Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pikaczpikacz

problemy po cesarce

Polecane posty

Gość pikaczpikacz

Kilka dni temu bylam u mojej ginekolog na uzg okazalo sie, ze w okolicach jajnikow cos JEST!!! No i od tego sie wszystko zaczelo....Latanie po lekarzach itd... Moja ginekolog podejrzewala torbiel lub zrosty po cesarce a co gorsze zszycie jajowodu.Podano mi antybiotyk, zeby wykluczyc ewentuane zakazenia,bo to tez podejrzewano.Wkacu powiedziala, ze na 90 proc raczej zostalo cos zle zrobione po cesarce. Poszlam do drugiego lekarza a on na to, ze to torbielki MALE!lub zrosty po cesarce.No i badz tutaj madry.Wsobote ide do nastepnego lekarza sama nie wiem co mi jest boje sie, ze jak pojde do nastewpnego lekarza to dowiem sie znow nowych rzeczy. Co na moim miejscu byscie zrobily. Mam pytanie czy ktoras z was miala jakies problemy po cesarce!Jesli tak to jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po cc nie dostawalas w szpitalu antybiotyku ?? mi dawali przez 3 dni co 12 h antybiotyk w zastrzykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikaczpikacz
dostawalam antybiotyk Jestem po cesarce 5 miesiecy i dopiero od jakiegos czasu zaczelam odczuwac bole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha kurcze nie wiem co ci poradzic ja jestm 6 mieciecy po cc i nic nie odczuwam ale ide na kolejna kontrole pod koniec lutego troche sie boje ale nic nie odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikaczpikacz
no wlasnie ginekolog powiedziala, ze jedynie tomografia moze jedynie pokazac co jest grane :O Pomijajac ten fakt, ze tomografia kosztuje sporo kasy :( no, ale z drugiej strony w tej sytaucji trzeba dzialac :O Mysalalam,ze ktos mial podobnie :O,ale pewnie nie :( Jak nie oczuwasz zadnych bolow to pewnie nic ci nie jest i wszystko jets ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj sie napewno bedzie dobrze a czy gin powiedział cos konkretniej jesli cos spieprzono podczas cc to co wtedy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikaczpikacz
powiedzial,ze jesli cos spierdzielili to znow beda mnie ciac :( :( :( I to jest najgorsze :( Dzieki za slowa otuchy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikaczpikacz----Kochana bądź dobrej myśli!!!! Jeśli bedzie konieczna tomografia to nie patrz na kase.Pomyśl o sobie i o tym ze masz rodzine. Ja miałam poważne kompilacje po cc.Otóz wszystko zaczeło się jak synek miał ok 3 miesięcy.Zaczeło mnie strasznie boleć rana ale tak w środku(na wcześnmiejszych kontrolach u ginekologa było wsyztsko cacy) okazało się ze tak gdzie byłam cięta(w środku)coś popekało.Bałam się ze będe poraz 2 otwierana ale na szczęscie obyło się.Dostawałam codziennie zastrzyki i mąść z antybiotykiem.Przeleżałam 1,5 miesiąca w szpitalu! jak się okazalo dostałam koplikacje poporodowe pewnie przez dźwiganie ciezkeigo wózka z 2 piętra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ta to ja
to ja dołaczę się pod to pytanie, bo tez jestem po cc.... Poł roku temu urodzilam dziecko (przez cesarkę) i od tego czasu, tzn.kiedy pojawiła mi sie pierwsza miesiączka, dziwnie ona wygląda. Jest bardziej obfita, a po jej zakonczeniu jeszcze gdzies przez 10 dni pojawia sie taka ciemna krew (skrzepy??), nieduzo tego jest, jakby plamienie, ale wczesniej tego nie miałam. Potem było ze 2 dni przerwy, sluz bezbarwny, normalny, a teraz podbarwiony krwia, ale tym razem takiego koloru zywoczerwonego. Wizytę u ginekologa mam dopiero pod koniec marca. Może ktoś miał cos podobnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale przeciez
cesarka jest tak cudowna i tak zachwalana!:(i nie pisze o przymusowej cesarce bo to normalne ale o tym jak jedna z druga namawia trzecia do cesarki bo to szybko i nie boli ale zadna nie pomysli o konsekwencjach jakie moga z niej wyniknac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ta to ja
a zrosty zawsze bolą ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety bolą. Bo te co biorą cc na życzenie to głuptaski które nie myślą o konsekwencjach .Tylko myślą że to takie cudowne bo niby bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po 2 cc. I niestety dziś sie dowiedziałam,że mam straszne zrosty.Jeden z jajników nawet przyrósł mi do ściany jelita-nie wiem jak to możliwe:O i stąd taki ból w tracie okresu i owulacji. Do tego przez te cholerne zrosty mam problemy z jelitami i musze iść na kolanoskopie😭 Już mi sie dziś wszystkiego odechciało😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafelek głowa do góry :** Ja przy drugiej cesarce miałam zrosty na macicy (lekarz mówił że mała miała bardzo mało miejsca i cud że dotrzymałam do 39 tygodnia a stan ogólny stan i rozwój był na 37 tydzien :( ) jajnikach, jelitach i mięśniach brzucha :( to była masakra :( i dlatego nie zdecyduje się już na kolejne dziecko :( A jeśli chodzi o ból to wiem co czujecie jak w miesiącu nie boli tydzień to jestem szczęśliwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też
przyłączam się, ja mam odwrotnie jestem po cc 6 lat (ze wskazan medycznych) i od tamtej pory okres mam całkiem inny niz przed ciąza . Jest on skąpy i krótko trwa zaczyna sie plamieniem, na drugi dzien jest tak w miare a na trzeci juz znowu plamienie i koniec. a potem znowu co jakiś czas przez kilka dni plamienie , co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dostawałam pigułki niby że pomóc może :O :O nic nie pomagało a było tylko gorzej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres też mam dziwny... pierwszy i drugi dzien ok potem 2-3 dni przerwy i znowu dzień dwa okresu :O i potem koniec :P :D Masakra muszę coś z tym zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też
zgadzam się tez musze coś z tym zrobic, :o aż strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja również mam problem z okresem a minanowicie można powiedzieć ze nawet jego brak.Otóż jestem już 2,5 roku po cc a jak do tej pory miałam 4-5 plamień które trwały góra 3 dni.Pierwsze plamienie dostałam stosunkowo niedawno bo prawie ok 2 lat po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta__26
czytam i czytam..... ja jestem 8 miesięcy po cc, wszystko ok. nie miałam żadnej kontroli, pierwsze słyszę o jakiś zrostach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniczek
kurna..a ja po cc nie dostawałam zadnych zastrzyków z antybiotykami. :-0 Nic mi nie jest, ale jestem bardzo ciekawa czemu tego nikt nie dopilnował... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też
no nie wiem dziewczyny,teraz to sie troche zaczełam bać. poczytałam troszkę. muszę dodac ze ja zaraz po porodzie ok miesiąc po miałam komplikacje okazało sie że w czasie cc, zostawili mi nasi polscy lekarze jakies resztki po łożysku i pózniej wdało sie zakażenie dostałam mega gorączki i potem szpital badanie macica nie obkurczona resztki zalegające z tego wynikło zatrzymanie wydalania odchodów poporodowych(sory za dokładosc ) no a potem było łyzeczkowanie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po pierwszej cesarce było super.Nic mnie nie bolało.Dopiero po 2cc zaczęła siue jazd:ODokładnie rok po cięciu zaczęłam miec okres po 12-14dni.Do tego w czasie owulacji-której zresztą nie ma strasznie skręcały mnie kiszki.I puchną do granic możliwości:( Mówię Wam-mam zaje...fajny 14lutego:( Wszystko to spadło na mnie jak grom:( Nie dosyć,że tak jak Hanuś napisała jak w cyklu przez tydzien nie boli-to miesiąc uwazam,za udany,to jeszcze te polipy na jelitach:( I wszystko przez te cc.Przez zrosty o których nie wiedziałam,a inny ginekolog dawał mi antykoncepcję doustna-hormony,zebym sie od niego odwaliła,bo nie lubi taki sfiksowanych przypadków:O Ciesze sie,ze dziś trafiłam do dobrego specjalisty. Tylko to grzebanie w moim tyłku...:(:(:( O matko! I podobno jeszcze lekarz jest mega przystojny:( Nie wiem jak to zniose:(:(:(:(Kolanoskopię mam miec w znieczuleniu,ale to i tak wielkie upokorzenie.Ale wolę to niż polipy zmieniające sie w nowotwór.Wole pocierpiec przez 15min i dowiedzieć się prawdy,niz zyć w stresie. normalnie dziś mi sie tylko ryczec chce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinny przeczytac ten topik te kobiety, które tak bardzo chcą miec cesarkę, może im się oczy otworzą:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze sobie przypomniałam że miałam zapytać. Dziewczyny czy Wam w pierwszy dzień miesiączki też tak puchnie brzuch ?? Czasami wyglądam jakbym była w 7 miesiącu ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elżwira - dokladnie!a najgorsze sa te MĄDRE ktore namawiaja do cc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Przecież 95% cesarek jest z powodów medycznych,a nie z zachcianek pacjentek. I ten topik nie jest po to,żeby kogoś straszyć,ale (dla mnie),zeby ulzyć sobie i wypłakac sie na...klawiaturę:(:(:( Hanuś. Ja mam taki brzuch,ale chyba bardziej przez jelita które wtedy strasznie mi puchną.To z prawej strony,gdzie mam jajnik przyklejony do jelita,to zawsze mam gróbe jak kiełbasa krakowska-hehehe,jezeli potrafisz sobie wyobrazić:O I bardzo boli mnie sam dół brzucha.To jest ostry,przeszywający ból.Niekiedy mi dretwieje noga (prawa).Dziś dostałam Duphaston.mam brać przez 10dni w cyklu.Ma mi pomóc.Oczywiście do czasu,az mi nie usnuna tych cholernych zrostów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grube-a omatko,chyba mam jakąs zaćmę i pisze takie byki:O:O:O To przez tyle informacji jednego dnia. Sorkiiiiii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafelelek - przykro mi ze cierpisz NA PRAWDE:(ale nie raz weszlam na temat w ktorym MĄDRA namawia ciezarna zeby lekarza przeplacila zeby miec cesarke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem:(,rozumiem co chcesz przekazac. tez uwazam,że lepiej rodzić naturalnie-ale nie zawsze się da:( Ale mam mega doła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×