Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kakkakaaaasiiaa

co robicie z męzem na walentynki?

Polecane posty

Gość kakkakaaaasiiaa

witajcie! co robicie na walentynki z męzem gdy macie dziecko i nie macie z kim zostawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjezdzamy juz w piatek
a raczej wylatujemy na dluzszy weekend za granice, wracamy we wtorek. Odpoczniemy sobie. Dziecko zostawiamy u tesciow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam męża.. a walentynki spędze sama..z dziecięciem w brzuszku... na acetów nie ma co liczyć!! oni tylko gadają ,że im zalezy a to g.. warte :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękne i naturalne
ja nie obchodze takiego swieta, kochamy sie codziennie wiec smieszne jest obdarowywanie sie jakimis sercami w ten akurat dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??)
hmm pewnie się bedziemy kłócić bo to u nas ostatnio na porządku dziennym:(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic, maz bedzie w pracy. Ogolnie to maz nie obchodzi tego swieta :D zapowiedzialam mu, ze ma mi kupic kartke :D jesli nie bedzie w pracy w weekend przed walentynkami, to wypozyczymy film i poogladamy sobie w lozku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójdziemy do jakiejś fajnej knajpki,pewnie wręczymy sobie coś małego.nic wyszukanego, ale spędzimy je razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeeeeeeeeeee
Walentynki , wieśniackie, świeto tandety. I obchodzą je tu chyba niedojrzałe mamusie albo jakieś kobiety, które na okazanie uczuć od męża i jakiegoś badyla i czekoladki, ewentualnie wyjście do "restauracji" mogą liczyć RAZ W ROKU:):):):) Dzień dobroci dla żony :):) Żałosne. Zaraz mi tu wściekłe zwolenniczki valentine's day zjadą, że samotna, zgorzkniała, samotna etc. No rozczaruję Was :):):) Szczęśliwie zakochana z wzajemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollllitaaaa
😡 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollllitaaaa
👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem po co na siłe wymuszone huczne spędzanie ze sobą czasu w zwykły szary dzień awantura ale tego dnia ochy i achy kwiatki czekoladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychaaaaaaaaaa
ja idę do kochanka a on do kochanki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na walentynki meza zamykam w
szafie :) a powazniejmamy w planach robic dziecko hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paplitos
Pierwszy raz w życiu naprawdę będę ochodzić walentynki- mam wtedy zdejmowany pessar i po raz pierwszy po ośmiu miesiącach abstynencji będę uprawiać seks z mężem :D Nic piękniejszego nie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my z mezem nie obchodzimy
tego badziewnego, beznadziejnego "Święta" :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa86
My idziemy do kina, później może na jakąś kolacyjkę, dziecko do teściowej:P w sumie niezbyt często wychodzimy razem, oboje pracujemy, dziecko w przedszkolu, więc jak wracamy do domu, to nie mamy ochoty na wyjścia, a w weekendy jeździmy na wieś do mojej mamy, albo do znajomych, którzy mają dwójkę dzieci:) Przynajmniej jest pretekst, żeby gdzieś wyjść, następnym będzie rocznica ślubu w maju:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 18 miesiecznego synka
Jak co roku, idziemy do meksykanskiej restauracjji na kolacje, tak juz robimy od 11 lat :) Jedzenie maja tam PYYYYSZNE, a ze jest w innym miescie, to nie mamy okazji zagladac tam czesciej, ale w Walentynki co roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u nas z okazji walentego
moj zgodzil sie na udzial w konkursie walentynkowym,w tym sesji zdjeciowej, a ja go zabieram w ten dzien na ujrzenie naszego boba na zywo na usg :) mysle ze to bedzie dla niego najlepszy prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My walentynki w tym roku robimy troszkę wcześniej ze względu na wyjazd. Więc idziemy jutro na imprezę walentynkową razem ze znajomymi, a dziś dostałam prezencik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowo tego dnia
nie natłukę go po mordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez jak wiekszosc z was uwazam ze to glupkowate swieto. U nas bedzie jak codzien : maz przyjdzie z pracy zjemy kolacje pozniej kapiel, ulozenie syna do snu i do lozka gdzie rozmawiamy i nie tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic. mąż będzie jakieś 1000 km od nas, więc pewnie wykąpię synka i pójdę spać. zresztą jakby był to też nic specjalnego byśmy nie robili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To o mnie ...
Kolacja w restauracji, pewnie kino jakieś.. już dostał kosmetyki, ja też dostanę.. a co .. :P Jutro jeszcze zakupy... ogólnie walentynkujemy już od wczoraj ... A 14 lutego, to ja oczekuję takze walentynek od kolegów.. W zeszłym roku dostałam, ale w tym roku może być ich mniej .. :O obawiam się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To o mnie ...
I co z tego, że święto głupie, ale miłe... nie myślę tutaj o jakichś tandetnych maskotkach.. ale choćby słowo kocham można i także w tym dniu wydusić .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatowakroowa
my zamawiamy shusi:) będzie winko, tiramisu i świece:) romantyczny wieczór i gorąca noc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatowakroowa
my zamawiamy shusi:) będzie winko, tiramisu i świece:) romantyczny wieczór i gorąca noc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×