Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marriola

Każde dziecko może nauczyć się spać

Polecane posty

Gość Marriola

czy ktoś czytał tę książkę? o co w niej chodzi? z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam
ale chętnie się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak myslisz
To naucz moje 10-miesieczne zasypiac w swoim lozeczku, bez cyca i przesypiac cala noc. Bardzo cie prosze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama małego urwisa
Ja mam czero miesięcznego urwisa i nie mogą go wygonic w nocy z mojego łóżka. Karmię piersią ale wieczorem dostaje 150 ml mleka sztucznego i dymi koło 6 godzin. A potem dostaje cyca i niestety nie daje się juz wykurzyc z naszego małżenskiego łoża. No cóż nie powiem ze nie jestem bez winy bo jestem,bo jestem wygodna i zamiast odczekac karmienie to wyciągam piers mały sobie je a ja spie. Mały sie najada i nawet nie da znaku ze juz jest po,tylko cichaczem nie rusza się przytula do cycusia i spi do rana,a jak w między czasie jest jeszcze głodny to nawet nie pismnie tylko znajdzie sobie cycusia i sam się obsłuzy. Nie wiem czy na 10-cio miesięczne dziecko znajdzie się jakas rada,wydaje mi się ze jak mój 4-ro miesięczny taki cwaniak to twoje 10-cio miesięczne to juz spec w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak myslisz
Tak - ja tez bylam taka wygodna... Ale nadzszedl czas przeprowadzki. Tylko jak by to zrobic? Przede wszystkim jak oduczyc dziecko tego nocnego cycusia? W tym wieku to juz naprawde konieczne. Blagam mamy o rady! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama małego urwisa
No własnie ten nocny cycek. Dzieci 4-ro miesięczne to powinny spac juz do 4-tej a mój to by zarł i zarł a potem jak ja będzie płakał ze ma grubą dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEEE czytałam, próbowałam a i tak nie dało rady zeby Justys bedac na piersi przespala cala noc. Budzila sie 3-4 razy mimo ze na noc jadla 220ml! kaszki gestej. To byl nawyk. Odstawilam od cyca i spi od 20.30 do 6.30 ciagiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to działa
kochane, jedno wiem, to działa. Sama miałam mnóstwo wątpliwości, ale odkąd nasz mały zaczął się budzic kilkanaście razy w nocy stwierdziłam, że tzreba to zminić. TO co jest napisane w ksiażce toprawda, nasz zasypiał ze smoczkiem i niestety w nocy czegoś mu brakowało. Stosowałam sie do metod i po 3 dniach rewelacja, odłożony do łóżeczka zasypia sam, troche pogada do siebie i śpi, co wiecej nie budzi się - słychać ze sie odwróci ale spi dalej, w pierwszym dniu terapii przespał całą noc, w 2 też;)szok, nie chciałam wierzyć. Ale nie powiem, że było łatwo, 1 dnia trwało godzinę zanim zasnął, serce pekało z bólu jak płakał, wchodzilismy, pocieszalismy, scisle wg ksiązki i ...zadziałało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie. Ja moją córcię odzwyczaiłam od spania ze mną jak miała 4 miesiące. Nie bujałam jej i nie nosiłam na ręku żeby zasnęła tylko kładłam do wózka a później do łóżeczka i trzymałam ją za rączkę i mówiłam cichutko że ją kocham i że jestem blisko i kiedy tylko zapłacze mamusia przyjdzie do niej. Mała od 4 miesiąca śpi sama w łóżeczku całą noc no ostatnio jest troszkę gorzej bo ząbkuje ale to normalka że się budzi bo ją to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama małego urwisa
no to zazdroszcze miejsca w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
moja mala ma 6 msiecy,,ale tak juz od 4, 5 misiąca spi od 19 do ok.4 rano...nauczyłam ja zasypiac samej, choc kosztowało mnie to ok.1, 5 tygodnia meki,,wiadomo plakala itd,,teraz jak jest najedzona wykapana klade ja sama do łozeczka i ta zasypia a potem spi do 4 rano nie budzac sie juz na jedzenie,,tylko, ze ona ma smoka,,,czasem pospi do 5.30 6, raz zdarzylo, sie ze do 7 rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama małego urwisa
mkk Nic tylko pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem jedno,dziecko szybko przyzwyczaja się do tego czego wy same je nauczycie.Ja pierwszego syna też bujałam,spałam z nim na zmianę z męzem.Efekt był taki że bardzo długo nie lubił spać sam.Przy drugim dziecku nie byłam już taka głupia,odkładałam go po każdym karmieniu,był na piersi i karmiłam go co 2 godziny ale to mi nie przeszkadzało.Ma teraz 7 lat i nigdy nie spał z nami w łóżku.Teraz mam córkę,ma prawie 8 miesięcy.Spała ze mną tylko prze pierwsze 2 tygodnie ale to tylko ze wzgledu na moje sampopoczucie po porodzie,było mi ciężko wstawać.Ale potem odkładałam ja do łóżeczka po każdym karmieniu.Tak jest do tej pory,mała zasypia sama,karmię ją między 4 a 6 rano(róznie to wychodzi) i jest ok. Kochane! chodzi o to ze to wy same do tego doprowadzacie,a potem jest bardzo ciężko odzwyczaić dziecko od takich przyjemnosci jakim jest spanie razem z rodzicami. Życzę wytrwałości i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba odstawic od cycka
ja odstawilam w 3 miesiace nie mam zadnych problemow mala budzi sie raz w nocy, rozwija sie dobrze, nie wyobrazam sobie takich nocnych ekscesow i walki o sen, u mnie jest spokojnie, dziecko sie najada wysypia i ja tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasniee
cycka to zlo, dziecko sie przyzyczaja a potem problem, ewentualnie od razu odkladac do lozka, nigdy przenigdy nie spac w jednym lozku z dzieckiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezla opinia
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelen_patentowany
Dziewczyny = przesłałybyście mi te książkę na pcoztę? mam ogromny problem z moim 1,5 roczniakiem :(( zaczal budzic sie po 6 razy w nocy i czuje się bezradna :(( jelen_patentowany@gazeta.pl z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgg
Moja córcia od urodzenia śpi w swoim łóżeczku i zasypia sama, bez noszenia. Na początku spałam u niej w pokoju na sofie, ale po nocnym karmieniu zawsze odkładałam do łóżeczka. Jak miała 2 miesiące i przestała jadać w nocy to przeniosłam się do sypialni, a niuńka została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia olusia
mój synuś śpi w swoim łóżeczku,ma 8 m-cy mój problem polega na tym,ze często się budzi na mleczko z piersi choć na noc zjada dużo kaszki.powoli chciałabym go oduczyć tego nocnego jedzonka.czy ma ktoś na to jakąś radeę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam przygotowane ciuszki
mamusia olusia musialabys calkowicie zrezygnowac z karmienia piersią wtedy bedzie łatwiej dziecku i tobie. Bo tak jak w dzien bedziesz dawac piers a w nocy nie to dziecko nie bedzie wiedzialo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie odniosam sukcesu w tym zakresie - moje dziecko skończyło w grudniu 2 lata, nie chce słyszeć o swoim łóżku (nie wiem, skąd wie, że się w nim znalazła, ale zaraz jest pobudka), śpi z nami, usypia ok. 22, śpi do 7 rano z 3-4 pobudkami na płacz z niewiadomych powodów. Myślę, że te pobudki by się skończyły lub ograniczyły, gdyby udało nam się wyrzucić smoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjajot
Czy, któraś z Was ma może tą książkę w pdf'ie bo z w.w. adresu już sie nic nie sciagnie. Moja corcia ma 2 latka chętnie bym ja juz odstawila od cyca i wygonila ;) z łóżka ale niestety konczy sie to placzem, krzykiem itp. czasami nawet wymiotami jak za dlugo placze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lilianki
kochane mamuski pomuszcie ma 4 miesieczna corcie ktora kiedys chodzila spac o 20 i budzilla sie o 1 w nocy a nastepnie o 4 teraz chodzi spac o 22 i budzi sie doslownie z reka w zegarku co godzine, jak nie dam jej cyca to nie zasnie. Jestem na wykonczeniu poniewaz w dzien tez zadko spi i nie mam zmiennika bo maz za granica :( pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GONIA2255
WITAM ja tez mam problem z moja córeczką do 9 miesiąca spała peknie cała noc a potem nie wiadomo z jakiego powodu zaczeła się wybudzać wstawałam, przytulałam i odkładałam doszło do tego ze nie dała sie odkładac do łóżeczka teraz sp ze mna w łózku i po zaśnieciu przebudza się i mnie woła muszę ją przytulić i zasypia i tak kilka razy w nocy. Jak ją odstawić do jej łóżeczka? dodam ze próbowałam ją przetrzymać myślałam że jak sie wypłacze to zasnie niestety po 1h wrzasku zrezygnowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasha28
A nam się udało :-))) Wikunia od urodzenia do 10 miesiąca nie przespała mi ani jednej nocy. Byłam załamana i u kresu wytrzymałości. Od ósmego m-ca budziła się w nocy nawet kilkanaście razy!!! Usypianie jej zawsze było u mnie w łóżku i trwało ok. 1 godzinę. Załamana stwierdziłam że czas coś z tym zrobić. Przeczytałam ksiązkę, zastosowałam terapię (odkładanie do łóżeczka i wyjście z pokoju) i uwierzcie mi ... już pierwszego dnia Wika przespała CAŁĄ NOC z jedną tylko pobudką ok.4-tej na picie i spała dalej do 8:15 rano. Wiem wiem, część z Was mi nie wierzy, ale to już Wasz problem nie mój. Jak masz jakieś pytania to pisz na maila a chętnie pomogę. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max po jednej nieprzespanej nocy zaczal spac 8-9.5 godziny i tak przez dwa tygodnie gdy nagle zaczal znow sie budzic o 1.30,3.30,4.30 . O 5.30 znow pobudka na mleko i spi do 7.30 . Czemu oduczyl sie spac ? i co dalej robic . Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slovenka
Po przeczytaniu książki kżde dziecko może nauczy sie spac mojaa corka przesypia cale noce podczas gdy jeszcz tydzien temu wstawala do 7 razy a nawet wstawala 0 3 nad ranem i juz nie chciala spac. ale podstawowy problem polegal na tym ze usypiala i spala przez cala noc z butelka w buzi byla uzalezniona od picia. przebieralam ja do 4 razy w nocy. ale po zastosowaniu metody opisanej w tej ksiazce usypia bez picia i przesypia cale noce. Polecam goraco ta ksiazke:!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiendrietta
Uwierzcie metodzie z tej książki!!!! Moja córcia 6 m-cy pierwszą noc tej metody wybudziła się dwa razy (raz dostała pierś o 3.00 o 4.30 sama się uspokoiła i zasnęła) a drguą noc przespała od 20.30 do 6.30 bez wybudzania i płaczu!!!! Warto wydać 22zł i spać w nocy!!! Polecam wszystkim rodzicom i życzę przespanych nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×