Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do mam rodzacych w 2015 coreczki! jakie imie wybralyscie dla coreczki?

Polecane posty

Gość gość

Ja rodze pod koniec stycznia i jeszcze nie mam imienia! Wkurzaja mnie wogole ludzie pytaja o imie ja mowie co mi sie podoba a oni kiwaja glowa to nie takie skad to wzielam brzydkie staroswieckie! Ciekawa jestem jakie wy wybralyscie imie i jakie imiona dla dziewczynek beda dominowac w 2015 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty ksiadz na chrzcie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro teraz jest moda na stare imiona to jak dzisiejsze Helenki będą w Twoim wieku, to Nina będzie babcinym imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu wybieracie długie imiona jak i tak ludzie bedą je skracać i tak bedą mowić całe życie przykład nikt nie zwraca sie Aleksandra każdy Ola Olka itd Adrianna ?? Bedą nazywać Ada Katarzyna zawsze będzie Kaśka albo Kasia Wybierz imię ktore w skrócie brzmi ładnie Rodzice dają Aleksander ale każdy juz od przedszkola zwraca sie Alek Aleks Olek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nina to też stare imię, chyba nawet biblijne. Autorko stare imię staremu nie jest równe. Wiele biblijnych imion jest uważane za normalne, np: Weronika, Magdalena, Dawid, Tomasz, Piotr. Ale stare imię typu Stanisława, czy Franciszka to nie. Nie dałabym. Tak samo jak Nikola, Wanessa itp. Ale to twoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konstancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ja optuje za imionami ktore bedzie sie wymieniać tak jak w dowodzie napisane. Wiec moje faworytki Nikola Daria Karolina Sandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja chcę żeby mówili ADA. Właśnie wybieram takie imiona żeby ładnie brzmialy w wersji pełnej i skróconej. Starsza jest Aleksandra a mówimy Ola .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam 2 Konstancję b ładne dziewczyny ładne ponad przecietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie będzie prawdopodobnie Lena ,ale podoba się mi tez Klaudia i Izabela ale tu będą mówić iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie komuś skrócone podoba to ok, Moze byc, gorzej jak rodzic nazwie Stanisław a i tak bedą go wołać stachu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Właśnie ja optuje za imionami ktore bedzie sie wymieniać tak jak w dowodzie napisane. Wiec moje faworytki Nikola Daria Karolina Sandra xxxx Eee tam, piszesz głupoty, bo każde imię ma zdrobnienie. Sama będziesz wołać Darusia, Dareczka, a koleżanki Darka. To samo z Sandrą. Sandrusia- Sandrula. Itd. Nie ma opcji, żebyś małemu dziecku imienia nie ztiticiła. Moje córki mają właśnie imiona tego typu jak preferujesz. I co? I tak są nazywane często zdrobnieniami. Pf. Tylko tyle, że jak się przedstawiają to tak jak piszesz, jak w dowodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję Karolinę, Darie i Agatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikola jest imieniem tragicznym, nie rób tego dziecku, Karolina fajnie, Daria w sumie też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty gadasz znam pare dorosłych dziewczyn o imieniu Daria i każdy je tak właśnie nazywa, Darusia jak jest małe dziecko, ale małe jest na chwile a potem każdy gada tak jak w dowodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusua
Moja córcia będzie miala na imie laura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Nikola... Co to za imie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzę w marcu bliźnięta. Będzie Melania i Daniel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co ty gadasz znam pare dorosłych dziewczyn o imieniu Daria i każdy je tak właśnie nazywa, Darusia jak jest małe dziecko, ale małe jest na chwile a potem każdy gada tak jak w dowodzie. xxx Też znam kilka Darii, chyba 4. Tak 4 :) i 2 z nich są Darkami, nie Dariami dla znajomych i rodziny. Tak więc nie do końca. Nie wszystkie imiona tego typu się tak da. Ale wiem o co ci chodzi. Nie ma problemu czy przedstawić się np: Maria, czy Marysia. Barbara, czy Basia, a może Baśka. Osobiście nie lubię jednego ze swoich zdrobnień, które kończy się właśnie na "sia". Jak ktoś chce być milutki to jest xxxxsiuuu. Brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daria, Karolina, Sandra ok każde z tych normalne fajne. Nikola powinno sie zakazać w naszym kraju nadawania tego wynalazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Nikola, to jest imie dla patologicznych rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobrażacie sobie Nikole w wieku 35, 40, 50, 60, 80 lat... Np. Tleniona na swinski blond dziewczynę bez zębów... Albo babcie stojąca w kolejce na poczcie po rentę... Ale chociaż imie światowe w dowodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula30
Witam. Ja rodze w lutym córeczkę. Mamy wybrane trzy imiona: Kaja, Kalina i Laura z tym że do naszej listy od teraz dołącza Aurelia(wyszukalam to imię w internecie). Mam również 10 letnią corke Dominike. My nie przejmujemy się tym jak będzie brzmiało imię corki gdy będzie dorosła lub już w podeszłym wieku. Wybieramy imię które nam się podoba i które uważamy za odpowiednie. Np. moja kolezanka ma corke Zoje i jakoś nikomu to nieprzeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza bedzie Hanna,Hania,Hanusia. I tak beda pewnie wolac-Hanka tak jak na Anne-Anka ale podoba ale nam to imie jako jedyne obojgu.Z cala reszta nie moglismy aie dogadac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja będę miała Martę lub Kingę, ewentualnie Magdalenę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodzę pod koniec lutego i odkąd się dowiedziałam że jestem w ciąży postanowiłam z mężem że damy imię po pradziadkach..jeśli bedzie syn to bedzie Jakub a jeśli córka to Julia.. a że wyszło że bedzie dziewczynka to bedzie Julka wiem że najcześciej nadawane imię ale nam to nie przeszkadza wcale a poza tym nam sie bardzo podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×