Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miesięczne wydatki

Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie na 3-osobową rodzinę?

Polecane posty

Gość miesięczne wydatki

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 8 miesięczne dziecko i na zakupy wydaję 1000-1200 zł. W tym jest również chemia, pieluszki, chusteczki, kosmetyki itp. Nie wiem ile w tym jest na jedzenie, bo robimy przeważnie duże ogólne zakupy raz na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA 8 MIESIĘCZNEJ WIKTORI
ja na samą żywność wydaję ok 1100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kometka33
Na 11 miesięczne dziecko 700 zł na nas 500:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poodlicious
3 osobowa rodzina to na samo jedzenie min. 1500-2000, jesli nie je sie smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja na zywnosc 1200zl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wybacz kochana ale smieci nie jemy i nigdy nie jedlismy:) Swoje dziecko karmie piersia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_muminka
ja na naszą trójkę około 2000-2500 bez chemii. w tym 16 miesięczne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem takie tematy wywoluja tylko agresje w srod innych i zaraz bedzie po topiku , nie jeden juz taki byl... i nie jedna klotnie czytalam jedna wyda na jedzenie 1200 zl druga wyda na jedzenie 2 tys zl a inne rodziny zyja za 2 tys zl z oplatami itp zalezy gdzie mieszkasz ? ile zarabiasz - to najwazniejsze , bo watpie jesli ktos zarobi 2 tys wydaje 1200 na jedzenie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_muminka
gwoli wyjaśnienia. nie chodzi o to że taka bogaczka ze mnie czy coś, po porstu mam chore dziecko które nie je tego co my. a to co je jest piekielnie drogie. dlatego miesiecznie wychodzi taka sumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie nie wiem ile wydajemy ale jest to ok 1000 zł, dziecko mam 3 letnie więc pampersy odpadają (ale dochodzi przedszkole). Nie jemy śmieci, ale też nie chodzimy do pizzerii ani do kina bo nie mamy z kim małego zostawić. Jeździmy często na lody, dziecko do jedzenia ma zawsze to co chce chyba że się akurat skończyło. Gotuję jedzenie domowe choć zdarza się kupić pizzę z Biedronki ;) lub fasolkę w słoiczku ;) Ubieramy się w pobliskiej hurtowni, marketach i second handach, szczególnie młodego który szybko wyrasta. Na paliwo na 2 auta wydajemy ok 500 zł Prąd 100 zł Woda ok 70 zł Telefon to 50zł/3 mies Internet 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsfdgjfhgj;jhlk;hj
w auchan jest duzo zarcia za 50 % ceny, tylko trza sie schylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesięczne wydatki
Dzięki za wypowiedzi:) na pewno wydatki zależą od tego ile się wydaje i gdzie mieszka ale ja chciałam zobaczyć ile średnio wydajecie na jedzenie.Nie jest moim zamiarem nikogo skłócić:) Po prostu mój mąż uważa że za dużo wydaje na jedzenie ( 1400 zł, mamy 4-letnią córke ) i chciałam się zorientować ile inni wydają bo może rzeczywiście jestem nie gospodarna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta01
Witam, Syn 12 lat , mąż i ja. Miesięczne wydatki na jedzenie to 650zł.( na 3-osoby) Wiem dokładnie, że to tyle, ponieważ wpisujemy w tabelkę wszystkie wydatki, i mieści się tam też taka pozycja jak jedzenie. Nie kupuję gotowego jedzenia , wszystko robię sama. Codziennie musi być obiad + wiadomo śniadanie i kolacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie liczę ile wydajemy na jedzenie ale chyba będzie to ok 600-800 zł Wiele zależy od tego gdzie się mieszka, czy ktoś kupuje słodycze i alkohol (piwo, wino itp) papierosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z mezem i rocznym dzieckiem
wydaje na samo jedzenie okolo 2000zl. Na pozostale rzeczy typu chemia, kosmetyki, ubrania to nie wiem, bo nie kupuje tego regularnie. Ale do kwoty na jedzenie wliczaja sie tez czasami wypady do restauracji oraz alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2dziecizst
znowu temat głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O matko i córko!!!
Trzy osobowa rodzina: 21 letni syn, 12 letni syn, ja + 2 koty. Mieszkaniowe opłaty miesięczne wynoszą około 1100 zł a na resztę (nie rozdzielam) około 4500 zł. Wiem że to strasznie dużo, ale w tym są korepetycje, sprzątaczka ( w sumie 150 zł tygodniowo). Zajęcia sportowe synów. I tak za dużo wydaje, ale jakoś nie potrafię inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to my chyba przeginamy,bo u Nas jakoś 2,5 tysiąca idzie na jedzenie,opłaty tysiąc i jeszcze zostaje to reszta idzie na chemie,kosmetyki,ubrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkukulka26
1600 zl, w tym chemia, pieluchy, mleko dla corki, corka ma 5 yg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1200 na
jedzenie dla mnie, męża i niemowlaka. W tym też pieluchy, chemia itd. Co Wy kupujecie, że wydajecie niektóre aż 2500 tys. na samo jedzenie ? Toż dla mnie to by już nawet na jedzenie z chemią było baaardzo dużo, a nie zarabiam jakichś groszy.Mamy z mężem normalne pensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1200 na
Ciekawi mnie, ile Wy macie dochodu miesięcznie, że możecie sobie pozwalać na 2500 na samo jedzenie ?A gdzie reszta, opłaty, ubrania, jakieś kredyty mieszkaniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie to chyba płaca 3000 zł to nie jest zbyt duża więc jak pracują oboje to mają ok 6 000 zł W innych częściach Polski jest gorzej, a czasem gorzej niż źle. Często oboje pracujący mają 2500 zł razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tysiace na rodzine to nie
jest duzo, my tyle wydajemy, bo mieszkamy w duzym miescie i zarobki sa wieksze podobnie jak i ceny. Mozna wydac mniej, wiem o tym, ale to chyba zaopatrujac sie w dyskontach na co ja zwyczajnie nie mam czasu. Najblizszy dyskont jaki u mnie jest to Biedronka, ktora jest 10 minut od mojego domu, a wiec dojscie w jedna i druga strone 20 minut, doliczyc zakupy i stanie w kolejce (u nas sa one okropne i stoi sie bardzo dlugo) to wyjdzie godzina jak nic, a ja wole ten czas spedzic z dzieckiem. Oplaca sie dla mnie bardziej robic zakupy w markecie obok, gdzie ceny moze i drozsze, ale za to oszczedzam na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę temat, teraz przeliczyłam i wyszło mi 2400 zł.... zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykształcona
Około 2000-2500 z środkami czystości-rodzina 3-osobowa-2 osoby dorosłe i dorastający syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×