Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tajnos agentos

Zrobiliśmy eksperyment z wizytą u wróżki i wyszło szydło z worka

Polecane posty

Gość tajnos agentos

Nie będę pisał u której żeby nie reklamować niepotrzebnie i nie robić wrażenia, że tylko ona jest naciągaczką. We trójkę zrzuciliśmy się po 5 dych i jeden z nas kawalerem poszedł do wróżki z pożyczoną obrączką na palcu i i dyktafonem w kieszeni spytać czy jego małżeństwo da się jeszcze uratować. Rzekomo miał przechodzić z żoną kryzys i żona chciała go zostawić bo przestało im się układać. Przypominam, że facet był kawalerem a koszt wizyty to 1,5 stówki za jednorazowy seansik i to u dość znanej wróżki, a raczej naciągary. Kolega z zaskoczeniem dowiedział się, że karty tarota mówią, że prawdziwym powodem rozpadu ich związku jest to, że jego żona kogoś poznała, że zauroczyła się nim i że to dla tego kogoś zamierza go zostawić. Kolega pytał kto to taki i karty powiedziały, że to ktoś z ich otoczenia i kolega ma mieć oczy szeroko otwarte. Na pytanie kto to dokłądnie jest wróżka już nie odpowiedziała konkretem. Podobno nie była w stanie, bo to by wymagało dodatkowego skupienia na całą osobną wizytę (czyli trzeba zapłacić drugi raz ;). Kolega na pocieszenie otrzymał wskazówkę, że jego małżeństwo jest jak najbardziej do uratowania lecz będzie się to wiązało z odgonieniem tego trzeciego, bo to warunek. I im szybciej nastąpi do odgonienie tym lepiej bo potem mjoże być już za późno. W powietrzu zawisła niewypowiedziana sugestia, że im szybciej nastąpi kolejna wizyta (za 1,5 stówki) tym lepiej. Na koniec kolega wstał, zdjął obrączkę, przyznał, że jest kawalerem i wszystko to ściema i zażądał zwrotu kasy, którą wcześniej musiał zapłacić z góry. Komedia, że szok! Jest wszystko na dyktafonie. Baba nie chciała oddać kasy ale jak usłyszała, że kolega chce po nas dzwonić i rozpieprzymy jej ten cały p*****lnik to raz-dwa wyskoczyła z kasy. Oczywiście zagroziła rzuceniem klątwy ale jak jej klątwy są tak samo skuteczne jak tarot to strasznie się wystraszyliśmy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajnos agentos
Niedługo kumpel umieści to youtube i będziecie mogli posłuchać. Kurwa jakie jaja to szok! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobreeeee :D Podaj linka jak już będzie na YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mało komentarzy, hehe. Co się dziwić jak połowa lemingów i durnych kafeterianek chodzi właśnie do wróżek, hahaha!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre :classic_cool: też coś takiego chciałam kiedyś zrobić, ale szkoda byłoby mi kasy i bałabym się, że mi nie odda czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałam zrobic haahahhaah ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście durni :O być może wasza wróżka była faktycznie naciągaczką i nie znała się na kartach, cięzko to zweryfikować gdyż: przychodząc do wróżki z kłamstwem, z kłamstwem się również wychodzi :) kiedy wy okłamujecie karty, karty okłamują was, bo one są waszym odbiciem. Karty odpowiadają na konkretne pytanie: jeśli ja zadam teraz pytanie co robi mój mąż (a nie mam męża) to karty odpowiedzą co robi i to będzie kłamstwo za kłamstwo. Wróżka nie jest jasnowidzem. Wróżka odczytuje to co wid******artach i dopasowuje interpretację do pytania. Można zadać nawet dwa różne pytania i nawet jeśli wróżka rozłoży karty dwa razy ale układ ich bedzie taki sam, identyczny - to i tak intepretacja czyli wrózba będzie inna :D pozdrawiam i bawcie się dobrze, wywalajac kasę w błoto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za debile. Szkoda ze wrozka sie zcykała. Powinna zamknac drzwi i zadzwonic na policje. Ciekawe downie czy bylbys taki madry. Co za debile. Zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jeśli ja zadam teraz pytanie co robi mój mąż (a nie mam męża) to karty odpowiedzą co robi" x Większej bzdury nie słyszałam :D :D Czyli jeśli jeśłi komuś ucieknie pies i wpadnie pod samochód a właściciel pójdzie do wróżki z pytaniem czy pies uciekł do lasu to tarty odpowiedzą tak, do lasu, jest przy szesnastym drzewie drzewie po prawej, właśnie się odlewa na to drzewo HAHAHA!!!! Jak można być tak naiwnym. Przecież ten koleś nic nie wspominał o jakiej trzeciej osobie dostawiającej się do jego niby żony. To wszystko stek bzdur wyssanych z palca!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy mam powtórzyć, że wróżka NIE JEST jasnowidzem? Tylko interpretuje karty? Symbolika kart jest bardzo bogata. Być może wróżce pokazała się jakaś karta, która symbolizuje wpływ osób trzecich na coś. A że facet powiedział jej, że ma problemy w małżeństwie, to wróżka zinterpretowała to, jako fakt, ze laska ma kogos na boku. Tak trudno to zrozumieć? Każda karta ma wiele znaczeń, plus dochodzą do tego układy, które też mają swoje znaczenia. I taki układ jest zawsze dopasowywany do pytania. Gdyby kolega zadał pytanie "czemu moi rodzice się rozwodzą" i pokazałaby się ta sama karta, to prawdopodobnie by usłyszał, ze jedno z rodzicow zdradza. Nie wiem, ale ja nie widzę w tym jakiejś głębszej filozofii, a skoro ty masz problemy ze zrozumieniem tego, to może zapisz się na jakis kurs logiki. A co do zaginięcia psa - jeśli pójdziesz do wróżki z pytaniem gdzie jest pies, a pies nie żyje to wróżka nic ci nie powie, albo karty sfałszują odpowiedź, bo znowu przychodzisz do niej z kłamstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżki to zwykłe naciągaczki dla naiwny durny ludzików, trochę to drogo ale najlepiej zrobić eksperyment taki aby pójść do kilku wróżek i się pytać o to samo i każda opowie co innego. Jak można być tak naiwnym i wierzyć w to co mówią jakieś wróżki, przecież to jest podobne naciąganie na kasę co robi kościół:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda powie co innego, to oczywiste bo nie zadaje się tego samego pytania w krótkim okresie czasu, trzeba odczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś A że facet powiedział jej, że ma problemy w małżeństwie, to wróżka zinterpretowała to, jako fakt, ze laska ma kogos na boku. x Yebłam ze śmiechu HAHAHAHAHAHAHAHAH A jakby powiedział jej że jest kosmonautą to na podstawie tych samych kart zinterpretowała by, że ufoludek uwodzi mu żonę???? HAHAHA Aż trudno uwierzyć że ludzie płacą za takie bzdury po kilkaset złotych. No cóż, podobno lemingów nie brakuje w POlsce :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśl sobie co chcesz na ten temat, mam to daleko w d***e :D nie płaciłam nigdy za wróżby, a mam jedna sprawdzoną wróżkę i nigdy się nie pomyliła :) a co ty o tym myślisz, to nie interesuje mnie to w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś mam jedna sprawdzoną wróżkę i nigdy się nie pomyliła x Zapewne tak wygląda twój dialog z wróżką, co? - Pani wróżko, będzie dzisiaj padać? - pytasz. - Ależ skąd, cały dzień będzie dziś piękna pogoda. - A cały czas leje. - Naprawdę? - Wróżka szybko wygląda za okno. - Cholera rzeczywiście. Ale między kroplami nie pada. No sama przyznasz, że między kroplami nie ma deszczu. Widzisz, znowu miałam rację. HAHAHA, jeśli to taka wróżka to gratuluję :) A wróżce gratuluję naiwniary HAHAHA!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jakaś sfrustrowana, czy co? Albo musi ci się strasznie nudzić, skoro nadal drążysz temat. Powiedziałam ci, ze mam gdzieś twoje zdanie na ten temat. A tak na przyszłość - wypowiadanie się i ocenianie obcych ludzi w internecie, ludzi których w ogóle nie znasz - świadczy tylko o twoim poziomie :) pozdrawiam i życzę miłej reszty dnia, może znajdziesz coś, na czym wyładujesz swoje frustracje i się trochę wyluzujesz. Życie od razu robi się wtedy przyjemniejsze, zareczam Ci to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debili to wyście z siebie zrobili bo znane wróżki też was nagrywają, filmują, mają połączenia nie tylko z policją. Barany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorgollo
wszystko wróci chorobami i stratami do was hejterzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie denerwuj się tak. Chcę ci tylko poradzić, że gdy następnym razem będziesz pytać wróżki czy twój facet cię nie zdradza to dopowiedz, że chodzi o zdradzanie w prezerwatywie lub bez prezerwatywy. Bo jak tego nie dodasz, a karty powiedzą, że nie zdradza, a ty go właśnie przyłapiesz na zdradzie, to znowu biedaczynko wytłumaczysz sobie, że to nie wróżka sie pomyliła tylko ty nie dodałaś, że chodzi o skok z bok bez gumki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to znani panowie hejtują nie tylko wróżki ale inne, które ich odrzuciły :) również w necie :) ładnie ładnie :) hiihii a z gumką dobre, pewnie tak jak z długością samochodu, a co dopiero samochodów ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście durnie a klątwa już jest na pewno rzucona na Was, także kolega kawaler ze zmianą swego stanu może się pożegnać za oszukanie demonów tarota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, słyszałam, że tarot bardzo nie lubi oszustów. Za robienie sobie jaj z tarota grożą poważne konsekwencje mój znajomy tak miał od tej chwili miał wiele groźnych sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raki też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteście durnie a klątwa już jest na pewno rzucona na Was, także kolega kawaler ze zmianą swego stanu może się pożegnać za oszukanie demonów tarota xxxxxxx gość dziś Racja, słyszałam, że tarot bardzo nie lubi oszustów. Za robienie sobie jaj z tarota grożą poważne konsekwencje mój znajomy tak miał od tej chwili miał wiele groźnych sytuacji xxxxxx :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ja nie mogę, XXI wiek a taki ciemnogród, w sumie mnie to nie dziwi, w Polsce jest dalej masa ludzi którzy wierzą w boga i w to co jest napisane w tej baśni pt. Biblia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie współpracują ze sobą, podpuszczają, a wróżka się śmieje :) I doskonale wie o o co chodzi i że stale jest na przykład podsłuchiwana oraz sprawdzana. Biedaki. Wszystko wie. Zna każdą prowokację, każdy fałszywy uśmiech, czy śmiech na ulicy. Więc naprawdę nie zaczynajcie. Braknie Wam sprytu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie rozumiem co ci chodzi? jesteś jakaś tępa czy co ? co cię to obchodzi kto w co wierzy? żyjemy w wolnym kraju i mogę wierzyć we wróżki, boga, nawet w krasnoludki. I co w zwiazku z tym? Mam do tego pełne prawo. Ty najwyraźniej w nic nie wierzysz, jesteś racjonalistką i co mnie to obchodzi? nie krytykuję cię, bo mam to w dupie. Trochę tolerancji by ci się przydało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojrzały mężczyzna przyjdzie z kwiatami albo wyjdzie poza swoją dumę, a nie dręczy, nęka, napuszcza innych po to, aby manipulować, zbierać informacje jak się tylko da. Wielki wstyd dla dojrzałej, mądrej oraz dobrej oraz UCZCIWEJ kobiety. Ten kto wie o co chodzi, ten pojmie do kogo są kierowane owe słowa. Wielki wstyd. Wielkie cierpienie. Wielka porażka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie wrozba sprawdzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×