Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marriola

Każde dziecko może nauczyć się spać

Polecane posty

Gość gs
Czy mogę prosić również onte ksiazke . zdesperowany tata. Zabasaki@poczta.onet.pl . z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogę prosić o książkę na e-maila bardzo proszę karollg@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . poproszę również tą książkę na email dominika81dybowska@gmail.com Z góry dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Będę wdzięczna za przesłane mi tej książki na email Ais10@wp.pl Z góry dziękuję Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Będę wdzięczna za przesłane mi tej książki na email edi_ql@wp.pl Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo proszę o przesłanie książki.... olgierdowyy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę wdzięczna za przesłanie mi tej książki na maila: darka19@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo proszę o wysłanie mi tej książki w pdf na emaila agasol@vp.pl będę bardzo wdzięczna bo ja również mam duży problem z synkiem który cały czas się budz w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwp
Czy ktoras z pan mogla by mi przeslas na emeila ta ksiazke bo nie moge jej znalesc do sciagniecia blagam potrzebuje snu :-) katarzynagryko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela
Witam Was Mamy! Mój problem polega na tym , że nigdy moja dwuletnia córka nie przespała całej nocy. Z zasypianiem nie mamy problemu, corka ma w naszej sypialni łóżeczko i kładzie sie sama gdy zgaśnie światło. Problem zaczyna sie po 2-3 godzinach od zaśnięcia, wybudza sie co 1-2 godziny i pije i placze , jak wypije to spi a czasem placze i płacze. Jestem juz zmęczona , sfrustrowana . Jestem nie wyspana i zmęczona. Corka spi codziennie tylko od 12-14 lub 15 potem nie, zasypia miedzy 20-22. Nie mmy stalych godzin zasypiania. Proszę o jakąś pomoc. Czy moze przez picie nocne corka sie budzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogłabym też dostać tą książkę na mejla? Pora, żeby moje dziecko nauczyło się samodzielności. koenzym@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze,ze kazde dziecko moze sie nauczyc spania. Kazdy czlowiek jest inny i rozne sa zapotzrebiwania co do snu. Ja jako male dziecko nigdy niz spalam w dzień, potem na ani jednej"ciszy" w przedszkolu czy koloniach. Jako dorosla tez mam problemy z zasypianiem, taka moja natura, poza tym czuje sie swietnie i nie chodze w dzień niewyspana. Moj córka, , gdy miala rok-dwa - nigdy nie zasypiała w dzień, i tez ciezko zasypiala w nocy - a rozwijala sie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam ten problem ale tylko w mojej głowie. Odpuscilam, kupilismy wieksze lozko i spimy sobie w trójkę, wszyscy wyspani :) Dziecko podrosnie to dostanie swoje lozko, ktore sobie wybierze i powoli bedziemy sie przyzwyczajac do nowej sytuacji. W doooopie mam teksty calego swiata jak to rozpuścilam dziecko. Wazne ze nam jest dobrze :) ps. Zycie malzenskie tez nie ucierpiało bo mamy do dysoozycji jeszcze dwa pokoje i kuchnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spanie z dzieckiem uważacie za normalne ????? To gratuluje głupoty :-P to tylko wasza wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że to nasza wygoda i uwazam to za normalne i bardzo bliskie by spać z malutkim dzieckiem, jeśli wszystkim to odpowiada. To Ty masz z tym problem nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może coś Wam poradzę, moj synuś (4 miesiące) też nie chciał spać w swoim łożeczku, zasypiał przy piersi, przeniesiony do łożeczka budził się co godzine, wiec z własnej wygody zostawiałam go już u nas w łożku, ale powiedziałam DOŚĆ. Przestawiłam łożeczko w inne miejsce i jest o niebo lepiej. Po prostu coś z tym miejscem było nie halo. Do tego nad łożeczko kupiłam delikatną lampeczkę. Zasypiać też nauczył się sam, zawsze jedno marudzenie, a ja na baczność i leciałam do niego. Teraz sobie marudzi a ja nic, gdy zaczyna płakać idę pogłakać po głowce i odchodzę... Miałam kilka nocek zarwanych ale raz dwa się nauczył i wstaje raz w nocy ok 4 i spi do 7:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli można to również poproszę książkę na maila: manjak01@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×