Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneteek

Starające się o dzidziusia w 2015

Polecane posty

Witam zapraszam wszystkie dziewczyny które starają się o wymarzone dwie kreseczki :) Mogę założyć także tabelke piszcie w wiadomościach NIK___wiek____cykl starań ____które dziecko___Termin @___ Wszyscy mile widziani :) aneteek__24___4___1___26.03.2015 Marion__29__4___2___16.04.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zapraszamy :) i do podzielenia się Szczęśliwą Nowiną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję;) mam 24 lata to moja trzecia ciążą nie planowana, jestem na podtrzymaniu boje się ale jestem dobrej myśli. zero objawów ciążowych tylko ciagle czuje bol brzucha i pleców. nie jest to mocny bol po prostu go czuje cały czas. według ostatniej miesiaczki jest to 6tydz ale ja wiem ze to około 3;) stosunek był w 19DNIU CYKLU długosc cyklu około 30dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Monika a kiedy poszłaś pierwszy raz do lekarza bo u mnie też wczoraj pojawiły się dwie kreseczki :) i musze się zapisać do gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK______wiek____cykl starań ____które dziecko___Termin @____ Marion____29________4______________2_________16.04_______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres powinnam dostać 17 marca pierwsza wizyta była 19 nic kolejna 23 dostałam na wywolanie okresu 24 dostałam silnego bólu brzucha poszłam nic podejzenie pozamacicznej 25 bhcg pokazała 865 od razu poszłam do lekarza zobaczył mała kropeczke;) kazał dalej brać luteine bo powiedział ze nie wie czy coś z tego będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ale nie tobie oceniać to ile dzieci i w jakim wieku jestem mężatką i wszystkie dzieci mam z mezem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie taka trójeczka, ja marzyłam o piąteczce, mamy jedno a o drugie się staramy i niewiadomo czy się wystaramy,ale strasznie zawsze się cieszę jak rodzą się dzieci u znajomych czy w rodzinie:) dziewczynki gratuluję 2 kreseczek,ffajooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie najważniejsze żeby wszystkie dzieci były zdrowe i z kolejnym tez oby wszystko się udało :) ja też mam 24 lata i żałuję że dopiero teraz się zdecydowaliśmy na dziecko moje koleżanki juz mają po dwoje i odchowane takze każdy robi jak mu odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsza córka ma 5 latek młodsza 3latka;) są to duże dziewczynki bardzo samodzielne. nie widzę żadnego problemu w tym ze będę mieć kolejne. kiedys kobiety w naszym wieku miały już czwórkę rok po roku i nie było to nic dziwnego. ważne by kochać te dzieci i decydować się na nie wiedząc że niczego im nie braknie;) nie była to planowana ciaza mój mąż uważa ja za cud ale obydwoje jesteśmy szczęśliwi i wiemy ze jak kiedyś nas zabraknie będą mieli siebie;) i m nadzieje ze teraz będzie syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika i tego się trzymajmy najważniejsze że dzieci są kochane przez Was i to się liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Monika 3 ciąży :) Ja się staram od roku o drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blogująca mama - www.MartynaG.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneteek ile czasu minęło od ostatniej miesiączki?? ja poszlam 21 dni od stosunku i juz widać mała kropke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia @ miałam 26 lutego a 9 i 11 marca byłam u gin. Na monitorowaniu to był mój 12 dc i 14 dc i w te dni się staraliśmy no i wczoraj zrobiłam test i dwie kreski:) a do lekarza chyba zadzwonię za dwa Tyg. Zeby sie umowic To już będzie prawie 5 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIAB
Czy ktos cos wie jak tam testowanie tyśk.Ja czekam na @ po wywołaniu...we wtorek koncze brec luteine i czekam..,,potem mam nadzieje ze cykl wroci do normy a torbiel zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo witam was kobitki fajnie ze zajrzalyscie :) bo reszta dziewczyn chyba się przeniosła gdzieś indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migutka23
Czesc dziewczyny, jak sie ciesze, ze powstal nowy watek :) Ocencie obiektywnie moja sytuacje, bo ja nie mam takiego pogladu na nia (boje sie test i jednej krechy a przy tym rozczarowania). Dzis 39 dc, bialy i gesty sluz, w duzej ilosci, bol piersi i sutkow, piersi wieksze, nabrzmiale. W dniach spodziewanej @ bole podbrzusza (myslalam, ze @ przyjdzie) teraz mnie brzuch nie boli. Jak sadzicie? Chce zrobic test,ale odkladam go w czasie. Staram sie juz 2lata o dziecko, dlatego boje sie rozczarowan, bo mialam je do tej pory co miesiac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migutka23 a kiedy miałaś termin @ ? Staracie się pod nadzorem lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migutka23
Ostatnia @ byla 19-02, wiec termin @ mialam na 20-03. Staralismy sie pod nadzorem ginekologa, ale na poczatku roku zalamalam sie totalnie i wiecej do niego nie poszlam. Zreszta juz ciezko nam wydolic na te wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro @ nadal nie ma to może się udalo :)zrób test będziesz się mniej stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×