Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyWedding

chcę tak urodzić

Polecane posty

Gość Co za perwersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1
do autorki tego topiku niemam zastrzezen natomiast do jej myslenia tak...blee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie jest to o tyle bliskie, ze tez marze o porodzie domowym...ale uwazam ze rodzenie przy dzieciach to przegiecie..nigdy nie wiadomo jak one to postrzegaja...a jesli beda potem mialy zal do siostrzyczki lub braciszka ze przez niego/nia tak mamusia cierpiala? Wsrod moich znajomych bardzo rozpowszechnione sa porody w domu, ale dzieci starsze zawozi sie wtedy do kogos, albo ktos po nie przyjezdza, zeby byl spokoj, intymnosc i mozliwosc wypoczynku pozniej i mamy i dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tam nic do porodów w domku nie mam, ale z dziecmi to przesada, uwarzam to ta ochydne, ja nie chciałabymoglądać mojej mamy rodzącej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie chciałabym tak. Ale myślę żę wiele zależy od właściwego przygotowania starszych dzieci do takiej \"akcji\" jaką jest poród. Popatrzcie na buźki tych dzieciaków, nie są przerażone, raczej ciekawe tego co się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.birthdiaries.com/diary/19vbirth.htm jeszcze piekniejszy porod.. jesli dzieci chca przy tym byc,sa odpowiednio przygotowane ,a mama zna swoje reakcje i jest pewna,ze nie bedzie krzyczec-to czemu nie????przeciez porod to cudowna rzecz!szczegolnie w wodzie,tam nie widac zadnych makabrycznych szczegolow.zreszta,dzieci nie musza przeciez zagladac dokladnie miedzy nogi rodzacej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfsdfs
o kurcze, makabra :O jestem zbulwersowana, to obrzydliwe - cała rodzinka przy porodzie :O straszne!! ja jednak uważam że mimo iż poród to cud to powinien się odbyć w warunkach MAKSYMALNIE INTYMNYCH !!!! (nawet bez męża - takie jest moje zdanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od do
a co to kogo obchodzi jak chcesz urodzic. rob swoje! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany!!!! Nigdy bym nie chciała tak rodzić, oprócz całej familii to jescze był fotograf. I po co taki spektakl. No, ale dziwactwo nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaki ta kobieta
miała strasznie duży brzuch! Kolos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma jak
cesarka w znieczuleniu ogólnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiikkkkaaaa
tak, ale te dzieci na zdjęciu zaglądały jej między nogi... to straszne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa
Nie mam ani jednego dziecka jeszcze więc jeśli o obecność innych dzieci chodzi - ta kwestia narazie mnie nie dotyczy, jednak z całą pewnością wiem, że chciałabym rodzić w wannie; moja kuzynka w niemczech urodziłą tak swoje pierwsze dziecko - oczywiście w szpitalu- muzyka relaksacyjna, olejki odprężające, pełen luz i zero stresu. Fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w ogóle ktoś może takie zdjęcia publikować, żeby ludzie na całym swiecie je ogladali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiikkkkaaaa
nie wiem :O nie dość że ... dosłownie... zboczone... zdjęcia małego trupka ogląda cały świat, to .... co ona mowi do rodziny i znajomych "macie link taki i taki, tam są zdjecia z porodu i pogrzebu" ??? przecież tam jest zbliżenie na jej krocze czasami cieszę się że żyję w pruderyjnej Polsce gdzie intymność i prywatność chociaż trochę coś znaczą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo1977
Nie wiem, jaki cel ma pokazywanie takich zdjęć, przecież to nic przyjemniego oglądanie nieżywego maleństwa. Ktoś chyba nie myśli, przecież dziecko to było pewnie oczykiwane, kochane, nie powinno się tego pokazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie makabryczne.............................................bez komentarza.....jak sie pewnie domyślacie nie przejrzałam całej strony.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dzieci....hmmmmm chodziło mi tu raczej bardziej o dom, domową atmosferę, fajny sprzęt - taką wannę i obecność męża...to moje pierwsze dziecko więc nawet trudno mi sobie wyobrazić - czy jak będe miała już dzieci to czy pozwolę na taki poród. W szystkich zniesmaczonych serdecznie przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
jejku jak zobaczyłam to ostatnio słabo mi sie zrobiło. Jak można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, dajcie spokój. Widać ludzie Ci mieli potrzebę podzielenia się swoim smutkiem i dokonali tego w taki a nie inny sposób. Ja nie zrobiłabym tego, ale nie potępiam. W necie można trafić na o wiele bardziej niesmaczne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp
O kurwa, czegoś takiego się nie spodziewałam. Mówię o narodzinach i pogrzebie dziecka, a właściewie o publikowaniu tych zdjęć. Utwierdzam się w przekonaniu, że Amerykanie są kompletnie pierdolnięci!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego to już w Ameryce nie wymyślą???? nigdy bym tak nie chciała,straszna głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niee jak to tak
te w wodzie sa okej, zresztą ci pierwsi to w ogóle jacys dziwni są, oni chyba żyją wg zasady "co rok prorok". ale ktoś podał keidyś linka do strony z taką babą, co tez ordziła w dimu, dzieciak jej sie pałętał między nogami a ona sama , brrrrrrrrrrr. az mi się niedobrze zrobiło jak na toi patrzyłam :o te z wanną są fajne, z jednej strony się odsłaniają przed ludźmi, ale z drugiej jakaś część intymności jest zachowana. przez wodę widać, ale nie wszytsko, i nie takm dokładnie. sama bym tego nie zoribła (poród w takim aż licznym towarzystwie rodzinnym) ale te zdjecia "wannowe" są dla mnie do przyjęcia. to są chyba pierwsze zdjęcia z porodów, które nie wywołaly we mnie maksymalnie negatywnej reakcji :) nadla nie chcę być mamą, ale te zdjecia nie odrzucają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladyy Ale w wodzie chyba...? Nie przy innych dzieciach :O :D Bo szczerze powiem.. ze tych rodzicow spralabym na kolanie.. Przeciez to straszne aby tak male dzieci byly przy porodzie... Dla mnie.. to sorry.. wariaci nie rodzice... Za male dzieci aby przechodzily przez to wraz z rodzicami... Ale to tylko moje skromne zdanie... Choc porod wodny.. to super sprawa Lady a jak tam twoje malenstwo... Jak samopoczucie..? Taki porod tez bym chciala.. W zaciszu domowym... gorzej jakby bolalo i po 24 wlaczyla bym swoj alarm :) Pewnie sasiadki zadzwonily by po policje :) Ale sama ideologia.. super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×