Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama małej Kasi

W KTÓRYM MIESIĄCU CIĄŻY NA USG

Polecane posty

Gość Mama małej Kasi

widoczna jest płeć dziecka? Jestem 18 tygodni w ciąży.Dla mnie ważne żeby dzieciątko urodziło sie zdrowe.Pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na usg połówkowym około 20tc już widać płeć jeśli dziecko dobrze się ułoży. W pierwszej i drugiej ciąży właśnie podczas połówkowego usg pierwszy raz usłyszałam jaka płeć i lekarze się nie pomylili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciazy w 21 tyg pierwdzy rax zobaczyl chlopca i do 32 tyg tak mowil a w 32 dziewczynkq jesdnak i urodzila sie dziewczynka. Twierdzil ze dziewczynki maja czasem do ktoregos tam tyg opuchnieta lechtaczke ktora wyglada jak sisusiak i jak sie wchlonela okolo 30tyg to zobqczyl wargi sromowe i jest corkq. W drugiej ciazy w 11 tyg powiedzial ze chlopak i tak cala ciaze i faktycznie chlopak:) nie ma chyba reguly. Ale slyszalam ze czesciej myla sie z dzieeczynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już by było widać u ciebie pewnie. Z reguły na połówkowym lekarze mówią. Ale czasem dziecko dupą sie odwróci że nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małej Kasi
Dziękuję Wam za odpowiedz. W środę byłam z męzem u ginekologa.Nie było jeszcze widać na USG jaka to płeć.Cieszy mnie że ciąża rozwija się poprawnie.Mamy córeczkę, może będzie syn,jednak gdy urodze drugą córkę, też będę zadowolona.Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oko dobrego lekarza zobaczy płeć juz w 12 tc. U mnie i moich koleżanek świetny specjalista sie nie pomylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, jak lekarz w 18 tc nie potrafi rozpoznać płci to zmieniłabym go czym prędzej. Diagnoza "dziecko jest zdrowe " opiera się na pomiarach mniejszych organów niż narządy płciowe...To gdzie tu wiarygodność takiego lekarza? Nam lekaż określił płeć w 12t3d, od 16 tc za każdym razem robił podczas usg zdjęcia krocza dziecka i normalnie każdy laik widział że to chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 12tc i nie zmieniło się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małej Kasi
Nie zgodzę się z wypowiedzią gościa z wczorajszego dnia godz.19,26 Przy pierwszej ciąży chodziłam do tego samego lekarza, był u mnie przy porodzie i teraz również chodzę do tego lekarza.To jest wspaniały lekarz,zresztą nie tylko ja tak sądzę.Jak wcześniej napisałam nie zależy mi żeby poznać płeć dziecka, jestem po prostu ciekawa, nie da sie ukryć:D USG mam wykonywane na kazdej wizycie co miesiąc.Chodzę prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze,ze nie spotkalam sie jeszcze z podawaniem płci w 12tc. Moze dlatego,ze lekarz nie chce zapeszyc. 14-16tc juz jest 100% pewnym czasem na okreslenie płci dziecka. Kolejna sprawa to taka czy dziecko sie nie odwroci/zasloni. JA poznalam plec w 25tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małej Kasi
Pod koniec września mam wizytę i będzie wiadomo jaka to płeć. Mąż mówi żeby dziecko zdrowe bylo..Cieszy się że znów zostanie tatą.Mamy córeczkę.Lekarz pewnie płeć zobaczył,ale my nie dopytywaliśmy się z mężem.Otrzymalismy fotki z opisemi to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małej Kasi
Jesteśmy szczęśliwi.Urodzę drugą córeczkę.Najważniejsze że dzieciątko dobrze się rozwija i jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×