Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudeq79

Czy wy też wypijacie czasem z nocnika dziecka?

Polecane posty

Gość Klaudeq79

Jakiś czas temu z ciekawości sprawdziłam zapach,taki miły i jak to smakuje,szkoda było wylać,bo to mojej kochanej dzidzi ,no i teraz piję codziennie. Nie wiedziałam że mocz może być taki smaczny. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie,ale mój mąż tak ,żartuje że to lepsze od piwa. Ale on to bierze na żoładek,bo miał jakieś problemy po lekach,ale antybiotyków nie chce i tak się zawziął na te siki,hehe .No i mu pomaga.To sie chyba nazywa urynoterapia,czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja pije nazywam się ania i pije z nocnika mojego siostrzeńca takie pyszne na upały orzeźwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja ania ja pije z nocnika a mój chłopak robal zjada guffna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię mocno schlodzone,mocz przelać do szklanki na godzinę do lodówki,do tego z dwie kostki lodu,do smaku listek mięty albo plaster cytryny,idealny na upalne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudeq79
gość dziś Ej,nie rób se żartów.Miałam na myśli tylko siusiu ,a jak jest g.. to wiadomo że taki nocnik trzeba opróżnić i umyć ,bo grozi zatruciem. Najlepiej wypić od razu bez chłodzenia,bo szybko się psuje na amoniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schłodzone lepsze takie zimniutkie mmmmm sprubuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj byłam na festynie miejskim i widziałam jak rodzice wypijali to zamiast piwa no i co w tym dziwnego?Rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to lubie
Przyznaję się,często tak robię ,hah,mój starszy syn nawet odkrył i teraz sam mnie namawia,ale nie zawsze mam smak.Ale rano zamiast herbaty jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ten sposób sprawdzam czy dziecko nie choruje,po zapachu,smaku ,nie mam obrzydzenia,lubię ale nikomu nie mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo często.Nie wiem co niektórzy w tym widzą obrzydliwego? Mi pomaga na trawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest naturalne samice zjadają i piją fekalia dzieci, trzeba żyć w zgodzie z naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania40x
ja pije psi mocz jest naturalny w lato najlepsza oranżadka a ile można oszczędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocz to nie fekalia.Aczkolwiek psy tak robią,ale my jesteśmy ludźmi! Mocz dziecka jest bardzo czysty,w zasadzie to sam mocznik ,woda,reszty aminokwasów,sole mineralne,hormony.Toksyn tam nie ma,bo nie zdążyły się jeszcze odłożyć w organiźmie.Czasem są martwe robaki ,po zjedzeniu nie groźne,spokojnie.Do celów leczniczych najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci są nauczone zbierać do butelki i potem to używamy do różnych celów,głównie jako lekarstwo na różne dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście wszyscy chorzy na głowę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - to jest normalne, że czym matka ma więcej dzieci to jest pieprznięta, bo żadna normalna baba nie decyduje się na dzieci tylko p oto aby zapieprzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 4 dzieci i bardzo dobrze mi z tym .I od początku miałam zwyczaj wypijania ,bo mi smakowało i tak jest do dziś. I u nas nikt nie choruje w rodzinie,bo to lek na wszystko i pilnuję co dzieci jedzą,bo wszystko mam pod kontrolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem oburzenia niektórych,przecież to jest smaczne i już,jak napój,lekko kwaskowe,dużo wody no i zdrowe zresztą. Nie wiem po co miałabym wylewać,wolę wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś po południu miałam zatrucie pokarmowe,nie wiem po czym,no więc na wieczór patrze,pełny nocniczek się zebrał.Wszystko łyknęłam na raz. I proszę,po zatruciu ani śladu,normalnie mogę jeść i biegunka przeszła jak ręką odjął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieprznieta bez powodu
Czy Wy jestescie k***a normalne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja codziennie ,rano,bardzo dobrze mi robi na żołądek i ogólnie stan zdrowia się polepszył,wcale nie choruję ,żadnych leków,nic po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest serio temat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak serio. Osoby które już praktykują urynoterapie ,np z powodów zdrowotnych lub po prostu dla zabawy bez problemu przełączą się na ten system,bo tak jak mówię mocz dziecka jest najlepszej jakości pod względem smaku i zawartości.Kto nie pił ,to nie wie,pozostanie nadal w nieświadomości. To może podam skład: woda,mocznik,kreatynina,aminokwasy,sole mineralne,czasem białka,czasem hormony,natomiast toksyny są tylko u osób dorosłych(z leków ,używek,papierosów,alkoholu) . Wszystkie wymienione substancje są suplementami diety,strawne,więc nie jest to żaden odpad,niejadalny czy coś,tak jak wiele osób sobie wyobraża. Po kolei: mocznik wzmacnia skórę,włosy,paznokcie,rozrzedza krew i wiele innych funkcji. Kreatynina powstaje w mięśniach. Aminokwasy ,czyli enzymy,służą do trawienia pokarmów,sole mineralne wiadomo elektrolity,równowaga minerałów. To chyba już nie muszę wymieniać dalej,by potwierdzić że to jest fakt,a nie bujda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już mocz pije z pół roku i czuję się zdrowsza.Nie choruje ,poprawiła mi się cera,włosy mam ładniejsze i co najważniejsze przestały wypadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piłam dziś,lekko kwaskowe,taki orzeżwiający smak,z odrobiną amoniaku,,soli,trochę jak piwo,ale lepsze! Cały litr ,ej to było dobre,choć głupio się przyznać.Nie wpadłabym na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pychaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja codziennie i już nie umię się przestawić na nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codzien,rano wieczorem,my z mężem to używamy jako napój do posiłków(przed śniadaniem,kolacją)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×