Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

his infernal majesty

obrazili byście się

Polecane posty

Gość gość
Matka cie blokuje, bo nie chce byś wróciła z trzecim w brzuchu. Jedyna myśląca. Ogarnij sie dziewczyno. Widocznie matka ma powody by trzymac cie krótko (znana w swej miejscowości.. nie mam pytań) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam bo się nie staram. nie jęczę wcale i na randki nie chodzę z tym A. byłam na jednej randce. Jak ktoś słusznie zauważył jestem zagorzałą katoliczką która jak sied******ościele nie odczuwa samotności na skórze!!! gdybym mogła nie wychodziła bym z kościoła ale swojego A.to w sumie w kościele poznałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ona jest mega głupiutka. 2 dzieci w takim wieku o czymś świadczy. Ale zber też jest głupiutki. Jak patrze jego fejsa i te wieszako-laski to sam też pewnie zaraz będzie miał dwóje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz stwierdzenia nieważnie zawartego małżeństwa, jesteś mężatką przed Bogiem i Kościołem. Nie masz prawa snuć planów ponownego związku, bo tym samym decydujesz się na cudzołóstwo i odcięcię od sakramentów świętych. Uzyskanie stwiedzenia nieważności małżeństwa to trudna sprawa a zdrada i odejście małżonka, nie jest tytułem do jego uzyskania. Takie sprawy ciągną się latami, znajomości w kościele nic tu nie pomogą, bo to byłoby zwykłe oszustwo, gdzybyś nakłamała, a przed Bogiem nadal będziesz mężatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:46 jestem znana z dobrej strony! ale gadaj sb co chcesz a ludzie mnie podziwiają i szkodują mnie mnie to irytuje ale mówią zawsze "jak mi cię szkoda że ty sama", "ty tak zawsze z tymi dziećmi wszędzie, nikt ci nie pomaga", "taka ładna,mądra a on głupi cię zostawił", "jesteś śliczna, młoda zobaczysz wszystko się ułoży" talkie zdania słyszę codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mnie tu bardzo nie lubi z nieznanego mi powodu... owszem moja matka niechce więcej wnuków ale nie ma prawa mówić że do póki żyje ja nikogo nie będę miała bo to moje zycie... jak odkocham się w sąsiedzie i trafi się dobry człowiek to rozwiodę się z matką apotem z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ECH ludzie ludzie ile razy będę powtarzać że chciałam miec dzieci, zawsze mówiłam że chcę minimum 4! tylko jak w to uwierzyć w końcu posiadanie dzieci w dzisiejszych czasach jest takie nieludzkie...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zrobisz jak wam po pół roku nie wypali? Spotka inną i machnie na ciebie ręką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam mała i jeszcze mieszkałam na wsi i chodziłam po mleko to też mnie ludzie szkodowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie uwierzy w twoje planowane ciąże, stało się to się stało.:) Najważniejsze, że są tego plusy! Twoje dzieci mają młodą mamę, a ty się szybko zagoiłaś bo w ogóle po tobie nie widać, że masz dzieci!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego jestem bardzo ostrożna i tych co mają słomiany zapał (typu wyznawców miłości po 1 spotkaniu) odrzucam od razu nawet jak są nieziemsko przystojni. Mi na prawdę dobrze samej, tylko miłość do sąsiada mnie czasem rujnuje i samotność mi odbija, ale na co dzień wolę byc sama i nie zaprzątać sb głowy facetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajscie w ciąże przed ślubem to nie powod by Kościół unieważnił sakrament. Nie masz pojecia o czym mówisz. Tak jak ktos napisał, to trwa latami, kosztuje majątek i sedno sprawy- powod unieważnienia, u Ciebie zerowy. Dziewczyno, naprawde może i jesteś ładna ale w główce masz przeciągi. Śnij dalej. Miłego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motm fakt drugie dziecko było wpadką bo miało być za pare lat ale pierwsze to była ciąża z premedytacją! inseminacja wręcz, zaplanowana co do minuty!! nie miało prawa się nie udać! ale nie wiedziałam że jego i moi starzy skarżą sie nam chajtać! liczyłam tylko na przyzwolenie zamieszkania razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 00:05 nie wyssałam sb tego z palca, ojciec paulin poweiedział mi na Jasnej Górze że dostane unieważnienie!!! że jest podstawa! oboje z mężem byliśmy nie dojrzali emocjonalnie i przyparci przez rodziców!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ja się tłumaczę zresztą! to jest sprawa między mną a Bogiem! i jesli faktycznie Bóg niechcę żebym ułożyła sb życie na nowo to będę sama i nie odwrócę się od Boga, wręcz przeciwnie jeszcze mu za to podziękuję! za wszystko mu dziękuję i swoje zycie powierzam Jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielka katoliczka co współżyła przed ślubem i zaszła w ciąże by żyć na kocią łape...Ty siebie czytasz? Faktycznie lepiej nie pisz nic wiecej, bo tylko sie pogrążasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roznosisz ulotki? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:02 No "szkodowali". Taka wiejska bidulka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Him a jako kto pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×