Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rubia1

Bebilon Pepti -czy to dobre mleko ????????

Polecane posty

Gość rubia1

Czy to dobre mleko? Moje dziecko miewało kolki i dostała właśnie to mleko. Teraz po prawie 2 mies stosowania ma wzdęcia pręży się przy jedzeniu i je bardzo niespokojnie. Czy to nietolerancja laktozy czy co? Nutramigen - troche za późno na wprowadzanie( dodam że dziecko ma 3 mieś) poza tym raz dalam i nie chciała pić.Stosowałam też mleko sojowe - ale na zmiane z Bebilonem - teraz juz sam bebilon i tak właśnie od jakiegoś czasu sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubia1
prosze może ktoś stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka juz rok
pije bebilon, przedtem nan, sojowe (najmniej smakowalo). Mojej córeczce bardzo smakuje, sama sie dziwie bo smierdzi okrutnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała pije bebilon pepti i nie ma problemów dyspeptycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiatdi
witam, mam ten sam problem. mala byla na nan ha sensitive jednak dostala krostki na twarzy i nie zalatwiala sie prawidlowo (zielone i geste kupki). Przeszlismy na bebilon pepti i bylo super! juz po pierwszej butelce mala sie zalatwila na zolto i o prawidlowej konsystencji... kolki i bole brzuszka zniknely... po miesiacu wrocily bole brzuszka. po paru min od wypicia mleczka. w brzuszku burczy, mala sie wierci, prezy i ma gazy.... niespokojnie spi... przerabialismy wszystkie kropelki. pomaga espumisan. ale problem wraca z nastepna butelka pokarmu. czy mozliwe, ze mleczko nagle zaczelo szkodzic? po gluzszym okresie stosowa nia? nie wiem co robic... czy zmienic mleko? lekarz nie zaleca.... prosze o pomoc... moze mialyscie podobnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka5
moja corka miala podobnie....juz mnie krecilo zeby po raz 5 zmienic mleko. Jednak przetrzymałam to- trwało ok 1 mies... no i jest super . Juz od 4 mies corka pije bebilon pepti. teraz dwójke.wytrzymaj- to mleko jest najlepsze.....i nie powinno szkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiatdi
kurcze ja juz nie wiem... mala skreca sie - boli ja... Myslicie, ze to przejdzie? Od wczoraj kupki sa takie sluzowate... Gdzies na necie wyczytalam, ze lepiej dawac z mineralka niz z przegotowana woda... bo wlasnie sa takie problemy... do tego mala byla przeziebiona dlugi czas lekarz juz nie wiedzial co robic... teraz jest ok ale katarek zostal i mysli ze to moze jest alergiczny. i tak przeczytalam ze to moga byc objawy alergi. niezyt nosa bole brzucha... ale pojawily sie dopiero teraz po ponad miesiacu stosowania... normalnie jestem skolowana. Panuje tez opinia ze powinnam jej juz dawac jabuszko co poprawi trawienie i bole znikna... macie jakies doswiadczenia z tym? Mala konczy 28.01. 4 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiatdi
dodam tylko, ze nie makrostek na twarzy jak po NANIE ha sesitive.. i zalatwia sie na zolto i o prawidlowej konsystencji (no tylko teraz bardziej sluzowato)... po nanie byla tragedia na zielono i konsystencji rozrobionej plasteliny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×