Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hadwao net

Niewidzialna wycieraczka

Polecane posty

Niewidzialna wycieraczka to innowacyjny produkt dzięki któremu zdecydowanie poprawia się widoczność i bezpieczeństwo jazdy samochodem podczas opadów deszczu. Po zastosowaniu powłoki hydrofobowej, krople deszczu zostają spychane z szyb pędem powietrza już przy prędkości około 50 km/h. Poniższy filmik pokazuje z jaką łatwością woda zostaje odprowadzona z szyby auta https://www.youtube.com/watch?v=Dw4XnGKqd1o Polecamy z pełną odpowiedzialnością powłokę hydrofobową naszej firmy hadwao.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż kupuje negotti, są bardzo dobre. Mają dedykowane wycieraczki pod różne modele aut. Strona negotti.pl. Szybko wysyłają, ogólnie uczciwa, porządna firma i porządny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko TURTLE i zadne inne podroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie tutaj http://maszynyparowe.com/, mają w ofercie : niewidzialną wycieraczkę " właśnie. Dla mnie osobiście rewelacyjny środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_infinity
Z mężem równiez zainwestowaliśmy w hydrofobiazację, opierając się na innych opiniach tutaj http://powlokihydrofobowe.com.pl/niewidzialna-wycieraczka/ukhv/niewidzialna-wycieraczka-jak-to-dziala-nanopowloki-hydrofobowe-chroniace-szyby-auta-przed-deszczem.html ale najlepszy efekt widać na szybach bocznych. Przy niskich prędkościach powłoka słabo się sprawdza na przodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluniaa
Również używam niewidzialnej wycieraczki, którą kupiłam w https://sklep.hadwao.net i jestem zachwycona. Widoczność na drodze zdecydowanie się poprawiła od czasu, gdy zaczęłam ją stosować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GregoryP
Ja również postawiłem poszukać trochę lepszej jakości wycieraczek samochodowych, których nie będzie trzeba co kilka miesięcy ich wymieniać i ładować w to sporej ilości pieniędzy. W końcu trochę popytałem znajomych i poczytałem opinie w internecie o producencie Visee. Na ich stronie znajduje się specjalne narzędzie do doboru odpowiednich wycieraczek do danego modelu samochodu. Pióro VarioClip (którego używam) wykonane jest z trwałej mieszanki kauczuku Aquatec. Do tego z porządnym metalowym mocowaniem i dobrymi właściwościami aerodynamicznymi podczas większej prędkości. Dużą zaletą jest na pewno równomierne zużycie oraz metalowe mocowania piór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Król
W sieci znajdziemy mnóstwo sprawdzonych i pewnych firm, które maja w swojej ofercie wycieraczki, jedna z takich firm zdecydowanie są oni https://www.valeoservice.pl/pl/pojazdy-osobowe-i-dostawcze/wycieraczki Znajomy śmiga na ich wycieraczkach a jest zawodowym kierowcą i bardzo sobie chwali. Wycieraczki świetnie zbierają, czyszczą a do tego są bezszelestne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrTremski
Ja słyszałem sporo opinii na ten temat i jednak większość nie była za bardzo przychylna tym niewidzialnym wycieraczkom. Dlatego zamiast szukać tego typu rozwiązań lepiej będzie po prostu postawić na porządne pióra płaskie jakie znajdziesz m.in w ofercie producenta Dipp, które wykonane są dobrze, do tego pracują stabilnie i u mnie już są prawie rok a naprawdę dobrze się trzymają. Myślę, że warto abyś je przetestował i sam ocenił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopenrabem

Niewidzialna wycieraczka od K2 http://bit.ly/1337_K2NiewidzialnaWycieraczka sprawdza się genialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsyp

Totalna strata czasu czytanie wątku, reklama, reklama, reklama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motokasia
Dnia 4.01.2019 o 11:34, Gość kopenrabem napisał:

Niewidzialna wycieraczka od K2 http://bit.ly/1337_K2NiewidzialnaWycieraczka sprawdza się genialnie

I co sama mam sobie to nałożyć? Jak? Szukam teraz informacji o takich wycieraczkach bo chciałabym mieć lepszą widoczność podczas deszczu.

Dnia 20.11.2018 o 16:10, Gość PiotrTremski napisał:

Ja słyszałem sporo opinii na ten temat i jednak większość nie była za bardzo przychylna tym niewidzialnym wycieraczkom. Dlatego zamiast szukać tego typu rozwiązań lepiej będzie po prostu postawić na porządne pióra płaskie jakie znajdziesz m.in w ofercie producenta Dipp, które wykonane są dobrze, do tego pracują stabilnie i u mnie już są prawie rok a naprawdę dobrze się trzymają. Myślę, że warto abyś je przetestował i sam ocenił 🙂

Z tego co się orientuję to ja jeżdżę teraz na wycieraczkach valeo i są bardzo dobre. Podobno większość producentów aut właśnie do nowych modeli daje wycieraczki valeo i to z tej lepszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Doradca Valeo

Witajcie! 
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką części samochodowych Valeo. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. 

Dnia 9.05.2019 o 19:33, Gość motokasia napisał:

Z tego co się orientuję to ja jeżdżę teraz na wycieraczkach valeo i są bardzo dobre. Podobno większość producentów aut właśnie do nowych modeli daje wycieraczki valeo i to z tej lepszej serii.

motokasia, dobrze mówisz. A wycieraczki, które są montowane na linii pierwszego montażu znajdziesz w naszej gamie Silencio.

Tomek, 
Doradca online Valeo Polska 
https://www.valeoservice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motokasia

No i fajnie. Tylko ja się sama bym bała montować takie wycieraczki, bo to podobno jakieś adaptery do starszych aut są potrzebne, a ja się za bardzo na tym nie znam. Zawsze wolę pozostawić to mojemu mechanikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2019 o 22:43, Gość motokasia napisał:

No i fajnie. Tylko ja się sama bym bała montować takie wycieraczki, bo to podobno jakieś adaptery do starszych aut są potrzebne, a ja się za bardzo na tym nie znam. Zawsze wolę pozostawić to mojemu mechanikowi.

A nie kasuje cię dodatkowo za taką usługę? Skoro się nie znasz na wycieraczkach to skąd wiesz co ci montuje? Co do adapterów to wystarczy albo dokupić albo dobra wycieraczki odpowiednie do auta jakie masz i po kłopocie. W necie masz full filmów instruktażowych. Sama korzystałam to się teraz mądrze 😉

Dnia 16.05.2019 o 18:37, Gość Tomek Doradca Valeo napisał:

Witajcie! 
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką części samochodowych Valeo. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. 

Dlaczego wasze wycieraczki po 3 miesiącach do niczego się nie nadają? Wywaliłam komplet kilka tygodni temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motokasia
Dnia 23.05.2019 o 17:45, OutDoorka napisał:

A nie kasuje cię dodatkowo za taką usługę? Skoro się nie znasz na wycieraczkach to skąd wiesz co ci montuje? Co do adapterów to wystarczy albo dokupić albo dobra wycieraczki odpowiednie do auta jakie masz i po kłopocie. W necie masz full filmów instruktażowych. Sama korzystałam to się teraz mądrze 😉

Całe szczęście mam znajomego mechanika więc wszelkie naprawy dużo mnie nie kosztują, a taką wymianę robi mi gratis przy innych naprawach. Oczywiście za wycieraczki muszę sama zapłacić - aż tak dobrze nie mam 😞

Dnia 23.05.2019 o 17:45, OutDoorka napisał:

Dlaczego wasze wycieraczki po 3 miesiącach do niczego się nie nadają? Wywaliłam komplet kilka tygodni temu...

Czyli tak kiepskie są te wycieraczki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Z.

A może mi ktoś wyjaśnić czym ta niewidzialna wycieraczka faktycznie różni się od zwykłej? Mój mąż zachorował na jakieś zabiegi dla naszego auta i teraz chce takie rzeczy na szyby nakładać... Ostatnio wydał już ponad 100zł na nowe wycieraczki. Wy też macie takie przeboje ze swoimi facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Doradca Valeo
Dnia 21.05.2019 o 22:43, Gość motokasia napisał:

No i fajnie. Tylko ja się sama bym bała montować takie wycieraczki, bo to podobno jakieś adaptery do starszych aut są potrzebne, a ja się za bardzo na tym nie znam. Zawsze wolę pozostawić to mojemu mechanikowi.

motokasia, w naszej ofercie znajdziesz na pewno dedykowany zestaw wycieraczek do Twojego modelu samochodu. Sprawdź dostępność produktów do Twojego auta na naszej stronie internetowej w zakładce tech@ssist.

Dnia 23.05.2019 o 17:45, OutDoorka napisał:

Dlaczego wasze wycieraczki po 3 miesiącach do niczego się nie nadają? Wywaliłam komplet kilka tygodni temu...

OutDoorka, czy kupowałaś nasze wycieraczki u autoryzowanego sprzedawcy? Jeśli tak to czy próbowałaś je reklamować?

21 godzin temu, Gość Alicja Z. napisał:

A może mi ktoś wyjaśnić czym ta niewidzialna wycieraczka faktycznie różni się od zwykłej? Mój mąż zachorował na jakieś zabiegi dla naszego auta i teraz chce takie rzeczy na szyby nakładać... Ostatnio wydał już ponad 100zł na nowe wycieraczki. Wy też macie takie przeboje ze swoimi facetami?

Alicja Z., Niewidzialna wycieraczka to specjalny preparat nakładany na Twoją szybę. Tworzy on powłokę hydrofobową, dzięki której krople spływają z szyby pod wpływem pędu powietrza. Nie jest to jednak produkt, który całkowicie wyeliminuje użycie normalnych wycieraczek.

 

Tomek, 
Doradca online Valeo Polska 
https://www.valeoservice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×