Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lotttomanka222

znacie kogos kto wygrał w lotto?

Polecane posty

Gość lotttomanka222

znacie kogos kto wygrał w lotto tzn chodzi mi o to ze trafił 6, czy chociaż 5? jak to jest z tym lotto - skoro w tygodniu jest trzykrotna szansa wygrania miliona zł to teoretycznie powinnismy znac tych ludzi bo sie ich już pewnie uzbierało troche, no chyba ze lotto to pic na wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubieenicca
kolezanka miała kilka lat temu 5 i dostała ok. 6 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 kiedys trafil moj maz
wyszlo cos ponad 5 tys bo byla kumulacja, ale o 6tce tez nie slyszalam, nie widzialam nie znam a mysle dokladnie jak ty, tyle lat juz niby ludzie wygrywaja a tu ni widu ni slychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko głupi będzie
się 6 chwalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chory kraj
sąsiadka starsza pani z klatki obok gra codziennie i raz piatke miała szóstki nie znam przypadku takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e30 83r
ja znam gościa co wygrał milion w szczesliwym numerku.... autentycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwaaaa123
kolega mojego faceta (znam go tylko z widzenia) trafil kilka lat temu 6 w duzego lotka. Do wygrania bylo kilka milionow i razem z nim 6-tke trafilo chyba z 15 osob:) Dostał 20 tys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chory kraj
n owiadomo że nikt się nie pochwali taką wygrana więc tego się nie słyszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I*ll Save you all my kisses!!!
ja wygrałam 5 tysięcy kiedyś ,w multi lotku ale to z 7 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie nie rozumiem
To tylko sugestia albo manipulacja, bo każdy to może powiedzieć, czy wymienić jakies nazwisko ..... tak bez pokrycia nikt nie uwierzy, za dużo bajek wciska się ludziom. W pobliżu mojego miejsca zamieszkania nie znam nikogo, ani nie słyszałam, żeby ktoś wygrał jakąś konkretną sumkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branja brink
nikt nie bedzie nikomu mowil, ze wygral, bo wszyscy by sie zlecieli na zebry...ale wygrywaja, na bank.bo skad nagle zwykly szary czlowiek ktory przez lata pracuje za grosze kupuje sobie samochod sportowy, wille z basenem i jedzie dookola swiata?a codziennie widywalam go jak puszczal lotka w spozywczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko głupi będzie s9ię chwalił że wygrał miliony :D Mój brat parę lat temu strzelił "5" ,a że było wtedy mnóstwo osób to dostał 3000 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i moja mama również dawno temu w MultiLotka wygrała 16 tys. Obecnie wygrała też w multi 2 tysiące. Ja natomiast najwięcej 50 zł w zdrapce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W miejscowości, w której mam rodzinę jedna dziewczyna wygrała kilka milionów w totka, nie znam jej osobiście ale wiem na 100% że taka osoba jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znajomy w ciągu ostatnich 6 miesięcy dwa razy trafił piątkę. Ma skubaniec farta. Ja osobiście jakbym trafiła szóstkę to szybko wyniosłabym się daleko od mojego miejsca zamieszkania.Nie chciałabym być nagabywana przez rodzinę i znajomych którzy od lat mają mnie w d... A także przez całą masę innych z "genialnymi" pomysłami na biznes lub będącymi w potrzebie. Lepiej wziąść kasę i zniknąć z horyzontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam nikogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam oszukuja puszczaja juz nagrane losowania i ludzie wysylasja kupony bo sa glupkami zlodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam osobiście młodego kolesia, który wygrał około 30mln, niedawno, ojciec położył łapę na tej kasie, inwestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój kuzyn dwukrotnie trafil 5 i wygrał coś ze 16 tys x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolega z pracy gra i trafił 2 razy 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi sąsiedzi wygrali, trafili w lotka 6 ... wygrali 2,5 mln.. ale to było dobrych parę lat temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wujek mojego kolegi trafił 6 i parę dni później spotkało go nieszczeście - syn wpadł pod auto i trafił na wózek. I wiem od koleżanki, że jej sąsiadka też trafiła 6 i się szybko wyniosła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miejscowości do ktorej jeżdżę a wakacje babka wygrała kilka lat temu 6, trzy miliony. To duża wieś, ale jednak wieś więc wszyscy roztrzasali to w te i wewte :D dopiero po kilku latach jakos sie rozeszło kto wygrał, ale ona sama chyba nigdy wprost sie nie przyznała. Była sprytna, nie wydawała bez opamiętania, kupiła tylko córce dom (w innej miejscowości), po roku od wygranej wyjechała pozbędzie swiat. Czasem ludzie bywają nieostrozni. Kilka lat temu czekałam na światłach, a obok mnie facet rozmawiając przez komórkę powiedział ze musi jeszcze wyslac kupon, bo jego znajomi ze Skawiny wygrali niedawno 21mln i ze on nigdy nie grał ale teraz bedzie. Straszna nieostroznisc :O ktos moglby go śledzić, dowiedzieć sie kim jest, poszukac tych jego znajomych...ludzie zupełnie nie myślą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takich co wygrali 6 milionów w małej mieścinie szybko się rozniosło. Wyprowadzili się do Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro mozna wygrac 10 milionow, taka kasa madrze zainwestowana ustawia na cale zycie Ciebie i wszystkie kolejne pokolenia :D i pozwala na realizacje wielu marzen !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój dziadek kiedyś trafił 5ke i raz 4ke, ale to było daaawno temu, ja tylko 3ki dawniej trafiałam nawet często, a obecnie już od wielu lat nawet o 3kę trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lotto to złodziejska firma!!! Okradają nas w biały dzień! Czekam na tę chwilę, kiedy poważnie zajmie się nim CBA i NIK. Niech właściwe służby w końcu zajmą się tym OSZUSTEM LOTTO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pare zloty to znam ale zeby ktos wygral duza sume ...nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111222111
Ja się nie dziwię, że się wyprowadzają :) bo i tak się praktycznie to rozniesie i walą do ciebie drzwiami i oknami "pożyć stówę" :D Nagle wszyscy znajomi z podstawówki sobie o tobie przypominają :D Biorą cię na litość. Ktoś ma długi, inny chciałby biznes rozkręcić i się wyprowadzić od mamusi w końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×