Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dasfdhgfjhyhfbvgbhfg

Powiedzcie proszę jak wyglądają wakacje wykupione w biurze podróży??????????????

Polecane posty

Gość dasfdhgfjhyhfbvgbhfg

Wiem, że większości może wydać się to śmieszne, ale ja nie mam o tym pojecia:( Nigdy nie byłam za granicą, a przynajmniej nie z biura podróży i dlatego nie wiem z pewnością podstawowych rzeczy:( Np.chodzi mi o rezydenta. Czy ta osoba leci z nami z Polski czy jest tam na miejscu w trakcie różnych turnusów? Jak z biletami lotniczymi? Kiedy się je otrzymuje? Po wykupieniu wycieczki w biurze podróży? Kiedy będę wiedziała jakimi liniami i o jakich godzinach wylot?Czy leci się "samemu" czy już na lotnisku w Polsce zbierają te osoby, które jadą do konkretnych hoteli żeby były razem? a jak nie to jak potem szukać odpowiedniego przewoźnika który juz na miejscu zabierze nas do naszego hotelu? nigdy nie leciałam w ten sposób z biura podróży i zupełnie nie wiem jak to funkcjonuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo do nadrobienia
Spokojnie. Biuro podróży prowadzi klientów krok po kroczku. Ja mam niewielkie doświadczenie co prawda (raz wczasy autokarem i też jeden raz samolotem), ale powiem, co wiem. O terminie wylotu dowiedziałam sie, wykupując wczasy. Bilety odebrałam w oznakowanym okienku na lotnisku dwie godziny przed wylotem. Przed okienkiem były osoby jadące na tę samą wycieczkę, wiedziałam więć, kogo sie potem trzymać. Po wyjściu z samolotu ktos z biura nas przejął, rozwiózł autokarem po hotelach. Szczegółów nie pamietam, bo to było kilka lat temu, ale wiem, że nie miałam nawet chwili niepokoju, bo stale ktoś się nami zajmował i wszystko było wyjaśnione krok po kroku. Dodam, że jechałam z "Triadą", ktora ma nie najlepsze opinie (ja nie narzekałam), więc z innymi biurami może być tylko lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxZ
1. Rezydent jest na miejscu, zostaniecie poinformowani kiedy będzie spotkanie z nim ( ja tak przynajmniej miałam) 2. Bilety otrzymujesz na lotnisku, przed samym odlotem biuro podróży rozkłada swoje stanowisko i tak wydają bilety, potrzebujesz tylko potwierdzenie rezewacji 3. Odlot masz napisany przy potwierdzeniu rezerwacji, przed samym odlotem, 2 dni wcześniej dowiedz się czy nic się nie zmieniło dzwoniąc do biura podróży 4. po wylądowaniu odbierze Was biuro podróży i wsadzi Was do autobusów, pamiętaj nazwę hotelu żebyś wiedziała gdzie wysiąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasfdhgfjhyhfbvgbhfg
dziękuję Wam za odpowiedź:) już coś więcej wiem bo czuję jakiś taki niepokój, wiadomo - jest to dla mnie jednak jeszcze nieznane;) czekam na więcej informacji i opowieści;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie przewaznie
biuro podrozy powinno miec plan wycieczki ktory ty otrzymasz....przewaznie jest tak ze spotykacie sie z pilotem na loltnisku w okreslonym miejscu i o nic sie nie martwisz...on wszystko zalatwia....a najlepsze biuro w tych czasach to TUI.... zajmuje sie turystyka i rekreacje wiec troche orientuje sie w tym wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasfdhgfjhyhfbvgbhfg
no wlaśnie ja chyba wybiore Wezyra, ale wlaśnie przeczytałam kilka bardzo złych wypwoiedzi na ich temat i nie wiem co zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się co martwić, ja od kilku lat jeżdzę z biurem http://www.traveliada.pl/ i oni wszystkim sie zajmują, od razu po wykupieniu wycieczki wszystkiego się dowiadujesz, na miejscu też zawsze ktoś z Tobą jest, na dany turnus zazwyczaj zbierają sie sami Polacy, więc można się z kimś trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze jest wybranie spokojnego miejsca na wakacje, takie oferty są dostępne http://www.redotravel.pl Posiadają wpis do wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1235
Wycieczki z biur podróży mają ten plus, że niczym się nie martwisz. Płacisz, a oni wszystko załatwiają za Ciebie. Tobie pozostaje tylko wypoczynek. Ja korzystam z biura podróży Planujemywakacje.pl i jestem bardzo zadowolona z każdej podróży z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukontentowany
Autorko, jak udało Ci się zrobić przerwy między wierszami? Ja wstawiam "x" bo sama spacja czy ENTER nic nie dają i przerwy są kasowane w tekście. Widzę jednak, że Ty jakimś cudem zdołałaś zrobić te przerwy. Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierasz wakacje (ja przez Itaka) w biurze i dowiadujesz się o której masz wylot, na 1-2 godziny musisz być wcześnie, Przez mikrofon na lotnisku ogłasza, że trzeba się pojawić w bloku takim a takim autobus przewozi do samolotu i wsiadasz na swoje miejsce. Jak doleciałaś to wysiadasz z grupą osób musisz być przy taśmie i czekać aż przyjadą walizki (warto zaznaczyć wstążką). Wychodzisz z lotniska i rezydentka stoi i czeka (kilka rezydentek z innego biura czekają) ale jest itaka podchodzisz i ona odznacza (mówi po Polsku i rezydentki znają chyba z 10 języków więc spokojnie byś się dogadała) i kieruje Cię do autokaru z numer np 4f i podchodzisz podajesz walizkę i jedziesz autokarem do hotelu i tam wchodzisz do recepcji i on Cię kieruje do pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd odkryłam takie coś jak lokalne biuro podróży, to w zasadzie zawsze jeździłam na własną rękę. A odkryłam przez przypadek, kiedy wybierałam się w podróż do Wilna. Bardzo jestem zadowolona z różnorodności wycieczek, które oferuje Ela-Travel - mają naprawdę przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym organizatorem wycieczek jest biuro podróży www.newpoland.pl Jak ktoś nie ma doświadczenia w podróżowaniu, a chce wybrać się gdzieś dalej, to warto ich wybrać. Na pewno się nie zawiedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska92
Ja korzystam z biura Planujemywakacje.pl. Nigdy się na nich nie zawiodłam. Zawsze wszystko jest dokładnie wyjaśnione, podany plan wycieczki itp. Za każdym razem wracam z wczasów wypoczęta i uśmiechnięta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też skorzystać z biura http://toptur.pl Korzystałam z ich usług już 3 razy i za każdym razem było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ubiegłym roku wykupowałam wycieczkę w biurze Grześkowicz. Na stronie mają rozpisany każdy dzień swoich ofert. W zależności od miejscowości, ale i odpocząć można i pozwiedzać. Dodatkowo organizowane są wyprawy fakultatywne. Moim zdaniem to lepsza opcja niż organizacja samodzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde biuro podróży organizuje takie wycieczki indywidualnie, więc coś może się różnić. Najjlepiej wypytać w biurze podróży, w którym będziesz taką wycieczkę zagraniczną wykupować. Ja w tym roku zdecydowałam się na ofertę last minute od www.kostravel.pl i wróciłam mega zadowolona. Wszystko było tak jak w ustaleniach a tego powiem szczerze obawiałam się najbardzie, bo biura podróży lubią duzo obiecywać, ale okazało się naprawdę ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko dopytaj się w wybranym punkcie, ja tak zawsze robię. Różne biura podróży mogą rządzić się różnymi zasadami. Najbardziej przyjazne dla mnie z którego korzystaliśmy, to to www.btmagellan.pl . Mają bardzo fajne i ni drogie oferty, zawsze wszystko zgodnie z umową, nigdy nie miałam do nich żadnych obiekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serdecznie również www.btmagellan.pl my spędziliśmy za ich pośrednictwem wakacje marzeń, przeszło nasze najszczersze oczekiwania i cała pewnością jak tylko pieniążki się znajda, mamy zamiar to powtórzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglądają tak, że masz wszystko gdzieś. Płacisz, a oni wszystko organizują. Samodzielnie organizujemy tylko bliskie wypady, autem. A wszystko co odległe, wolimy ogarniać z BP. Zawsze szukamy przez Travelplanet okazji i zawsze udaje się coś znaleźć. Rezerwujemy first minute, lasty też są, ale to już nie takie stawki jak kiedyś. Teraz Travelplanet dało nam ubezpieczenie na wypadek bankructwa BP, mamy też gwarancję najniższej ceny. 4 sezon z rzędu rezerwujemy firsta. Nie widzi mi się załatwianie tego na ostatnią chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre biuro podróży mówi wszystko swojemu klientowi i prowadzi go przez wszystkie formalności. Jeżeli chcecie przeżyć niezapomnianą podróż w jakiś odległy rejon świata to polecam wam skorzystanie z oferty biura podróży www.lachmanski.pl Sama wyjechałam do ameryki południowej dzięki nim i mogę potwierdzić pełen profesjonalizm tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexiss988
Najlepiej wybrać się do biura podróży i tam wszystkiego się dowiesz. Ja w ubiegłym roku podróżowałam za granicę z biurem TUI, z racji tego, że akurat oni korzystają z linii czarterowych miałam przyjemność lecieć liniami Enter Air. Powiem tak, wycieczka mnie wyszła dosyć tanio, na lotnisku nie miałam żadnych nieprzyjemności, wszystko przebiegło sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelkaaH
Jeżdżę tylko na zorganizowane wyjazdy. Od trzech lat głównie z netholiday. U mnie wygląda to tak, że wykupuje wycieczkę i już niczym się nie martwię. W końcu wakacje są od tego, by odpocząć, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaliśmy z oferty biura KOS www.kostravel.pl ze względu na rekomendację mojej koleżanki. Była z nimi na Teneryfie i sobie chwaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solowka
Hej :) a ja z kolei duzo jeżdżę z biurami i bardzo sobie to chwalę - długi urlop lubię spędzić w ciekawym miejscu i nie przejmowac sie organizacja. Sprawdziłam kilka biur, ale ostanio najcześciej jeżdżę z Rainbow z uwagi na szeroka ofertę i rózne ciekawe dodatki / znizki. Jeśli masz jakies pytania, chętnie pogadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giggis
no wlasnie ja to samo mam z Coral Travel - biuro jest doskonale zorganizowane, mają fajne wyjazdy, dużo w ofercie do wyboru. Szczerze mówiąc bardzo mi odpowiada to biuro bo czuję sie pewnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki w 15min na Twoje konto http://kredyt66.pl od 100zł do 20 tyś zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przedstawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×