lekarka lub kobieta pracujaca dla gowermentu reszta spierdalac na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGGI22
JA TEŻ UWAŻAM ŻE FACECI LECĄ NA KASĘ. MI KUMPEL POWIEDZIAŁ ŻE ON MÓGŁBY BYĆ NA UTRZYMANIU KOBIETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecą
przede wszystkim na wnętrze, chociaż na urodę i sex również, ale uroda i sex według facewtów, to tylko "oprawa". Oni są na prawdeę uczuciowi i potrzebują: -kobiety-partnerki; -matki; -dobrej kucharki; super kochanki. A ja jestem po prostu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami...
faceci leca na serce ktore bije miedzy nogami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ______________++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traktorzystka Lodzia
Zgadzam sie z cyniczna obserwatorka ze na piwo, a czasami to i na wodke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZALEZY OD FACETA
zależy od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latajacy dywan
na paradontoze! a jak!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacan
wiszę sie jeszcze raz bo mnie ktoś ciągle kasuje: faceci lecą zazwyczaj na tyłek a czasami terz na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____d
błąd ortograficzny "terz" :-( "też" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacan
hm... teraz chyba wiem dlaczego pani od polskiego mówiła do mnie - ty pacanie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam dalego nie odejde
od pacana napewno faceci leca na tylek i czasami twarz, ale tak na powaznie to chyba w pierwszym rzedzie napewno jest to uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam dalego nie odejde
pozniej lub wczesniej money no i chyba reszta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam dobry kontakt z facetami potrafię ich umiejętnie zagadać i podpytać na co oni tak naprawdę lecą i duża większość odpowiedziała mi , że na wygląd , nie ma szansy , że na pierwszy rzut oka spodoba mu się gruba zakompleksiona dziewczyna , większość też mówiła , że bardzo ważne jest to , żeby była szczupła jest nawet taka audycja w radiu gdzie faceci zostawiają swoje numery telefonu mówiąc szukam sympatycznej SZCZUŁEJ dziewczyny i to pojawia się w każdej wypowiedzi. Mnie tylko zastaniawia jedno skoro każdy facet bez względu na to w jakim jest wieku mówi , że podobają mu się tylko ładne dziewczyny w takim razie czemu na ulicy pełno jest par gdzie dziewczyna jest bardzo brzydka a chłopak atrakcyjny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe...
Magda 19 ciekawe gdzie ty widzisz te pary.Bo ja naczęsciej widuje takie w których dziewczyna jest atakcyjna a jej chłoptaś oprócz tego że brzydki to jeszce niski.Zresztą większość facetów chialoby miec ładną szczupłą partnerkę żeby pochwalic się nia przed kumplami tylko niech najpierw sami spojrzą w lustro i sprawdzą co soba reprezentują.Bo oprócz tego że wiele z nich jest ogolnie mało atrakcyjna i mało męska to jescze do tego często zaniedbana i pozbawiona samokrytycyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaneczka
na duza dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×