Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedzcie mi, czy zdarzyło się Wam kupić niechcący podrobione perfumy?

Polecane posty

Gość gość

Nie jestem pewna czy mam oryginalne...kupiłam na Allegro od jednej pani, mówi że dostała na urodziny ale jej sie nie podoba zapach i sprzedałą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie masz pewności, jeśli nie kupisz w perfumerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co masz na myśli pod pojęciem perfumerii? Tylko te dwie sieciówki zwane Douglas i Sephora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupilam w perfumerii internetowej, wczesniej sprawdzonej ( juz tam kupowalam ), opinie na necie pozytywne i cos bylo nie tak z tymi perfumami. To chanel mademoiselle. Przysiegam cos bylo z nimi nie halo. Mialam juz wczesniej 2 flakony i mam porownanie. A na allegro kiedys kupil mi maz ale taka podrobke ze szok. Tutaj juz nie mialam watpliwosci ze to podrobka i to bazarowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coco Chanel to czesto podrabiane perfumy, jedne z najczesciej podrabianych. A jak sie zorientowalas? Zapach nie taki? ja kupilam Muglera Angel EDT i powiem Ci ze wydaje mi sie ze to podroba bo po kilku tygodniach smierdzi a nie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie kupuję w sklepach internetowych perfum. To się naprawdę nie opłaci. Mogą być nawet oryginalne, ale wyślą ci zwietrzałe, albo uzupełnione jakimś świństwem, rozcieńczone. Często jestem w Niemczech i kupuję w DM, albo w Mullerze. Najtaniej i inaczej pachną, niż te z polskich sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed zakupem zawsze sprawdzam źródło pochodzenia, bo nie chcę kupić perfum złej jakości. Moja mama kiedyś kupiła takie, które po kilku godzinach "pachniały" niczym innym poza alkoholem. Kupuję z zapachowiec.pl i są rewelacyjne. Tworzone są na bazie olejków dzięki czemu są trwałe a zapach jest idealny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Allegro większość perfum to podroby. Ja raz kupiłam ale miałam wcześniej oryginał i pudelk9 miało nie takie nadruki, inna pompka, inny korek i zapach tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×