Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

his infernal majesty

obrazili byście się

Polecane posty

za taki tekst?? "nie uwzględniaj mnie w swoich planach na przyszłość, bo ja już mam zaplanowane życie" muszę tak komuś napisać ale nie chcę go obrazić bo mi w pewnym sensie zależy na tej znajomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ja bym sie cieszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A komu chcesz to wysłać? Chłopakowi, znajomemu, kumplowi? Wszystko zależy od kontekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrazi się, ale pan moon radzi byś nie stroniła od facetów. Zrób matce na złość, a jeśli będzie miała jakiś problem to kup jej szczeniaczka, bo trochę rozminęła się z rozumem chyba (bez obrazy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiesz co mówisz :( ni wiesz co mnie czeka jak się jej przeciw stawie :O poza tym ten do którego to napiszę jest o 10 lat starszy i to jest dla mnie mega problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat to mógłby być twoim tata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się poczuł jakbym dostał obuchem w łeb i jak najprędzej zakończyłbym znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodnie z prawdą powinnam mu powiedzieć tak...: jesteś super facetem lecz dla mnie za starym, chcę miec jeszcze w przyszłości dzieci ale ty będziesz już po 40tce więc się nie nadzajesz, ale dogadujemy się więc na teraz znajomość jak najbardziej mi odpowiada tylko bez zadnego zaangażowania... tak lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o co chodzi między tobą a zber, że znikasz jak on wchodzi i on coś o tej pracy twojej mówił dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda, faceci w różnych okolicznościach tracą płodność. Do tego w obecnych czasach są mniej płodni niż byli kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motm wiem że są płodni zale ja niechcę żeby dziecko miało starego tatę, musiałabym mieć z nim już lub za rok a ja planuję na 2020 sb 3 urodzić on bedzie miał wtedy 39 lat... gość 23:03 jak gada od rzeczy to co się będę odzywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
his infernal majesty dziś Zbereźnik zawsze gada od rzeczy, przynajmniej tutaj, a 39 lat to całkiem młody facet. :D Powinnaś porozmawiać ze Studzią o ile żyje jeszcze.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata jak się urodziłam miał 39 lat i jakoś problemu nie było. Rowery, wycieczki, plaża. Wszędzie mnie zabierał i nigdy nie odczułam tego, że był starszy niż ojcowie koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej pokaz jednego i drugiego to pomozemy ci wybrac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 23:11 wygląd nie ma znaczenia miałam kilku przystojniaków ale nie miałam z nimi o czym gadać... z A.mam o czym i kocham to robić ale on chcę się całować i iść dalej a ja nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D od 7 do 18? To kim on jest? Kto tyle pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×