Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martta

PROSTOWNICA PLATFORM FHI HEAT

Polecane posty

Kobietki,jeśli któraś z Was ma tą prostownice,to prosze o opinię.Będę bardzo wdzięczna,bo mam zamiar ją kupić,ale ciągle się zastanawiam,bo jest dosyć dobra.Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winks at U
hej też zastanawiam się nad kupnem tej prostownicy. mam dylemat między fhi a chi. przeczytałam chyba wszystkie mozliwe fora polskie i zagraniczne i zdania sa podzielone. podobno chi szybciej sie psuje niz fhi. ale czesciej polecaja chi - byc moze dlatego, ze jest bardzziej popularna. mnie jednak kusi fhi :] dodam ze do tej pory uzywałam prostownic remingtona i babyliss pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olguś***
strasznie droga jest :) ale może cena jej oznacza jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jest jeszcze http://allegro.pl/prostownica-fhi-heat-eps-z-usa-professional-i1245752684.html pytałam na allegro chłopaka, jaka jest róznica między tymi dwiema, to ta co podałam link jest wytrwalsza w pracy, tzn szczegolnie polecana do zakładow fryzjerskich,gdzie dzienie często sie jej używa,a w warunkach doowych dobra jest ta co w temacie,ale tez mam teraz dylemat, którą z tych dwóch wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winks at U
jeśli chodzi tylko o fhi to polecam bardziej fhi platform. raz, że dostała wiele nagród amerykańskich i nie tylko; dwa, że cieszy się na prawdę dobrą opinią (także fryzjerzy) na forach. Podobno jeśli chodzi o technologie to jest taka sama... martta jakiej prostownicy używasz teraz? i proszę Cię... daj koniecznie znać jeśli już Ci przyjdzie to cudeńko!! mocno 3mam kciuki, żeby nie rozczarowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winks at U
* miało być "takze fryzjerzy polecają tę fhi platfomr" - nie wiem czemu nie dokończyłam hahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tygodniu jak dostanę pieniążki od mężusia o ją zamówię, właśnię tą fhi platform, jak radzisz, teraz używam kay store ceramini, kupiłam ja n allegro za 100 zł,też jest dobra,jeśli ktoś ma niewymagające,zdrowe włosy,ale chcę już coś lepszego,bo rozjaśniam wloski juz od 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiej firmy?ja słyszałam ze te parowe szybciej się psuja,a i para nieraz podkręca te,które sąjuz wyprostowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winks at U
ja tylko słyszałam o parowej z babyliss pro - zastanawiałam się nad jej kupnem, gdy wybierałam prostownice z babylissa. z tego co czytałam opinie były/są podzielone na jej temat i dlatego też zdecydowałam się na inną. a to, ze słabiej prostuje, a to że szybko się wywijają - wystarczyło, zeby mnie zniechęcić. poza tym ja widziałam model z szerokimi płytkami a zależało mi na trochę węższych - a bo to do grzywki itp... nie miałam z taką do czynienia, więc trudniej mi doradzac. a tak w ogóle to tę prostownicę oglądałam 3 lata temu, więc wolałabym jakąś bardziej zaawansowaną technologię i już nie kupię babylissa na sto procent, chyba że farouka albo fhi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na tą prostownicę, ale nie wiem czy dobrze zrobiła, bo ma szerokośc płytek 25 mm, poprzednia moja miała 20 mm, a mam włoski do ramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winks at U
mam nadzieję, ze będziesz zadowolona, bo zwątpię. 25 mm jako szerokość płytki - myślę, że ok i nie masz co tym panikować :) ja w tej chwili mam z remingtona 25mm. a włosy miałam od krótkich po długie i na każdej długości dobrze się sprawdzały. sama tez odkładam kasę i zamówię sobie tę fhi. mam nadzieje, że do grudnia będzie moja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winks at U
up up up... i jak? jest juz prostownica?> ja znalazłam na ebayu :D tansza niz na allegro. juhuu już mi mało brakuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ją mam:) jest super:) a za ile ja tam wypatrzyłaś? szczrze to powiem,ze moja wczesniejsza prostwnic była za 100 zł i prostuje podobnie, ale w tej mam świadomośc,że jest zdrowsza dla włosków bo ma mnóstwo tych dobrodziejstw dla włosków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winks at U
za ok 260 zł - po przeliczeniu na złotówki plus przesyłka też jakieś 50 zł... więc i tak o wiele taniej niż te, które widziałam dotychczas. to, co włosy są proste jak druty? lśniące? bo chce sobie cos zamówic. i jak ta nie jest taka super to ja wypróbuję chi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podaj mi link do tej stronki gdzie sa tańsze,bo moja siostra chiałaby zamówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimip
Tylko że to jest starszy model z 2009, z tego co wiem ma gorszy przetwornik ciepła. W Polsce na allegro koleś ma modele z tego roku i wyczytałam że jest różnica. Jest mniejsza szansa że sie zepsują. Zamówiłam, bo nie ma sensu oszczędzac 100 zł na ileś lat, a co nowszy model, to na pewno coś usprawnili. Jak dostanę, opowiem o wrażeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, chłopak na allegro meblefryzjerskie ma najnowszy model z najlepszym systemem grzewczym w płytkach,inne,tańsze to po prostu starsze modele.i ma na nia 24 miesiące gwarancji. Tak efekt podobny, ale ta szyciej prostuje, nie muszę kilka razy prostować grzywki jak dotychczas, bo zawsze się coś odwijało,tu nie ma takiego problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winks at U
a to dzięki dziewczyny, nawet nie wiedziałam! to zamówię sobie z allegro. ufff bo bym gafę zrobiła. i tak mam dylemat między fhi a chi. czekam na więcej opinii.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio rozmaiwałam z dziewczyna,kóra kupiła chi, miała na nia tylko 12 miesięcy gwarancji i jej się popsuła po roku i 2 miesiącach ok kupna, słyszałam że własnie chi są bardziej awaryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winks at U
też o tym słyszałam i czytałam na forach. ok więcej przemawia za fhi heat. DZIĘKI:) nie długo zamawiam. ale nadal czekam na opinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika99987
Dziewiczyny ta Fhi jest zarąbista! Używałam już chyba wszystkich marek, bo mam włosy strasznie grube i kręcone i nic się nigdy nie dało z tym zrobić. Mąż mi kupił na urodziny tą Platform od Fhi , no i czad! prostuje tak szybko i niewiarygodnie, że chyba napiszę o tym na wszystkich forach. Po co ktoś wydaje prawie 400 zł na jakiegoś Babylissa! Tu płacisz 450 zł i więcej nie masz problemów! Ja zapłaciłam pół roku temu za prostownicę parową ok 400 zł i nie dość że nie prostowała na gładko , to się jeszcze oparzyłam :( Fhi heat rulez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki sprzęt kupujecie na allegro? moim zdaniem słaby pomysł - nie mam zbyt pozytywnych doświadczeń z tym serwisem. natomiast profesjonalny sprzęt fryzjerski w ludzkich cenach można w kalamis kupić. fajne miejsce, nawet fryzjerzy doradzają w wyborze odpowiednich produktów, szukam właśnie prostownicy dla rodzicielki, jak na razie obstawiam hair goddes w zestawie z torebką, na prezent chyba ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×