Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta dukana czy ktoś stosował? Pomogło?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Chciałabym schudnąć ok 10 kg i właśnie zastanawiam się nad tą dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało ale posypały mi się zdrowie wiele wskazuje że właśnie przez dukana nie zdecydowała bym się drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile schudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:48 u mnie podobnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj pomoglo pomoglo schudłam sporo ale rozje/bałam sobie nerki i bardzo cierpię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sąsiadka zmarła będąc właśnie na diecie dukana. Miała 50 lat. Nie mówię ze przyczyna była dieta ale zupełnie się tego nie spodziewałam. Dzień wcześniej rozmawiałyśmy i wyglądała świetnie. Mówiła ze czuje się tez dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze na bank będzie efekt jo-jo. A po drugie możesz wykończyć nerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudlam 12 kg przez 3 msc. Trzeba pic duzo wody. Badac sie co miesiac. Zaczelam od przeczytania ksiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci polecam normalna zbilansowana diete. Ja wykupilam z bebio (to ten portal chodakowskiej) mozesz tez sprobowac vitalia (ona "uzywa" dietetykow z tej strony). Powiem ci ze ja jestem na tej diecie poltora miesiaca, 7 kilo w dol, zostalo mi jeszcze 4 do mojego celu :) kosztowalo mnie to 99zl (pozniej czytalam ze na vitalia wychodzi troche taniej). Posilki sa super, zero wyzeczen, masz cos na ksztalt deserow tez. Wiem ze to brzmi jak jakas reklama, ale jestem naprawde mega zadowolona. Srednio spada mi kilogram na tydz. PO Dukanie znam kilka osob, rzeczywiscie schudly ale pozniej przytyly, no i nerki do wymiany wiec nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lata temu mój mąż stosował tę dietę, ale z małą modyfikacją. W trosce o nerki codziennie wypijał pół butelki piwa. Schudł bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudlam 9-10kg w 3 miesiace bez efektu jojo i bez konsekwencji zdrowotnych, dieta nazywa sie MNIEJ ŻREĆ, wyliczylam sobie minimum kalorii ile potrzebuje moj organizm (sa kalkulatory na necie) i jadlam to minimum czyli 1450kcal dziennie i ladnie poszlo. Dieta w miare zbilansowana, czyli jadlam w miare wszystko oprocz fastfoodow, chipsow, slodyczy, ograniczylam smazone. Jak mialam ochote to raz w tygodniu sobie odpuszczalam, czasem zjadlam batonika, kilka ciastek lub nawet pol pizzy, nie mialo to wiekszego wplywu na odchudzanie za to ja nie zeswirowalam i nie walczylam ze soba na sile. Nie katujcie sie jakimis wymyslonymi dietami, bo co z tego ze schudniesz jak rozwalisz sobie zdrowie, albo zaraz utyjesz spowrotem. Tylko zmiana nawykow pomaga, raz na jakis czas mozna zaszalec, a na codzien jesc po prostu w miare zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dietę jogurtową. Jest zdrowa i skuteczna. Oczywiście nie polega na jedzeniu samych jogurtów. Ja stosowałam ją na luźnych zasadach: odstawiłam słodycze, alkohol i fast foody i jadłam kilka jogurtów nat. dziennie, oczywiście piłam dużo wody.Zgubiłam 7 kg w miesiąc. Efekt utrzymuje się od 9 mcy, a wróciłam do starych nawyków pozwalam sobie czasem na słodycze, alkohol czy frytki, tylko czasami robię przypominający detox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie też czytałam że nerki siadają i trochę się boję ale jak czytam że niektórzy w 3 msc schudli po 10 czy 12 kg to robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też byłam - rezultaty faktycznie rewelacyjny,najlepszy ze wszystkich diet jakie do tej pory stosowałam. Ale niestety na własnej skórze się przekonałam ,że nie dieta ta jest szkodliwa. Mnie również siadły nerki, wiec odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta jogurtowa na czym polega? Jakie jogurty najlepiej jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam wypowiedzi i teraz już wiem że nie powinno się w necie pytać o zdrowie;) pozdrawiam rozsądnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast dukana polecam ci dieta OXY ;-) mówią ze ta dieta to zdrowy dukan. Jest duzo białka jak i rownież warzyw owoców itp. Wszystko jest zbilansowane aby nie odbiło sie yo na twoim zdrowiu. Przepisy " normalne " na każda kieszeń bez wymyślanek. Początkowy koszt na jeden mc to 49 zł. Pózniej jak przedłużasz 29. Sa inne warianty na 2 3 mc lub nawet rok czasu. I wtedy cena tez mniejsza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjrzyJ się temu co jesz i temu jakie masz zapotrzebowanie energetyczne. wyrzuć z diety śmieci i nadmiar cukru-cukier uzupelniaj owocami-1-2 jabłka dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak. Wszystkie rozj***lyscie nerki. Przestancie scimniac. Autorko. Bialko jest moczopedne, a to oznacza, ze wymusza na nerkach wieksza prace. I jesli ktos ma zwezone kanaliki nerkowe z powodu syfu jaki tam ma, to nerki moga bolec. Nie ma szans rozwalic sobie nerek przy zrzuconych 10 kg, poniewaz to jest 3-4 tygodnie pierwszej i drugiej fazy, a 3 faza dukana wyglada tak jak 3 faza sb. Jojo jest przy ominieciu 3 fazy. A jak sie zre jak przed dieta, to po kazdej jest jojo. Jak ktoras rozwalila sobie cos, tzn ze wpier/dal/ala ogorki w occie tonami i nie trzymala sie systemu prawidlowego podzialu dni proteinowych z dniami proteinowo-warzywnymi. Osobiscie dukan mnie wyleczyl z ciezkiej choroby i wy wszystkie z nerkami mozecie mnie cmoknac. W tej chwili mam przewiana nerke i zrobione dla testu 2 dni proteinowe jakos na ta nerke negatywnie nie wplynelo, skoro wpierdzielam bialko, a termofor zaznaczam, zadne tabletki, termofor miedzy nogami pomaga w dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:30 piwo nie jest dobre na nerki! Piwo im szkodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kumpela schudla na dukanie duzo. Dla mnie ta dieta odpada, bo jest w niej za duzo miesa, nabialu i trzeba ograniczyc owoce i warzywa, a to moje glowne pozywienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam 13 kg w bardzo szybkim tempie, ale potem waga wróciła. Mąż schudł 18 kg, ale dostał podagry czyli dny moczanowej Przedtem też chorował, ale się odnowiło przy tej diecie. Teraz mam dietę od dietetyczki. Schudłam 13 kg, ale nie stosowałam się do końca do jej zaleceń i przez zimę znów przybyło 6,5 kg. Trzeba zmienić nawyki żywieniowe Jak się schudnie, nie można już jeść jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proces odchudzania jest bardzo złożony i tak naprawdę trzeba się przygotować na zmianę wielu dotychczasowych nawyków. Ja na przykład kiedyś słodziłam kubek herbaty aż 4 łyżkami cukru. Teraz zamieniłam go na taki słodzik https://www.guiltfree.pl/pl/542-slodziki-w-proszku i mam nadzieję, że niebawem już nie będę musiała w ogóle z niego korzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia28xc
Ja nie jestem za tego typu dietami wolę jeść regularnie i mniejsze ilości, poruszać się trochę i dodatkowo przyjmować suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl niż głodzić się czy coś takiego;) tu mam sprawdzony sposób na zrzucanie zbędnych kilogramów i efekty pozostają na długo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×