Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SzukającaLak

Laktator reczny Tommee Tippe czy reczny Avent Isis ?

Polecane posty

Gość SzukającaLak

Laktator reczny Tommee Tippe czy reczny Avent Isis ? który lepszy? Widze ze jest popularny Avent,a czytam ze nagradzany jest tommee tippee........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzukajacaLak
Hej ktos ma moze dosiwadczenie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzukajacaLak
nikt sie nie wypowie, nikt nie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam avent i momentalnie przyniósł mi ulgę przy nawale pokarmu. Później ściągałam pokarm kilka razy już przy ustabilizowanej laktacji i też spokojnie nazbierałam całą butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to wydaje mi się, że oba są podobne i oba dobre. Swego czasu to Avent był polecany, ja uważam, że to kwestia reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zamowie tommee tippee bo ma fajniesze butelki i smoczki a poza tym teraz jest dobra oferta na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, jeżeli Tommee Tippe jest w lepszej ofercie to też na Twoim miejscu bym wzięła. Ja akurat butelek, ani smoczków nie potrzebowałam. Mam jedną butelkę Canpol lovi (dostałam w szpitalu) na wszelki wypadek jakbym potrzebowała ściągnąć mleko i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoloty w głowie
myslałam otanimbaby one, zwykły prosty i w sumie to nawet nie wiem ile go uzyje bo nie urodziłam jeszcze. Myslicie ze powinnam się wstrzymac narazie z zakupem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale avent ma regulacje sily odsysania a tommee tippee chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoloty w głowie
a poco ci taki kombinowany i drogi? nielepiej tani i zwykły kupic? potem i tak musisz go w kąt dac. w sumie chodzi o ulge piersiom i odłożenie mlekana potem, ja szukamtaniego zwykłego mimo izmam butelki z Tomtee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko te tanie to podobno sciagac nie chca za bardzo, i bardzo ciezko sie nimi pracuje dlatego rozwazam te dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie to jest przeciez reczny wiec samemu mozna po prostu lzej nacisnac lub wolniej i sie w ten sposob chyba kontroluje sile ssania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...a ja nawet nie wiem czy mój avent ma regulowaną siłę ssania (mąż mi składał i składa do tej pory w razie potrzeby) a ja pompuje i tyle. Na początku przed porodem też tylko kupiłam najtańszy baby ono, ale jak w szpitalu dostałam nawału, to nie było szans, żeby nim ściągnąć, leciały tylko kropelki mleka, zero ulgi. Chodzi mi o taki baby ono z pompką, bo nie wiem czy o tym mówicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, zamowilam ;) a powiedz mi jeszcze, w zestawie jest jeden smoczek i jedna butelka to kupowac jeszcze jakies butelki i smoczki, czy dopiero po porodzie dokupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoloty w głowie
czy mając butelki z Tomeee musze kupic laktator Tomee ?czy jak kupie inny laktator to moze sie okazac ze nie bedzie pasował do moich butelek z Tomee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze moze pasowac, chociaz te butelki sa chyba bardzo specyficzne, bo takie grube, musialabys znalezc taki co ma napisane ze pasuje do butelek TT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoloty w głowie
ale jaki mam zamówic by był skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmilam mala okolo 10 miesiecy mysle ze sie napewno przyda teraz znow jestem w ciazy i jak urodzed napewno awent:~) zycze udanej bez problemowej laktacji..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed porodem wogóle nie kupowałam butelek, ani smoczków. Jak zamierzasz karmić piersią to nie będą potrzebne na razie większe ilości butelek. Ta jedna powinna wystarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko kruche
ja oczekuje niedługo rozwiązania i zakupiłam avent ręczny, zobaczymy czy się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutaaa
podnosze, stoje przed takim samym dylematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutaaa
dodam że mam małe piersi, a brodawki ledwo co wystają na kilka milimetrow, czy to ma znaczenie przy wborze laktatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziuta wielkosc piersi i brodawek nie ma nic do laktatora, da rade i z całkiem małych piersi, przykładem jest ja. Uzywałam tylko aventu- jak troche popróbujesz to załapiesz i potem juz łatwo sie odciąga- mi na moje potrzeby wystarczył- tyle co gdzies wyjsc itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutaaa
no wlasnie na takie potrzeby planuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys mialam taki zwykly szklany I mi pomogl przy nawale piersi, teraz robia tylko gowna plastikowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutaaa
wypowiadamy się w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×