Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boję sie *

czy to prawda ze po porodzie dla mężczyzny ciasny sex to tylko w pupę?

Polecane posty

Gość boję sie *

podobno kobiety już nie są takie ciaśniutkie, a ja sie boje bo mój mąż przykłada wielką wagę do sexu boje sie ze i chyba zdecyduje sie na cc za kazda cene :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt ci
tego nie powie wprost, ale nigdy juz nie bedzie tak samo jak przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie.
Jak facet ma małego to wszystko zwali na poród.Co za idiotyzm Złej baletnicy nawet przeszkodzi rąbek u spódnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...
się tego boję. Zastanawiam się czy nie zdecydować się na cesarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to prawda a
bolące piersi to objaw ciąży. Głupota ludzi powala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem...
Absolutna nieprawda, ja mam troje dzieci i nic sie nie zmienilo, przez krótki czas po porodzie rzeczywiście jest troszke luźniej, jest to jednak dla kobiety niezauważalne. Po połogu wszystko sie normuje, jesli ktos Ci mówi inaczej, to znaczy, ze nie miał do czynienia z kobieta po porodzie, lub kobieta ma jakies problemy z miesnia,mi, ale po normalnym porodzie nic sie nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie.
Jestem po dwóch porodach,maż nigdy nie narzekał.Teraz jestem z młodszym facetem/wczesniej był z dziewczyną jeszcze nierodzącą/ Twierdzi,że nie ma różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze zalezy co jest dla ciebie, dla was najwazniejsze, po porodzie bedziesz miala rozciagnieta pochwe, a po cc bedziesz miala blizne na brzuchu i czasem dolegliwosci, za mnie wybralo zycie, pierwszego dziecka nie moglam urodzic drogami natury, a przy drugim juz wiedzialam, co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie sluchaj, co ci mowia wielorodki, bo to bzdura, oczywiscie, ze one nie czuja roznicy, bo one po prostu juz nic nie czuja, a facet... co ma jej powiedziec facet, jesli ma troche kultury? SZKODA, ZE NIE WIEDZA, CO CI FACECI MOWIA NA BOKU I DLACZEGO ZNAJDUJA SOBIE WKROTCE PO PORODZIE KOCHANKI KTORE NIE SA \"POLUZOWANE\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak a jakze
sluchaj tej co miala dwie cesarki bo ona na pewno wie najlepiej i wie lepiej co ukrywa wielorodka i co czuje jej maz i ... kupa smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie
Do prawda jest tak Jak czytam takie kretyńskie wypowiedzi jak Twoja niedobrze mi sie robi.Ile kobieto masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tak samo
po 2 dzieci, a nawet lepiej i tyle reszta to mity pochwa wraca w 99-98% do tej samej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aninka
Boję się! Współczuję Ci takiego Męża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nosa
nie po porodzie juz mozna tylko do nosa albo ucha bo jak zapewne wiesz z opowiesci po porodzie naturalnym robia sie taaaakie hemoroidy, ze juz nic nie wsadzi tamta strona, nawet termometru tak wiec przyjrzyj sie matkom, te ktore rodzily naturalnie maja takie wielkie rozepchane nosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak rodzisz
2kg dziecko to faktycznie moze byc OK po porodzie, ale nie wiem czy to samo powie kobieta która urodziła prawie 5kg dzieciaka w dodatku po Vacum, tak więc nie mozna ogólniac drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanówcie się
głupole, gdyby tak było, że po porodzie nie wraca nic do normy, to ten mąż TAM mógłby chyba nawet swoją głowę wsadzić. Matołki, myślcie trochę, to naprawdę nie boli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , jesli serio zastanawiasz się nad cesarką z powodu rozciagnięcia pochwy , to zrób cc ,. Moj po porodzie uczciwie przyznał ,że nie jest tak jak kiedyś ...( moje dziecko ważyło niecałe trzy kilogramy ) Będzie inaczej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba_Pigi
Przeciez nic nie stoi na przeszkodzie zeby probowac roznych sposobow uprawiania seksu....porod tak naprawde nic nie zmienia bo jezeli dla faceta kobieta po porodzie nie jest wystarczajaco ciasna to zapewne przed porodem tez nie byla tylko brak mu mu jest odwagi zeby cos takiego przyznac...najlepsze jest gniazdko ciasne ale wlasne i nie wazne z której strony "drzewa" sie je znajdzie.... to tylko kwestia dopasowania i umiejetnosci czerpania radosci z wspolnego pozycia....jedynie zasmakowanie owoców z różnych drzew pozwala ocenic ktory smakuje najlepiej....a wiec nie proznowac...do dziela..kazdy musi znaleźć swoj sposob na "ciasne gniazdko" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka34
bzdura, ciwcz miesnie pochwy po porodzie, a zobaczysz i Ty i maz, ze roznicy nie ma, ja mialam 2 porody, jeden normalny, drugi cesarke i tak szczerze mowiac, to dopiero po dzieciach odczuwam prawdziwa satysfakcje z sexu, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mych
Dziewczyny - czym tu się przejmować?? Może i nam rozciągnie sis nieco pochwa - ma do tego prawo, chociaż na pewno nie na tyle by uniemozliwic facetowi stosunek. A do cholery jak któremuś przeszkadza taki "defekt: to może warto mu uświadomić ze za kilka lat to on będzie: mniejszy, miększy i ....co tu kryć - nie zawsze bedzie mógł... W porównaniu z tym nasze pochwy to pikuś ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa na lawe
mmm jakby tu powiedziec, przed porodem tez nie bylam zbyt ciasna wiec jak dla mnie sie nic nie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety różnica
jest ale cieżko sie kobietom do tego przyznać, bo to wstydliwy problem! Tak samo jak facet jest dumny z tego ze ma dużego, tak samo kobieta cieszy sie jak jest ciaśniutka. poród czesto zmienia ta sytuacje i sama przed nikim bym sie nie przyznała że poród "poszerzył" mnie Jestem tym wszystkim zawiedziona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dwie cesarki i po każdej było przez kilka miesięcy ciasniej,lecz po tych kilku miesiącach wracało do normy-nie narzekam bynajmniej,bo jest ok :) Życzę wszystkim ,które sie boją kochających partnerów i ....nie przejmujcie sie tak tymi mitami,bo z tego co wiem od wielu koleżanek,to naprawdę nieczęsto się zdarza,by się mocno poszerzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko ma swoje granice
czy facet jest z Wami kobietami tylko dla CIPY????i to waskiej (tez kobieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale durnie
nie można tego czytać, nie generalizujmy...każdy ma inaczej każdy ma innego męża i każdy ma co innego w głowie( np. jedna/en mówi że tylko do nosa ?????, a w pupe nie bo hemoroidy, a facet niby nie powie że jest luźniej..., a.....itp itd) pustka w głowie ..po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko ma swoje granice
zgadzam sie z Tobą. Dajcie sobie kobiety z tym juz spokój bo to jest bez sensu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11a
ja po porodzie byłam jeszcze ciaśniejsza niż przed ciążą.Nie ma reguły na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luźna
Jakby facet zmieniałby kobiety po porodzie na"cizaśniejsze",to wiele musiałby ich mieć w życiu. Ta ciaśniutka też pewnie kiedyś urodzi i co wtedy- następna? Chyba że trafi w końcu na jakąś bezpłodną!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×