Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ząbkowanie paracetamol czy można codziennie?

Polecane posty

Gość gość

Mojemu dziecku 9 miesięcy wychodzą kolejne ząbki,dwójki,tzn jeszcze nie widać,ale jest wygórowanie.Dziecko płacze codziennie i pcha rączki do buzi,czy można codziennie podawać jedną dawkę paracetamolu lub ibuprofenu.Już dałam kilka razy,ale czy codziennie nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dawalam codziennie,a nawet kilka razy dziennie male dawki leku.Dziecko sie meczylo,goraczkowalo...jak dziecko boli to podaj o ile nie ma przeciwskazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zart chyba. Dzieci goraczkuja 3 dni przed wyjsciem zeba. Szkoda watroby pchac codziennie paracetamol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może lepiej spróbuj Camilia? U nas pomagało. A właśnie dziewczyny, czy może tak być ze przy ząbkowaniu dziecku boki brzuszek i są problemy z kupka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biegunka i katar u nas zawsze przy zebach. Jakis probiotyk daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może. Mój od niedzieli robił częściej kupki tyle że normalne w konsystencji wczoraj miał biegunke ale podałam mu smecte i kisiel z jagód i jak na razie dziś jest dobrze. I od niedzieli zaczął mu się ząbek wyżynać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki polecacie probiotyk? U nas ma zatwardzenia, i wygląda na to ze od ząbków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I probiotyk też mu dałam. I dużo do picia. I ja smaruje dziąsło bobodentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas problem z piciem wody. Nie chce mały, podstępem udaje mu się podać dwie łyżeczki. Z butelki nawet nie wypije wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Probiotyk w kroplach z Apteo Dziecko koszt 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie udało się podać lekarstwo korkiem od zwykłej butelki ale go tatuś tak nauczył jak chciał nie dozwolone picie to troszeczkę w koreczek i zadowolony może dlatego się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja do podawania leków mam taki specjalny smoczek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak wypił z tego koreczka ok 90 ml ale myśle że i więcej by wypił jak bym mu dała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka45
Trochę na ten temat poczytasz na; http://www.polkiwsieci.pl/kategorie/dom/dzieci/ , pamiętaj że paracetamol rozwalnia też kupkę, a więc może mieć przy tym zwiększoną biegunkę. Ale w odpowiednich dawkach nic mu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy lek nawet witaminy mpzna przedawkowac a tu jakas madra napisala,ze podaje kilka razy :-O szok. I co z tego,ze male dawki. Co to oznacza male dawki? Trzeba uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbys dokladnie tlumanie przeczytala to bys wiedziala,ze dziecko goraczkowalo.Udajesz taka madra,a czytac nie potafisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×