Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulalalla

W którym miesiącu mozna określić płeć dziecka?

Polecane posty

Gość anulalalla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi okreslili na usg polowkowym (20 tydzien) ale jak sie dziecko dobrze ulozy to lekarz juz wczesniej moze stwierdzic czy dziewczynka czy chlopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulalalla
wie ktoś? dużo tu mam i zaciążonych, wiec licze ne wasze doswiadczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z medycznego punktu to ....niestety nie wiem :) U mnie gin powiedział że bezie chłopiec w ok 30 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutrzenka truskawkowa
w 21 tygodniu na usg polówkowym, bardzo dokladnie widzialam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nau29
ja w 19.:)dowiedziałam sie,ze to baby boy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 21 tyg sie dowiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja syna poznalam w 15 tygodniu a corke w 13 tygodniu - na zwyklym usg, pozniej na kolorowym mialam potwierdzone wszystko gin nie sie pomyli, zreszta w necie czytalam ze ponoc jest bezbledny jezeli chodzi o plec wszystko zalezy od doswiadczenia gina i sprzetu moj prowadzacy lekarz to dopiero numer, jak chodzisz panstwowo to wmawia ze plec mozna nie szybsciej poznac niz w...34 tygodniu ciazy wczesniej to wrocenie z fusow a jak idziesz prywatnie to juz po 12 tygodniu stwierdza jaka plec!! to dopiero numer, na szczescie ja na najwazniejsze usg jezdzilam do innego miasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiiiiiiiiiiiiiii
ja wiedzialam w 16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienka79
Jestem w siodmym tygodniu ciazy i nie moge sie juz doczekac kiedy lekarz okresli plec dziecka, z tego co mi mowil trzeba poczekac do dwudziestego tygodnia. Chce coreczke, synka juz mam kochanego ponad wszystko:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita-18
Mnie lekarz kazal poskakać bo dziecko nie ruszało sie i okreslono płec w 35 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki wiedziałam około 27 tc ale wiem że wcześniej było widać ale nie chcieliśmy wiedzieć a teraz to musiałam do 30 tc poczekać bo mały się cały czas dupskiem odwracał :D tak więc nie ma regóły zasadniczo jądra się około 13tc zaczynaja kształtować więc wcześniej się nie da :) zwykle około 20 tc dziewczyny poznają płeć jeśli oczywiście jest widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 tydzień i 6 dni, dowiedziałam się, że chłopiec :) Nie nastawiam się na 100%, może to być też pępowina. Zobaczymy co na następnym USG 12.10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra spacerówka
ja teraz wiem ze jest chłopiec, dowiedziałam sie w 17 tyg, wczesniej jak byłam w ciazy do końca nie było można dojrzeć, bo tak się ukrywała ta moja Olcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dowiedzialam sie w 14 tyg.To tylko zalezy od dobrego sprzętu i dobrego lekarza .Z roku na rok technologia idzie do przodu szczególnie w medycynie,wiec nie warto sluchac kolezanek ktore urodzily rok temu lub wiecej.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dowiedzialam w 18 tyg, w 14 tyg lekarz jeszcze nie widzial, a w 22tyg potwierdzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedzial że będzie chłopiec w 16 tc. Potwierdziło się to na badaniu USG w 20 i 30tc. Dodam że każde badanie przeprowadzał inny lekarz ale wszyscy byli zgodni co do płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia00
Ja dowiedzialam się już....w 10 tygodniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie lekarz w 6mies powiedzial ze bedzie dziewczynka a urodzil sie chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmunia
mojej koleżance ginekolog powiedział w 19/20 tyg że będzie chłopczyk a w 30tyg powiedziała że to jednak dziewczynka... Jak urodziła w 35tyg urodził się chłopczyk jej:) a teraz ja jestemw ciąży i nie chce znać płaci dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakiś słaby lekarz musiał być albo miał słaby sprzęt ja wstępnie poznałam płeć w 12 tygodniu a w 16 lekarz potwierdził na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi w 12 tyg lekarz powiedzial ze na jego oko dziewczynka, ja czulam ze bedzie chlopiec.. kazdy wmawial mi dziewczynke, ja dalej uparcie twierdzilam ze bedzie chlopak.. i na polowkowym ok 20 tyg lekarka powiedziala ze chlopak bedzie.. a ja to czulam od samego poczatku. i co usg to potwierdzalo sie, bedzie chlopak :) juz za kilka dni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 12 tygodniu zaden chlopiec nie ma jeszcze wyksztalconych narzadow plciowych i dlatego lekarz widzial dziewczynke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w 12 tygodniu ze chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylosobiezycie
ostatnio czytalam artykul, w ktorym wyjasniono, ze do 14 tygodnia kazdy plod jest plci zenskiej, zatem nawet najlepszy sprzet i doswiadczony doktor nie bedzie w stanie okreslic plci... Jedyne co moze powiedziec to tyle ze bedzie dziewczynka, bo nic innego na tym etapie nie jest w stanie dostrzec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos bredzisz, mi powiedziano na poczatku 13 ze chłopak i sie urodzil chlopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie już wteraz w 16 tc wyszło, że dziewczynka i 32tc też mówi, że dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się dokładnie dowiedziałam w 11tyg+6 dni ze będzie chłopak. Jajca tak wystawił że się lekarka śmiała że jakiś ekshibicjonista będzie:)) i tak już było na każdym usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×