Odpowiedz na ten temat

Sen dziecka przy włączonym świetle

• gotunka12 2016.07.08 [19:40]
    Cześć,
    Mój synek ma 4 latka i cały czas chce spać przy zapalonym świetle, ogólnie rzecz biorąc gdy się pytam czy ma jakieś koszmary czy coś mówi, że nie... i że po prostu tak lubi. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? ignorować i jeśli chce to niech tak śpi? czy może spróbować jakoś stopniowo odzwyczajać? ostatnio w sferisie widziałam taką lampkę z kolorową ledową świecącą podstawką i spróbować w ten sposób żeby było tylko częściowo oświetlone? nie wiem, może dramatyzuje ale szukam jakiegoś dobrego sposobu na rozwiązanie problemu
  • gość 2016.07.08 [19:53]
    Próbuj odzwyczajac, jak nie pójdzie za raz to po jakimś czasie znowu...to jest bardzo niezdrowe spanie przy świetle, organizm do końca nie odpoczywa, nie regeneruje się odpowiednio.
  • gotunka12 2016.07.09 [10:05]
    chyba właśnie zacznę od stopniowego zmniejszania światła, tak aby się nie wystraszył, pokombinuję coś z tą lampką, w końcu będzie musiało się udaćusmiech.gif
  • gość 2016.07.09 [10:09]
    Moja córka zasypia przy świetle ale właśnie malutkim ledowym. Jak zaśnie to i tak wyłączam ta lampkę
  • myszkaa22 2016.07.09 [14:57]
    mam ten sam problem z moją 3 letnią córeczkąsmutas.gif
    zainwestowałam w taką małą lampkę na usb, a Zuzia wprost uwielbia te zmieniające się kolorki w podstawceusmiech.gif jak zasypia to wyłączam, a rano gdy się budzi - włączam, żeby nie było krzyku, że spała bez 'lapki' oczko.gif "wyhaczyłam" ją chyba właśnie w gazetce sferisu albo komptronik
    edytowano 2016.07.09 [15:00]
  • małakicia_1 2017.04.21 [18:56]
    myszkaa22
    wychodzi że mamy podobne lampki usmiech.gif ja mam acj orion i swoją kupiłam w sferisie
  • gość 2017.04.21 [18:57]
    Ja jako dziecko nie zasnelam przy wyłączonym świetle. Trwało to co najmniej trzy lata.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...