Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luzna pochwa po drugim porodzie

Polecane posty

Gość gość

Witam was kobiety. Jestm troszke zalamana i stracilam ochote na seks. Otusz pierwszy stosunk po porodzie odbylam wczoraj. Jstm prawi 4 tygodnie po porodzie. Nie krwawie nie plamie zaczelam antykoncepcje 3 tygodnie po. Otusz moj partner powiedzial ze jestem luzniejsza. Podczas seksu chyba nie czul zbytniej satysfakcji tak mi sie wydaje. Nie mogl dojsc co bnardzo mnie zdziwiolo bo przed porodem dosc szybko dochodzil. Ja czulam wszystko normalnie jak zawsze . Wiem ze pewnie chcial mnie pocieszyc ze mu to nie przeszkadza ale ja sadze inaczej. Jak bylo w waszym przypadku. Czy po drugim porodzie wasze pochwy wrocily do normalnego stanu czy byly poprostu rozciagniete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wrócą , ja już odkładam pieniądze na laserowe obkurczanie pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OtÓŻ najpierw to sobie autorko spraw słowniczek ortograficzny. Za naukę się weź - a nie za robienie dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmm pisalam dosc szybko mam zalana klawiature i nie wszystkie literki sie wciskaja jak pisze. Nie pytalam o to jak wyglada moja ortografia ;) wiec takie odpowiedzi zlosliwe wsadz sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
$ tygodnie po porodzie i juz sex?? Lekarze mówią, żeby odczekać 6 tygodni!!! Może przez ten czas się jeszcze obkurczy. Nie panikuj na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 4 tygodnie po. Lekarz GP powiedział ze jezeli nie krwawie nie plamie nie widzi przeciwskazan ;) Mieszkam w UK tu troszke inaczej do tego podchodza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj jeszcze, ma prawo byc jeszcze nie obkurczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może mężowi nie do końca staje i stąd te luzy ;) hehehehe Następnym razem jak Ci będzie coś dogadywał, to powiedz, że może on ma problemy w erekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie te nasze ciaśniejsze kafeterianki po porodach?????? Tyle sie tutaj widzi komentarzy apropo ciasnosci jak u dziewicy a prawda jest taka ze nigdy po porodzie takich cudów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm to nie bylo dogadywanie , prosilam go kiedys ze jak urodze i bedziemy sie kochac to chcialabym znac najgorsza prawde. Wiec mi powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taak taak. Napisalas OTUSZ,bo klawiatura zalana <3 hihi Poczekaj 2tyg,pochwa musi miec czas,zeby sie obkurczyc. Jesli nic sie nie zmieni to jak juz tu ktos napisal,mozna ja obkurczyc laserowo i bedzie ciasna jak u dziewicy :) Sama rodze za 3tyg i boje sie luzow. W razie co bede ratowac sie tym zabiegiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne,bo tu na kafe wszystkie po sn są ciaśniejsze niż przed porodem:classic_cool: Autorko a czego się spodziewałaś?Raz rozciągnięte moze jeszcze jakimś cudem się obkurczyć,ale drugi raz nie ma szans.Nie miej do męża żalu,ze ci to powiedział,przynajmniej był szczery(niewielu na to stać,wolą kłamać i mieć kochankę na boku zamiast pomóc partnerce uporac się z tym problemem) i możecie zacząć działac z jakąś plastyką czy innymi cudami ,które pomogą twojej pochwie wrócic do normalnego stanu.Szczerość jest najważniejsza,w łóżku też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie cud to natura. Pochwa wraca do stanu przed porodu. Jestem teraz w drugiej ciąży. Ćwiczę mięśnie dna macicy jeszcze częściej niż w pierwszej i liczę na to, że problemów nie będzie. Autorko zobaczysz, że za góra miesiąc będzie ok. Tylko ćwicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie poł roku po porodzie wszystko wróciło do normy, zaczęłam mieć orgazmy jak przed. Daj sobie trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem pochwa wraca do poprzednich rozmiarów ale potrzeba czasu! Ludzie litości! przez ten otwór przeszło dziecko, jest naciągnięta, trzeba kilku miesięcy a nawet roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu nie umiecie sie przyznac ze macie wiadra na wlasne zyczenie a maz znajdzie kochanke ktora nie jest rozepchana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz rozciągnięte moze jeszcze jakimś cudem się obkurczyć,ale drugi raz nie ma szans. x specjalista sie znalazła :) rodziłam 3 x i mam nadal ogromną satysfakcję z seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty moze masz ale twoj facet watpie zeby mial zalosne jestescie rozepchane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko - do nauki, a nie do dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak se znajdzie kochanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagam to Ty jesteś żałosna. Skoro masz takie komentarze tzn że nigdy nie rodziłaś. Pochwa wróci do siebie nawet po 5 porodach, ale nic nie dzieje się samo. Potrzeba czasu i ćwiczeń. Btw Współczuję tym, które myślą że faceci zdradzają tylko kobiety po sn. Jeśli nadal będziesz taką pustą lalą bez wyobraźni to Twój też Cię puści kantem (a może już to robi), nawet jeśli będziesz najciaśniejsza na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahha jasne. gadacie tak bo jestescie rozepchane jak wiadra i nie umiecie sie do tego przyznac mnie nie zdradzi bbo nie mam wiadra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie zdradzi bo jesteś głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ciebie i to niedlugo jesli juz nie zdradza po co ma sie meczc wkladajac w rozepchana jak i tak nic nie czuje bedzie mu lepije z inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no trzeba bylo miec cc ale nie zachwalacie te sn a potem wlot jak po bombie ale kolezankom kit wciskacie jakie to ciasne jestescie zeby tylko sie na cc nie zdecydowaly bo byscie zazdroscily he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dżizas rozumiem, że matki trójki dzieci to efekt niepokolanego poczęcia? A Ty madralo pisząca o wiadrach masz umysł ciaśniejszy niż cipkę, ale jesteś zbyt głupia, by to dostrzec. Stara panna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za nauke a nie do dzieci. Jak czytam tego typu komentarze to smiac mi sie chce. Teraz zadam pytanie madralinskim co ma piernik do wiatraka. ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie przeciez kazdy wie ze sciemniacie bo w rzeczywistosci macie rozepchane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahha zalosne juz nastepne rozepchane beda teraz zaprzeczac prawdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klientka z 14:33 ma rację zamiast zbierać kasę na plastykę czy laserowe zwężanie waszych wiader trzeba było zapłacić za cesarkę kasa ta sama mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×