Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

powod przesuniecia szczepienia

Polecane posty

Gość gość

Mam termin szczepienia na nastepny tydzien jednak chcialabym go przesunac. Jaki najlepiej podac powod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojętnie. Po prostu przełóż wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz,ze dziecko ma katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno katar nie jest powodem dla ktorego przesuwa sie szczepienia a poza tym zapewne mi powiedza bym przyszla i lekarz zadecyduje czy przesunac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz ze ma goraczke katar i kaszel to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu sie nie pojaw i tyle jak zadzwonia albo beda pytac to powiedz ze zapomnialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autirko nie rozumiem Cię. Dzwonisz i mówisz, że nie pasuje Ci termin. Po co się tłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to masz termin ?? sama go ustaliłaś czy oni narzucili ja miałam zawsze mniej więcej kiedy mam przyjść np. że po 14 miesiącu i wtedy się umawiałam na sztywno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ustalili mi sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chore masz przychodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn szczepiony był 3 miesiące po terminie. Nikt mnie nie podanial. Nikt nie czepiał. Często miał infekcje i nie ryzykował am. Niby katar to nie przeciwwskazanie do szczepienia i raz po takiej kontroli wylądowałam z dzieckiem w szpitalu na zapalenie płuc. Teraz idę jak dziecko wg MNIE a potem badaniu przez panią doktor - zdrowe na 100%. Od tej pory zero problemów zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety, nie chce szczepic w terminie wolalabym przesunac o conajmniej 2 tygodnie...tylko czy nie beda robili problemow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz ze wyjezdzasz na dwa tygodnie, nie beda robic problemow nie maja prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu przełóż wizytę i tyle. Aż taka niezaradna jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu dzwonisz i przekładasz bez zadnego tłumaczenia i tyle, jak zapyta czemu to mówisz ze to sprawa osobista i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za tępa strzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie glupia tylko się pyta a jak się pyta to myśli. Ty się taki mądry / mądra urodziłaś?? Mi z 10 lekarzy wmawiało ze dziecko jest w 100 % zdrowe neurologicznie ale moja upartość i dążenie do prawdy ujawniło ze jednak nie. Dużo pytałam - porównywałam. Zajęło mi to pół roku , kupy kasy ale dzięki szybkiej interwencji czyli rehabilitacji dziecko zdrowe. Kto pyta nie błądzi. Jasne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakich problemów, co przyjdą do twojego domu i siłą go zaszczepią? ludzie NIE MA PRZYMUSOWYCH SZCZEPIEŃ, moje dziecko ma połowę szczepionek i nigdy nikt mi nic nie powiedział, ani sanepid, ani żaden lekarz. myślicie że to obowiązek? nie , nikt was nie zmusi, za to mogą straszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą straszyć bo mi przysłali powiadomienie a na nim ze jak nie przyjdę na szczepienie to ble ble ble. Poszłam bo nic nie miałam przeciwko tyle ze dopiero jak dziecko było na 100% zdrowe. Po miesiącu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×