Odpowiedz na ten temat

WANILIOWE perfumy - jakie????????????

• ciociaxero 2011.06.21 [14:54]
    Wie ktoś gdzie można kupić perfumę Vanilla & Blues [niebieska butelka] bo nigdzie nie mogę jej znaleźć. :/

• zostaw psu tę smycz! 2011.06.21 [14:57]
    PERFUMĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 pechowiec.gif

• kwiat wanili 2011.07.11 [13:49]
    Witam.Ja także jestem wielbiciela wanili.Uwielbiam wszystko co z tym związane,mam błyszczyki,balsamy,żele ...No i ostatnio odkryłam cudowny perfum,taki jaki zawsze chciałam ...To jest woda toaletowa firmy FM fruits vanilla.Jest cudowny i nie drogi.A peeling z FM...można by go było zjeścoczko.gif (gdyby nie te grudki)Także polecam.
  • Zakupy :) 2011.07.11 [16:20]
    KUBEK ZMIENIAJĄCY KOLOR, ZDJĘCIE I NAPIS PO ZALANIU WODĄ!
    http://gadzeteo.pl/pl/p/DEMOTYWATORY-Kubek-Ba kterie/24
  • intrygujaca.enigma 2011.10.01 [16:58]
    czy te tomorrow to perfumy od Salmy Hayek?

po tym co przeżyłam jestem ta sama, ale nie taka sama... http://www.youtube.com/watch?v=Fc-NlMjmK4g
  • ives roche 2011.10.03 [11:55]
    wanilia- ives roche usmiech.gif niedrogie a śliczne usmiech.gif w avonie była mgiełka waniliowa - przepiękna jak dla mnie ale wycofali. droższych nie kupuje, bo te z ives roche całkiem dają rade oczko.gif
  • gość 2014.09.27 [21:30]
    Ja lubię zapachy waniliowe. Pamiętam słynny Vanilla Fields - kupiłam go z bratem, na prezent dla mamy, jakieś kilkanaście lat temu. Piękny zapach. Z tego co wiem, na Allegro, i Vanilla Fields i Vanilla Musk, bywają, także teraz, ale chyba w formie wody kolońskiej,w różnych pojemnościach. Wiem, że wodę toaletową waniliową mają w Yves Rocher. Mnie samej, kilka dni temu, udało się kupić wodę waniliową, polskiej firmy Verona, seria Italian Garden, 100 ml za jakieś 12 zł.Obok wanilii były inne zapachy takie jak: konwalia, bez i chyba lilia. Zapach hmm...słodki, mdły, taka czysta wanilia, ciężka, zapach taki spożywczy, nawet bym powiedziała ordynarny - tylko dla takich, którzy wanilię lubią, i to pod każdą postacią.
  • gość 2014.09.27 [21:34]
    Ps. Ja tą wodę Verony, kupiłam w drogerii Java.
  • gość 2017.03.20 [17:06]
    No np jest Si jak chcesz sprawdzić zapach to zamów nawww.zapachowiec.pl

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...