Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

his infernal majesty

obrazili byście się

Polecane posty

Gość gość
his infernal majesty ciesz się życiem i tym co masz czyli dziećmi a tymi głupimi komentarzami się nie przejmuj :) załatw sobie szybko rozwód Kościelny bo musisz sobie w końcu ułożyć życie a z toksyczną matką na co dzień nie da się żyć bo Cię niszczy lepiej by było dla was jakbyście się widziały raz na ruski rok. Na razie przytrafiają się tacy by Cię zaliczyć ale znajdzie się na pewno fajny mężczyzna który się Tobą zaopiekuje i będziesz szczęśliwa :). Rób tak jak zawsze czyli módl się o mądrego faceta, który Ci pasuje i z którym się czujesz dobrze i bezpiecznie bo jeśli z trzydziesto parolatkiem nie czujesz się by być z nim to nie ma co drążyć tematu i powinnaś mu dać od razu do zrozumienia by nie robił sobie nadziei bo później może mieć do Ciebie pretensje :) powodzenia i nie daj się manipulować matce i korzystaj z życia :) życie jest za krótkie i uwierz mi będziesz żałowała, że się nie wybawiłaś za młodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, autorko. Baw się, puszczaj, życie jest za krótkie na moralne prowadzenie, tym bardziej mężatki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I rozwodu nie dostaniesz. Ilekroc umawiasz sie z innymi facetami zdaj sobie sprawe ze w jezyku katolickim i w oczach twojego boga cudzolozysz. Po naszemu sie puszczasz. Jestes z mezem jedno cialo i bog was zlaczyl a co bog zlaczyl czlowiek niech nie rozdziela. Kto ten grzech popelni bedzie cierpial ogromne katusze w piekle i bedzie potepiony Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka w twoim oku? 5 Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata. Na to Jezus pochyliwszy się rysował palcem po ziemi. Gdy nie przestawali Go pytać, wyprostował się i rzekł im: «Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem». I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi.(J 8,8-11) Czyli to Bóg wie jaka dusza trafi do niego. To nie jest tak, że Bóg kara piekłem tylko my sami się na to skazujemy i nasza dusza sama się potępia by wejść do Królestwa Bożego... Bóg zna każdą osobę i on tylko wie kto będzie przeżywał męki w piekle a nie ty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
man of the moon dziękuję za całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjemność po mojej stronie.:* Blodnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 01:16 no ja Pismo znam ale nie ma sensu przytaczać tego ktorzy Go nie znają. To typ ludzi jak mój ojciec, ona mówi do mnie że skoro nie żyje z mężem powinnam nie chodzić do kościoła a mój ojciec katuje matke itp i jemu wolno chodzić do kościoła... wiecie co to jest zdaje mi się że hipokryzja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Wiem lepiej bo też mam matkę i jestem synem. Z samcami nie ma lekko i jeśli naprawdę masz syna, to jesteś ostatnią osobą którą bierze pod uwagę podejmując decyzje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moon, "ostatnią osobą" powiadasz.. Nie każda matka jest dla dziecka suką i nie każde dziecko jest niewdziecznym odpadem by nie liczyć sie ze słowem matki. Znowu wychodzą jakieś zaburzenia u Ciebie w rodzinie i dysfunkcje skoro dla Ciebie kontakt syn- matka to zło konieczne a jej rada nic nie warta. Ja mam świetny kontakt ze swoim i wierz mi, moje zdanie jest dla niego BARDZO ważne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
???Ta ktora mi wytykala belke w oku i ze kogos osadzam przytaczajac moj post???? Zastanowilas sie nad tym co piszesz??? Kogo ja osadzam??? Mowie tylko co na ten temat mowi pismo swiete na temat prowadzenia tej panny i co wedle pisma i wiary katolickiej ja za to czeka. To nie ja ja skazuje na potepienie tylko jej wiara. A wiec z swojej wiary powyciagajcie te belki a nie dostrzegajcie ich w bliznich ktorzy wam mowia :co bog zlaczyl czlowiek niech nie rozdziela. Gdy zona opusci meza i ponownie wstepuje w zwiazek popelnia codzolostwo (6przykazanie dekalogu) gdy maz opusci zone i ponownie wstepuje w zwiazek rowniez - ll -. Malo tego aby podkreslic waznosc owego przykazania to mamy na dokladke 9:nie pozadaj zony blizniego swego. Wiec zastanow sie jak bardzo zgrzeszysz jesli ponownie sie zwiazesz. Lepiej sie zajmij dzieciakami a nie swedzaca ci*pa albo zmien swoje glupie nastawienie do twojej wiary. I mowi ci to czlowiek kiedys bardzo wierzacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×