Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luzna pochwa po drugim porodzie

Polecane posty

Gość gość
" juz uciekly i placza ze maja rozepchane"brawoooo! Wygrałaś dzisiejszy konkurs na najbardziej beznadziejną ripostę napisaną przez debili, którym udało nauczyć się pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I masz trabe za luzna czy pochwe? Czy jedno i drugie, bo zgubilam sie w nawale postow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ma świetną żonę, kochanka jest zupełnie zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak masz taką świetną żonę,to idź ją posuwac zamiast dyskutowac z babami o luzach w piczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pojdzie bo jest rozepchana i woli pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech idzie do kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Ale wy jesteście dnem ostatecznym. Za dopłatą bym takich prostaczek nie tknął. Moja żona jest po dwóch porodach i różnica jest minimalna. A seks jest w dalszym ciągu boski, przynajmniej mam prawdziwą spełnioną kobietę, a nie chamskie dno. " - nie wiem skąd się to wie, ale od razu widać, że to baba pisała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wiem - bo żaden facet by nie powiedział że "seks jest boski" , no chyba że gej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo zaden facet nie powie ze jest dobrze z rozepchana pisala to taka co ma wiadro i chce sie dowartosciowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekspertki z gimnazjum z zakresu ginekologii heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz rodzilam ale nic kompletnie nie czuje. Jest identycznie. wydaje mi sie, ze natura stworzyla nas do robienia dzieci wiec i tu zadbala o to, by wszystko sie obkurczylo. mysle ze tylko i wylacznie roznica jest przy dziewicy, ktora jest ciasna. Kazda ktora prowadzi normalne zycie seksualne, rodzila czy tez nie jednak jest juz tam przyzwyczajona do wiekszych rozmiarow. Jesli sa luzy to dlatego, ze partnerowi nie stoi odpowiednio. Wez do buzi, zrob mu dobrze i gdy odpowiednio stanie sprobujcie raz jeszcze wtedy obydwoje nie poczujecie zadnych luzow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem czemu 'nierozepchane' próbują dokopac tym 'rozpechanym'? Jaki macie w tym cel? Proba dowartosciowania sie? Czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo same sobie to zrobily rozepchance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej nie same. Brak logiki w twojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie,że to baba pisze:D nagle trzech facetów znalazło się na forum macierzyńskim i wypowiadaja się rozklapiochach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nie same? rozlozyly nogi a potem zalowaly kase na cesarskie ciecie a wynikiem tego jest rozepchane wiadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I masz trabe za luzna czy pochwe? Czy jedno i drugie, bo zgubilam sie w nawale postow xxxxxxxxxxxxx Niestety d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako autorka postu moge smialo powiedziec , ze minelo juz 6 tygodni od porodu i jest coraz lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście w mojej piczy jak wam jest -o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale RYNSZTOK :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
W przypadku luźnej pochwy jest chyba jedno wyjście - ginekologia estetyczna - http://premium-medical.pl/strefa-kobiety/nowo czesna-ginekologia Zabieg na pewno pomoże ci rozwiązać problem. Są jeszcze cwiczenia mieśni kegla ale one nie zawsze działają. Próbowałaś ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po porodzie takie rzeczy często się zdarzają. Mięśnie tracą na elastyczności itp. To normalne. Jeśli możesz sobie pozwolić, to warto skorzystać z zabiegu rewitalizacji pochwy. To zabieg laserowy, przeważnie w prywatnych klinikach. Nie wiem jak to wygląda w przypadku NFZ. Jeśli jesteś z okolic Wilanowa, to jest tam Klinika SKJ. Zajmują się między innymi ginekologią estetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nfz też da radę ale to w przypadkach gdzie lekarz stwierdzi konieczność co do tematu :-o to niektóre panie chyba mają gufno zamiast mózgu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Bogu za szycie plastyczne i ćwiczenia kegla :D zero luzu, zero nietrzania moczu :D nigdy więcej ciąży, koszmar :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo skuteczny jest zabieg laserowy MonaLisa. Tak jak już ktoś pisał, można go zrobić w dobrych klinikach, np w SKJ. Jeśli jesteście z Wilanowa, to warto wziąć pod uwagę to centrum medyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślałaś może o laserowym zabiegu rewitalizacji pochwy Mona Lisa Touch? W centrum SKJ przeprowadzają z powodzeniem takie zabiegi. To naturalna rzecz, że z czasem tak się robi. Ale można sobie pomóc, medycyna estetyczna nam sprzyja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem najlepszym przykładem, że ten zabieg działa. Dziewczyny, nie wstydźcie się takich problemów, tylko zgłaszajcie się do lekarza. W klinice SKJ bardzo mi pomogli wykwalifikowani lekarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestroga dla kobiet, które jeszcze nie rodziły, płacić za poród i cesarskie cięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×