Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z młodszym, czy mamy szansę?

Polecane posty

Gość gość
Ha ha a żałosny prawiczek się dalej produkuje. ty i tak nigdy nie p*****asz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni wiążący się ze starszymi sa często zakompleksieni i boją się związku z młodą bo taka ma wybór i może odejść do bogatego przystojnego fagasa w każdej chwili , w Rosji wymieniane żony na nowszy model to plaga , milionerzy prowadzaja się z 18 latkami choć sami maja po 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- autorko, moja opinia: jeśli wam zalezy to się uda, nie takie pary w zyciu przetrwały i lepiej im niż równolatkom x gość dziś - dziecko nic nie zrozumiałeś, a próbujesz się wypowiadać w sprawach gdzie dorośli dyskutują x - gość dziś tu się wypowiedział mężczyzna dojrzały x - gość zawadiaka dziś też tak sadzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kupiłaś mieszkanie a budowlaniec na Ciebie leci ? Nie pomyslalas ze chce twoich pieniędzy ?A za twoimi plecami umawiać się z młodymi za twoja kasę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia była siedem lat starsza od dziadka i żyli szczęśliwie i nikt o tym nie wiedział z obcych. Babcia się wstydzila, że dziadek był młodszy ale tak gołym okiem to nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mówię że nie ma takich szczęśliwych związków ale coś mi tu śmierdzi że sam zaproponował wspólne mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mu o chatę a na boku będzie inne wyrywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bełkocz dalej, żyjąc samotnie ze swoim psem :P. Mam nadzieję, że takiej "dorosłości" nigdy nie dożyję :D. A teraz wybacz upośledzona przez los istoto, ale skończyłem czas na odpoczynek i wracam do sprzątania mieszkania, by moja 10 lat młodsza dziewczyna, nie narzekała znowu na moj***ałaganiarstwo w kuchni :). A ty samotna i opuszczona przez wszystkich niedojdo dalej wmawiaj sobie co tylko zechcesz :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 11 lat młodszego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę Ci kochanie jak najlepiej ale tak jak mówiłam wcześniej uważaj na siebie taki związek jest zawsze w grupie zwiększonego ryzyka , ja byłam ze starszym facetem i co ? Zostawiłam go dla młodszego bo poprostu młoda dziewczynę ciągnie do młodych chłopaków i na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coraz wiecej jest zwiazkow gdzie kobieta jest starsza a wy tu debatujecie czy sie decydowac TA K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos kobiete i mezczyzne postrzega jako reproduktorow, bez uczuc, osobowosci i grama romantyzmu to nieswojo zaczynam sie czuc.. Uprzedmitotowienie prymitywne do bolu.. Kobiety sie sypia, mezczyzni reproduktorzy... Rany... Co wy ludzie macie w tych porachowanych, zimnych glowach... Jak jest komus dobrze, to powinien ze soba byc, w d..pie miec innych. Ludzie zawsze wiedza lepiej jak masz zyc, z kim byc, co masz robic itp.. Niech sie kazdy zajmie swoimi sprawami. Mialam kolezanke, ktora tez byla ekspertka od wszystkiego, najlepsza do krytykowania zwiazkow, facetow innych babek.. Az ktoregos dnia, kiedy ich odwiedzilam, wyszedl z lazienki jej wlasny maz, przebrany po pracy, w spodniach dresowych podciagnietych pod same pachy, wygladal komicznie. Wtedy jej samej sie glupio zrobilo. No i dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się dobrze będą dogadać na codzień i w seksie to związek ze starszą może przetrwać ale dziewięć lat to za dużo. Pięć lat moze być. Co z tego jeśli kobieta młodsza jak nie ma porozumienia między ludźmi. Dlatego teraz tyle ludzi się rozwodzi bo młodzi wpadną i ślub a potem skaczą sobie do gardeł i rozwód. Piekło w domu to nic dobrego , niszczy czlowieka dlatego nie wiek się liczy a porozumienie na codzień i seks. Ale dziewięć lat to za dużo podkreślam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest więcej takich związków ? Chyba w twojej glowie , jak idę z kolegami przez miasto to zazwyczaj mówią "ale laska " na widok 18 stek a nie na widok 40 latek których nawet nie widzą tylko mijają , może okaże się dobrym facetem ale ja osobiście czulabym się ponizona widząc jego młode koleżanki , to ja chce być ta młodsza i piękniejsza w związku a nie mój facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny facet nie mówi "ale laska" oglądając się za kobietami na ulicy. A co do normalnych facetów, owszem, zazdroszczą urody, ale też charakteru czy sposobu spędzania czasu, temperamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X nie mam ani kota ani psa, za to męża i dwojkę dzieci, dlatego rozpoznaje jak takie dziecko jak ty pisze. A teraz wracaj do mamusi i poskarż się na złe kafe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie wyobraź ze gdybyś była z młodszym to byś non stop słyszała teksty typu " ale laska " "fajna lalunia " bo młody facet ma w głowie sieczke nie każdy ale 80 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z młodszym, i słyszę teksty "cieszę się, że z Tobą jestem, bo Ty jesteś dojrzała emocjonalnie / wspierasz mnie / nie masz pusto w głowie / rozumiesz mnie / masz podobne podejście do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:35 i włpasnie z tą laską idealnie pokazales/las na czy polega myslenie szczeniaka a jak to widzi dorosly facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz szczęście bo większość młodych facetów wyśmiewa starsze a młode traktują jak zabawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wziąść pod uwagę różnice pokoleń wartości wychowania , dzisiejszy młody facet to egoistka nastawiony na branie a nie dawanie , nie stać go na młodą to weźmie starsza która mu pooplaca rachuneczki albo przynajmniej wszystko sobie kupi sama, już samo to że jest w stanie zrezygnować zrezygnować potomstwa powinno Cię zaalarmowac czy to aby na pewno dobry człowiek i nie egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z 17.35 mam młodszego faceta i wcześniej też umawiałam się z młodszymi, mam też wielu młodszych kolegów. Nie zauważyłam tego, co piszesz. Może uściślijmy co znaczy młodszy, ja mówię o facetach 24-30 lat, Ty może o 15-18 latkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka była 5 lat z młodszym i zostawił ja dla rownolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umawiasz się z mlodszymi bo masz taki fetysz i oni tez ale jak się rozejrzysz prawie 95 % chłopaków startuje do młodszych ,rownolatek lub Max 2 lata starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyśmiewa starsze kobiety ten kto nie zna życia i siedzi na garnuszku rodziców jak ktoś przejdzie przez konkretne burze, bitki, wyzwiska to spokój ze starszą i mądra kobieta to jest marzenie być z kobietą starsza nie starą która się odpowiednio takim facetem zaopiekuje, nie każdy jest szczęśliwie żonaty, ci którym się udało to szczesciarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojej dawnej uczelni wszystkie koleżanki maja starszych od siebie mężów 3-8 lat tylko jedna ma rok młodszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:51 ale bzdura , charakter kobiety nie zależy od wieku tylko od usposobienia do życia , 20 letnie ukrainki maja więcej oleju w głowie i chęci do pracy niż 35 letnie Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz że ze starszą kobieta piekła nie można przejść ? Myślę że 20 letnia polka z biednej wsi była by dużo bardziej kochana i potulna niż 50 latka z dużego polskiego miasta z pieniędzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy układ taki- on 37-40 - ona 40-45, nie widać różnicy wieku i są juz dojrzali emocjonalnie oboje i ustawieni materialnie. Układ - on 30- ona 39 jest bez szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od charakteru człowieka. Jak takiej biduli dopa odzyje to może pokazać pazurki. Za moich czasów przyjeżdżały właśnie takie bidulki ze wsi do fabryk do miasta i szybko z bidulki zrobiły się wyrachowanie jedze bo im dopa odzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×