Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z młodszym, czy mamy szansę?

Polecane posty

Gość gość

Poznałam go przez przypadek, pracował na budowie, gdzie kupiłam mieszkanie. To ja go uwiodłam, zaprosiłam na kawę i tak się zaczęło. Niestety dzieli nas różnica wieku, mam 39 lat, a on 30. Widać, że bardzo się we mnie zakochał, ja też go kocham. Boję się, że się mną znudzi, znajdzie młodszą. Zawsze mi pomaga, jest dość spokojny i mogę na niego liczyć. Było mi tak dobrze, ale on nagle zaproponował wspólne zamieszkanie. Jak mam się zachować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie kobieta która podrywa faceta jest żałosna , nie mówiąc ze lecisz na dzieciaka , pewnie że znajdzie młodsza bo będzie chciał mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
#0 lat i lecisz na dzieciaka ? :D przecież to stary dziod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szmato niestabilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to jesteś egoistka, bierzesz się za faceta który może mieć jeszcze żonę i dzieci w jego wieku a nie za przeproszeniem podstarzala kobietę która powinna spoglądać na facetów w swoim wieku a nie na podlotkow którzy ledwo 30 skończyli , natury nie oszukasz mój sąsiad miał 5 lat starsza żonę rozwiodl się a że ma firmę to opłaca młode panienki z Ukrainy i się z nimi zabawia może mają po 18 lat , prawda jest taka ze jak młodszy facet weźmie sobie starszą to się jej później pozbedzie i będzie latał na młode , nic w naturze nie ginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zawadiaka
Różnica wieku akurat nie jest taka straszna, oboje jesteście z 30-latków. Co do sposobu zaczęcia, to trochę nietypowe, ale wasza sprawa. A skoro dobrze ci z nim, a on chce z Tobą zamieszkać, to korzystaj, a nie kombinuj co będzie w przyszłości. Jak facet ma zdradzić, to i zdradzi młodą żonę krótko po ślubie, jak ma wymienić na młodszy model to i zrobi to z żoną o rok młodszą, każdy przypadek jest inny i nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee tam prezydent Francji nawet babcie ma za żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość zawadiaka dziś Chyba cię pogięło :D. 39 lat to dla kobiety bliski koniec pełnej kobiecości i możliwości urodzenia dziecka, a dla mężczyzny dopiero początek dojrzałego podejścia do życia i maksimum sił witalnych :). Większość kobiet zaczyna w tym wieku "sypać się". Zauważa swoje zmarszczki, rozstępy i inne objawy starzenia. Normalny mężczyzna w wieku lat 30 dojrzał już emocjonalnie, zaczyna zdobywać pozycję społeczną i finansową, ma lub kupuje własne mieszkanie. Co może mu zaoferować taka praktycznie czterdziestka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zawadiaka
16:33 - nie pogięło mnie, dobrze i prosto się trzymam :) Za to twoje wyobrażenie o związkach jest staroświeckie i bardzo ograniczone. Tym bardziej, że nie masz pojęcia nawet o tym, że jest spora grupa mężczyzn, co wolą i chcą starsze kobiety od siebie, a 9 lat to wtedy jest w normie. Co do dzieci, no chyba ty nie możesz się za niego wypowiadać, w kwestii czy on będzie chciał dzieci (p.s. nie każdy facet chce dzieci). A jeśli masz myślenie, że 40-latki to sypiące się staruszki :) to współczuję że masz tylko takie przykłady w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą to ten facet musi być naprawdę zagubionym dzieckiem ze zamiast znaleźć sobie dziewczynę do zeniaczki i reprodukcji dał się poderwać mamusce, wybacz ale to wygląda na chory układ on smutny zagubiony nie wie czego chce a Ty to wykorzystujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ktoś tu ma bol d))py i zazdrosć, że młody ma starszą :D przeciez o takim układzie nie jeden chłopak czy facet marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budowlańcy to prości faceci a prości faceci zazwyczaj chca mieć tradycyjną rodzinę i gromadke dzieci , faceci którzy dzieci nie chcą przede wszystkim to wykształceni egoisci z dużych miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz bo jakoś nie widze żeby młodzi na portalach randkowych rzucali się na starsze za to na młode dziewczyny rzucają się i starzy i młodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary tez cie moze zostawic dla mlodszej tylko co jak ty bedziesz miec 60 lat a on 51, przeciez to bedzie jeszcze facet w kwiecie wieku. Bedzie w stanie poderwac jakas mlodsza sikse no bo ty zmarszczek juz nie przypudrujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tak pewnie będzie bo młodość i swierzosc przyciąga , starsze kobiety oprócz swojego towarzystwa nie mają do zaoferowania już nic , nie mówiąc ze istnieje różnicą mentalności , starsza by chciała żeby facet z nią siedział i zarabiał na cały dom a mlody by sie chcial wyszalec z kolezankami na dyskotece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie chciał mieć dzieci to za parę lat odejdzie z młodsza a na znajomości z tobą skorzysta bo będzie miał gdzie mieszkać przez ten czas szukając spokojnie innej. Chyba, że nie chce dzieci. Są mężczyźni którzy nie chcą dzieci, taki będzie z tobą. Poszukaj najlepiej takiego po rozwodzie lub kawalera który już ma dzieci, tak będzie bezpieczniej. 9 lat różnicy wieku to za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marnujesz chlopakowi zycie, on sie moze jeszcze bawic, dopiero zaczynac jakiekolwiek zakladanie rodziny a dla ciebie jest to ostatni dzwonek. Za 15lat gdy już nie będziesz taka młoda zobaczy co stracił. Pozwól mu odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsze kobiety powinny mieć godność bo konkurowanie z młodymi ladnymi szczuplymi dziewczynami jest śmieszne , kobieta w tym wieku powinna mieć klasę , fajnie będzie pierwsze parę lat ale jak się zdrowie tobie zdrowie posypie to pójdzie w sina dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość zawadiaka dziś ...nie pogięło mnie... x Sugerowałbym jednak wizytę u psychiatry :P. x ...nie masz pojęcia nawet o tym, że jest spora grupa mężczyzn, co wolą i chcą starsze kobiety od siebie... x Sam byłem zakochany w starszej, gdy miałem lat... 16 :D. Znajomy w wieku lat 18 zdobył starszą o 2 lata dziewczynę i są szczęśliwi od ćwierć wieku :). Znam sporo mężczyzn, ale nigdy nie spotkałem 30-stolatka, który preferowałby kobiety starsze o 10 lat :P. x ...a 9 lat to wtedy jest w normie... x Taką samą normą jest dla niektórych seks z kozą, albo nieboszczką :P. x ...Co do dzieci, no chyba ty nie możesz się za niego wypowiadać, w kwestii czy on będzie chciał dzieci... x G_wno mnie obchodzi to, co on myśli teraz. Ma jednak prawo zmienić zdanie. Poza tym problem menopauzy dotyka fizycznie i psychicznie kobietę, a nie jej partnera. Ten ostatni może najwyżej zamienić ją na młodszy rocznik, co każdy partner dychę starszej baby z pewnością zrobi :D. x ...A jeśli masz myślenie, że 40-latki to sypiące się staruszki... x Nie użyłem słowa staruszki. Widocznie dziadek Freud podpowiedział ci to słowo :P. Jeżeli znasz choć jedną 40-stkę, która nie zauważa u siebie problemów starzenia, to gratuluję żucia w pełnym zakłamaniu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, jeden gośc tu ma wyraźnie pianę i próbuje cie zastraszyć i zniechęcić, a ja ci powiem że chciałbym starszą kobietę i zawsze chciałem od kiedy pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Ci pomogę moją hitoria , mój chłopak kręcił z 35 latka zalecal się do niej bo nie miał powodzenia a ona była dla niego dobra , on miał 23 lata i co ? Poznał mnie i od razu ja olal nawet się z nią nie porzegnal poblokowal wszędzie ja o tym nie wiedziałam ale tak zrobił , poznał młodszą i od razu dał kopa tamtej , powiem Ci tak kochana nie daj się zwieść młodsi szukają starszych bo ich rowiesniczki nie chcą a niech się nawinie tylko jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W wieku lat 35 byłem na długim kontrakcie i przygr***ałem tam sobie uroczą 45-latkę i maturzystkę. 45-latka była wulkanem w łóżku i robiłem z nią rzeczy, o których maturzystka wstydziłaby się nawet pomyśleć. Bardzo ją lubiłem, ale nawet przez myśl mi nie przeszło, by próbować wiązać się z nią. Ona chyba myślała inaczej, ale na szczęście zakończył się mój kontrakt :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D ale sie tu prawiczek zazdrosny produkuje :D siedzisz w domu ze starą matką i babką i skręca cie że kobiecina zarwała sobie młodego jurnego ogiera :D a ty dalej stukaj w klawisze starego kompa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja ci powiem że chciałbym starszą kobietę i zawsze chciałem od kiedy pamiętam. Dodam, że jestem bezrobotnym prawiczkiem pod czterdziestkę, szukającym swej miłości na babskim portalu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40letnia kobieta to dla mnie kobieta z klasą, elegancka i niedostępna dla byle kogo a na pewno nie dla gnojka co ledwo od ziemi odrósł. Chyba nie musze wspominać że faceci dojrzewają później niż kobiety, oczywiście można mieć klapki na oczach i sobie wmawiać że mój Daniel czy inny Radek jest inny ale to zawsze wychodzi w prani. Jeśli masz trochę klasy i godności to nie uganiaj sie za jakimś gówniarzem tylko znajdź sobie prawidziwego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja dam historie matki mojej koleżanki. Juz tu kiedyś dwa razy to pisałam. Jak była młoda owdowiała, w wieku 35 lat zwiazała się z 21 latkiem!!!! tak i to on za niż szalał. 14 lat różnicy, ona dziecko z małżeństwa są do dziś razem, a minęło już ponad 30 lat. Ona już niedługo 70, ale nie wyglada na to i są ze sobą mimo 14 lat różnicy wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30-letni meżczyzna to nie nieświadome dziecko, które nie wie czego chce i na które czychają różne niebezpieczeństwa. To jest dorosły facet, ma swoje gusta, upodobania, więc jesli podoba mu się bohaterka, to co, zabronicie mu się z nią spotykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj starszego lub takiego po przejściach którego zdradzała atrakcyjna żona. Taki będzie siedział z brzydsza i starsza i jest pewien, że historia się nie powtórzy. Ból zdradzanej osoby jest nie do opisania. Tylko ten kto to przeżył to wie. Taka osoba szuka tylko stabilizacji i spokoju. Ja sam mam siedem lat starsza kobietę i śpię spokojnie i jestem szczęśliwy. Młodej bym nie chciał bo by sytuacja mogła się powtórzyć. Dodam, że mam niskie libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że ma szanse sam jestem ze starszą i po slubie i nigdy bym za młodszymi się nie uganiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×