Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość majka808

kody rabatowe do sklepów

Polecane posty

Gość majka808

Hej :) Znacie stronki, na których można znaleźć informacje na temat promocji w sklepach, kody rabatowe itd.? Nie mam głowy do czytania newsletterów, zresztą kto by spamiętał te wszystkie promocje... Szukam strony, gdzie wszystkie informacje będę miała w jednym miejscu i z łatwością będę mogła wyszukać rabaty :) Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
picodi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wlasnie szukam takiej stronki, ostatnio wpadla mi w oko kupioniarnia.pl :) Ale jeszcze nie mialam okazji skorzystac. Może tam warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeglądam alerabat co, wydaje się spoko, wyraźne instrukcje. Próbowałam kod rabatowy darmowej dostawy w sferisie i poszło ;) Więc polecam. Tego Picodi co kolega wyżej polecił nie znałam, też ciekawa stronka, czytelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizawyd
Głównie zaglądam na kuponiarnie, bo strona jest czytelna, dużo rabatów, które mnie interesują np. ostatnio dzięki ich rabatowi kupiłam taniej biżuterię w YES. Więc według mnie strona jak najbardziej godna polecenia, podrzucam link: https://kuponiarnia.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez czesto korzystam z takich stronek zazwyczaj google pod kątem konkretnych sklepów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka808
Ta kuponiarnia całkiem fajnie wygląda :) widzę, że mają kody rabatowe z wielu sklepów i mają porządek na stronce :) chyba szykują sie u mnie spore zakupy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, że trafiłam na ten wątek- mialam kupić kilka ubrań na zalando, a na Kuponiarni znalazłam rabat do ich sklepu :) Trochę kasy zaoszczędzone, teraz mąz nie bedzie mi narzekal, ze wydaje za duzo kasy na zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Uważam, że możesz również zajrzeć sobie do https://www.qpony.pl/biedronka . Tutaj dostępne są różnego rodzaju kody rabatowe, więc myślę, że i was mogą one zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z kuponiarni- regularnie, od dośc dawna. Nigdy się nie zawiodłam na tej stronce. Na bieżąco aktualizują informacje o rabatach, promocjach, a ja w ten sposób zaoszczędziłam sporą sumkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majusia89
Na kuponiarni widzialam rabaty do Douglasa. Ale moze sprawdz czy do ezebry czegos nie maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markowski012
Dzięki rabatowi z kuponiarni udało mi się ostatnio kupić trochę taniej laptopa w Saturnie. Super że są takie strony- zakupy wcale nie musza byc drogie, wystarczy dobrze poszperać i można wyhaczyć dużo promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, że sa takie stronki jak np. Kuponiarnia- zakupy wychodzą trochę tańsze i przynajmniej nie muszę szperać w poszukiwaniu informacji o promocjach na stronie każdego sklepu. Wszystko zebrane w przejrzysty sposób w jednym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zajrzeć na stronę zrabatowani https://zrabatowani.pl . Tam znajdziecie mnóstwo kodów rabatowych, promocji i wyprzedaży do interesujących Was sklepów. Ja często korzystam z tej bazy i dzięki temu już wiele razy zaoszczędziełem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja za radą forumowiczów zajrzałam na kuponiarnię i dzieki temu zakupy szkolne dla moich dzieci nie uczynily mnie tak duzo jak zazwyczaj ;) na samą myśl o wrzesniu strasznie sie stresowalam, a duzo rzeczy kupilam taniej. Tutaj: https://kuponiarnia.pl/wyprawka-szkolna-dla-dziecka/ mozna sobie zajrzec i sprawdzic info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOO DOBRE dzieki :) przyda sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sieci jest duzo takich stronek, chociaz przyznaje, ze najbardziej lubie wlasnie kuponiarnie. po prostu mają najwiecej ofert na swojej stronie i wszystkie sa aktualne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirna
W sferisie mają teraz fajne promocje hity dnia każdego dnia jest coś innego w fajnej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka polecila mi kuponiarnię i to z niej najczesciej korzystam. I faktycznie, mozna 'ustrzelic' ciekawe promocje a przy tym zaoszczedzic troche kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro na sferis.pl mają być fajne rabaty ja muszę upolować tani rejestrator samochodowy i pościel na prezenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malizna_MM
ja nie znam kodów, ale wiem, ze w miugo jeszcze dzisiaj jak sie kupi zegarek to drugi jest za 50% ceny co jest spoko opcja zwazywszy na fakt, ze swieta sie zblizaja...:) jeszcze chyba tylko dzis do polnocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka1999
ta stronka jest bardzo przejrzysta i fajna szata graficzna www.alejapromocji.pl Elegancka i łatwa w poszukiwaniu,a nie jak niektóre nawalone wszystkiego i taki bałagan, a tu wchodzisz i widzisz ładne kolory i sporo kuponów. Widać, że są chyba nowi i podeszli do sprawy profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz świąteczne promocje i rabaty spotkamy w większości sklepów internetowych, ja mogę polecić www.Stonki.com.pl to sprawdzony adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minira
Właśnie dziś skorzystałam z promocji w sferise, zamówiłam właśnie pościel na prezent dla rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×