Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

40 tc oczekiwanie

Polecane posty

Gość gość

Jest ktos? Jak samopoczucie? Bardziej chodzi mi o psychike... Kobiety przed cc maja chyba zupelnie inne podejscie bo odliczaja do konkretnej daty a przy sn tu wielka niewiadoma... Ja coraz czesniej mam skurcze przepowiadajace ale sa mega nieregularne. Wczoraj caly wieczor a dzisiaj nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A616E
Ja jestem w 14 tyg ale rozumie co przechodzisz bo z pierwszym dzieckiem tez nie moglam sie doczekac. Maly przyszedl 7 dni po terminie. Chodzilam na dluuugie spacery tak po 5-7km, robilam duzo przysiadow, kombinowalam jak moglam ale maly i tak byl uparty i nie chcial wyjsc. Koncowka ciazy zawsze sie dluzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagMami
Ja też chcę już urodzić. Jestem w 39/40 tc. Termin mam na 05.04. Ale wolałabym, żeby córcia wyszła wcześniej. Może dziś? :) Co tu zrobić, żeby przyspieszyć? Seks nie wchodzi w grę, bo właśnie skończyłam leczenie bakteryjnego zapalenia pochwy. No i schodów brak, bo mieszkam na parterze. I dwa dni temu wysprzątałam całe mieszkanie (7 h ciężkiej pracy). :) I tak czekamy z mężem.... Z objawów to miewam te skurcze przepowiadające (przypominają ból miesiączkowy), śluz i czop to trudno ocenić, bo leczyłam się globulkami, ale brzuszek mam troche niżej, jestem poddenerwowana i dziś pojawił mi sie ból w dole pleców. Wiem, że akcja może zacząć się w każdej chwili. I tak wypatruję tych objawów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritka82
Jak ja rozumiem to czekanie. W pierwszej ciazy przez prawie 2 mce tak czekalam i szukalam objawow. Najpierw lekarz od 36 tc straszyl, ze to tuz tuz i ze rozwarcie sie robi. Potem maly za nic nie chcial wyjsc i czekalam 3 tyg po terminie. Skonczylo sie cc ;) Powodzenia dziewczyny. Zycze wam latwych porodow w terminie. Starajcie sie skorzystac z tych ostatnich chwil gdy mozecie je miec dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwego rozwiązania dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×