Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Letack

Krwawienie na początku ciąży i ból brzucha

Polecane posty

Jestem w 2tc licząc od owulacji, zaczęłam krwawić i boli mnie brzuch jak w trakcie miesiączki :( czyli już pewnie po ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaaaa
czemu jeszcze nie dzwonisz do gina? kobieto obudz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaaaa
a jak nie ma gina to do szpitala na izbe przyjec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w szpitalu i odesłali mnie do domu, bo ciąży nie widzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pieprzycie farmazony
za przeproszeniem.... ona jest w terminie okresu i albo bedzieokres a ciaza sie utrzyma, albo juz po ciazy, organizm usunal... tak sie dzieje w 50% przypadkow.... i co jej lekarz pomoze/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, wczoraj miałam termin @, więc to za wcześnie, żeby lekarz zobaczył ciążę :( ustąpiła mi większość objawów jakie miałam, więc już pewnie niczego nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale pieprzycie farmazony albo bedzieokres a ciaza sie utrzyma, albo juz po ciazy" Nire ma czegoś takiego jak miesiączka w ciązy. Są plamienia ale miesiaczka jest niemożliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminolineczka
Przykro mi to pisac ale juz chyba niema ciazy:( Mysle ze to bylo samoistne poronienie dlatego uwazam ze z testem nalezy sie wstrzymac do kilku dni po terminie spodziewanej miesiaczki,zeby oszczedzic sobie ewentualnego bólu,a takie sytuacje niestety bardzo czesto sie zdarzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już teraz na pewno nie zrobię testu przed terminem @, najwcześniej dzień po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że to nie jest normalna miesiączka ale jakby autorka tematu nie sprawdziła wcześniej że jest w ciąży to myślałaby że to jest normalna miesiączka!!!! Jeżeli krwawienie jeste normalne i intensywne to raczej nie utrzymałaś ciąży i była to tzw ciąża biochemiczna. Nie załamuj się tym bo zdarza się to bardzo bardzo często. Przynajmniej połowa wczesnych ciąż kończy się właśnie w taki sposób. Oznacza to zazwyczaj że zapłodnienie i zagnieżdżenie nie przebiegło prawidłowo. Nawet jakbyś poszła do lekarza to on tak naprawdę też nie mógłby nic zrobić. Na taką ciążę nie pomogą żadne leki ani lekarze. Niektórzy lekarze nie mówią nawet na tym etapie o poronieniu a raczej o wydaleniu niezagnieżdżonej komórki jajowej. Brzmi strasznie ale zdarza sie kilkakrotnie w życiu każdej kobiety. Dlatego nie warto robić testów przed terminem spodziewanej miesiączki. Jeżeli Twoje krwawienie jest delikatne to jest możliwe że mimo wszystko jesteś w ciąży. Wiele kobiet ma w początkowej fazie krwawienia. Powtórz test jutro. Jeżeli wyjdzie negatywny to niestety nie udało się:-( A jeżeli jest pozytywny to nie trać nadziei i ponownie udaj się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłaś wadliwy test
skoro zaczęłaś krwawić to masz normalny okres i żadnej ciąży nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłaś wadliwy test
a kto robi w ogóle test przed spodziewanym terminem miesiączki??? W ogóle tej ciąży nie było, skoro owulacja miała miejsce 2 tygodnie temu. Żaden test nie wykryje tak wczesnej ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .Paulinka.
mnie po takim poronieniu biochemicznym test jeszcze przez tydzien ciaze pokazywal wiec nie ma sensu zeby jutro robila test. lepiej sprawdzic przyrost/spadek beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale przecież wielu kobietom test pokazuje ciąże jeszcze przed terminem okresu i jest wszystko ok. Wiele moich koleżanek tak miało. Zrobiłam test wcześniej, bo miałam objawy typowo ciążowe i nie mogłam się już doczekać. Owulację miałam najprawdopodobniej w 20dc a test robiłam w 32dc, do implantacji dochodzi najpóźniej po 10 dniach, więc zrobiłam test po ewentualnej implantacji i był pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam cykle
34 dniowe i test zrobilam w 27 dc i juz byl pozytywny,teraz jestem w 8 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to koleżanka pewnie też Ci zaraz napisze, że miałaś wadliwy test :o i wydaje Ci się, że jesteś w ciąży :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam cykle
:D pewnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawię już bardzo mało, wczorajsze krwawienie też nie było bardzo intensywne, ale ja mam zazwyczaj dość skąpe miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam cykle
a moze "lecz" sie na wlasna reke ja pierwsza ciaze wlasnie tak poronilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja miałam cykle, nie rozumiem o co Ci teraz chodzi, o jakie leczenie na własną rękę? Krwawienie ustępuje a nie rozkręca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam cykle
np luteine wziasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam cykle
i zrobic b-hcg chociaz 2 razy to wtedy bedziesz wiedziala na czym stoisz ;) zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam luteiny, ale mam Duphaston, myślisz, że powinnam go wziąć? tylko nie wiem jak powinnam go dawkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×