Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z młodszym, czy mamy szansę?

Polecane posty

Gość gość
Szczerze to jest mało dziewczyn które lecą na starszych i mało facetów które lecą na starsze , młodzi poprostu wola szukać między swoimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [16:53 X Ewidentne problemy z rozumieniem tekstu. On nigdzie nie chce odchodzić baranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ty tak uważasz ? Może Ci mydlic oczy i nie wyzywaj od baranów bo jeszcze się okaże że Ty jesteś największym baranem jak jednak odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodszym to się można fajnie pobawić i pa pa na raz, na dwa. Oni się tak fajnie czerwienią jak są zawstydzeni. Do związku to obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tacy co liżą kotkom cipki. Różne są zbączenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co raz wiecej młodszych meżczyzn chce dojrzałą panne dlaczego bo takie kobiety bardziej pociągające niż młodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe z której strony bardziej pociągające , nie sądzę aby utrata kolagenu w ciele i zmarszczki były seksy, wizualnie młode dziewczyny wygrywają o jakieś 90 procent , jeśli chodzi o umiejętności w łóżku to różnie bywa mówi się ze starsze sa lepsze ale wielu mężczyznom nie zależy tylko na zamoczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To prawda :D. Czterdziestoletnie kobiety lepiej obciągają od nastek :P. Lata pracy ustami i językiem robią swoje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co raz wiecej młodszych meżczyzn chce dojrzałą panne dlaczego bo takie kobiety bardziej pociągające niż młodsze. dokładnie tak !!!!! podpisuje się pod tym obiema rękami. a gość który się tu produkuje z uporem maniaka i powtarza jakie to chore i niespotykane, to pewnie ten sam co w kółko pisze o modelach i chudych szkapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:30 ty wiesz najlepiej bo obciągasz nawet menelom spod biedry. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pomyliłeś mnie ze swoją matką :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty się ciągle produkujesz jakie to Stare sa super , ta sama spiewka non stop , nawet słów innych nie używasz , pewnie sama widzisz że piszesz pod każdym postem i myślisz ze inni robią tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam starszą żonę i nie zamieniłbym jej na młodszą. A jeśli chcecie lepszych przykłądów to wygooglowac sobie, choć o prezydencie Francji chyba kazdy słyszał a tam to różnica 24 lat i co zyją razem? żyją i z pewnością to nie on poleciał na pensje nauczycielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam starszą żonę i nie zamieniłbym jej na młodszą. A jeśli chcecie lepszych przykłądów to wygo/oglowac sobie, choć o prezydencie Francji chyba kazdy słyszał a tam to różnica 24 lat i co zyją razem? żyją i z pewnością to nie on poleciał na pensje nauczycielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwienią się ale z zażenowania że jesteś takim starym pasztetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:40 ciebie starociu z nikim nie można pomylić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona go wyrwala jak miała 40 lat a on 14 to jest oblesne, z resztą to jest Francja , tam Stare francuzki jeżdżą do Tunezji żeby podrywac młodych habibich , młodzi Arabowie jest kokietuja mówią o miłości a tak naprawdę śmieją się z nich i zyzywaja od europejskich obrzydliwych grubasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To Ty się ciągle produkujesz jakie to Stare sa super , ta sama spiewka non stop , nawet słów innych nie używasz , pewnie sama widzisz że piszesz pod każdym postem i myślisz ze inni robią tak samo błąd !!! nie jestem ona, tylko on powinieneś to zauważyć albo napisałeś do niewłaściwej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pojmuję dlaczego dojrzała kobieta prosi o opinię na temat swojego życia kretynów zaludniających to szambiarskie forum. Tutaj to sie wchodzi dla beki, poczytać jakich kretynów nosi matka Ziemia, a nie z problemami. Chyba oszalałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te historyjki o szczęśliwych parach z młodszym facetem pisze jakas bajkopisarka bo jakoś nie wierzę że w Polsce istnieje plaga związków ze starszymi kobietami a tu nagle okazuje się na tym forum ze wszyscy sa ze starszymi , same przykłady takich związków w jednym dniu nagle , ktos tu produkuje niezłą bujde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:49 - też kiedyś będziesz miała tyle lat co autorka ścierko. Ciekawe czy też będziesz taka mocna w ryju jak teraz. Teraz to być może jesteś młoda, tyle że głupia. Za kilka dekad dalej będziesz głupia, a do tego stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sobie ze scierka uważaj I nie jesteśmy na Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jprdl wyszyscy tu jesteście durni bo dajecie się wkrecać temu skret**iałemu trollowi. Założył gówniany temat i sam go podkręca setką wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ktos tu produkuje niezłą bujde :D buhahaaa sam siebie podsumowałes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam, durnie nie karmić trolla bo to jego temat, przecież autorka się nawet nie wypowiada tylko on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzywasz kobiety od idiotek i chcesz żeby Ci odpisywały? Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tego czas skończyć ten temat bo jest jakiś dziwny :D mam wrażenie że tu piszą 3-4 te same osoby xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolegę, który wyrwa starsze. Trzeba wiedzieć tylko w jakie miejsca uderzać. Koleś ma 24 lata jest dobrze wyrzeźbiony, zadbany, niezłe ciuchy, i co ważniejsze fantazja, Laską po 40 to imponuje. Młodzieńcza fantazja na to wyrywa każdą. One się śmieją, czasami są zażenowane, a potem kończy się to w łóżku. Prawdę mówiąc to kobiety w tym wieku są bardziej otwarte niż młode laski. Często są nie świadome swoich atutów i atrakcyjności nie dowartościowane i wystarczy je odpowiednio nakręcić i pójdą do łóżka z każdym. Z drugiej strony mnie to przeraża, nie planuje się obijać a ciężko pracować i to wymaga niestety pewnego rodzaju, powagi, Nie jestem typem rozrywkowca. I co ożenię się a kobieta dla której wypruwam sobie flaki , przyprawi mi rogi z 20 latkiem? Dramat... dla faceta to dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu przestańcie już koniec tego pierniczenia, nie każdy chce słuchać takich świństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój szwagier ma o 8 lat starsza żonę z dwójką dzieci z.pierwszego małżeństwa. Razem Mają syna. I czasem zazdroszczę jak on stoi zawsze za nią. Widać że ją kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×