Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

Witam... Od jutra zaczynam dietę ryżową. Oprócz ryżu będę jeść owoce, warzywa i gotowane piersi z kurczaka... Do picia przewiduje zieloną herbatę i 2litry wody. Ćwiczyć będę na rowerku stacjonarnym jakieś 50km i 50 brzuszków oraz 75pajacyków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że tygodniowo można stracić 3kg... Do kwietnia muszę zgubić z 15kg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
a który ryż będziesz jadła ?, najlepiej naturalny - ciemny a jeszcze lepiej zamiast ryżu stosować nasze kasze: jaglaną - zawiera krzem gryczaną i jęczmienną Sam ryż szybko ci się znudzi, a gdy będziesz stosować naprzemiennie z kaszami to i zdrowiej (więcej witamin i minerałów) i bardziej kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gthyiouyjhg
mój brat jadł ryz z owocami codziennie i schudł nie pamietam ile,ale widac było roznice w wadze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to są same węglowodany! A gdzie białko? Przy takiej ilości cukru w diecie organizm nie wydoli spalac odpowiedniej ilości tłuszczu i będzie się ratował spalajac głównie własne MIĘŚNIE! Oczywiście, że straci na wadze :D mięśnie ważą znacznie więcej niż tłuszcz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białko i tłuszcz* tam miało być. Z kaszami to inna sprawa, o ile to nie kasza manna. One przynajmniej coś zawierają i dobrze zapychaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drrrrrrrrrrr
moja mama stosowała ta dietę ryżową i trzymała się tego jadłospisu i schudła ponad 3 kg w tydzien- ja tez sie zastanawiam czy nie zrobic sobie takiej http://www.moja-dieta.pl/dieta-ryzowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drrrrrrrrrrr
pozniej po miesiącu jeszcze raz ro\bila i schudła ale nie pamiętam ile za drugim razem az zapytam jutro jak u niej będe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak długo utrzymała te wagę? Ryż ma to do siebie, że zostawia mało "odpadków" w organizmie. Kilkudniowe spożywanie go jako podstawy powoduje, że nam się jelita oczyszczaja że zlogow. A to rzeczywiście może dać ze 3 kg i parę cm w pasie :D Izreszta nawet sama radzilam tu parę godzin wcześniej komuś jako takie rozwiązanie awaryjne na utratę szybko kilku cm w pasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą nie moja broszka to w końcu :P Tydzień nawet na samej salacię nikogo nie zabije :D Jedzcie ryż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drrrrrrrrrrr
az zadzwoniłam do niej bo sama nabrałam do diet zapału:) i robila ja 4 lata temu schudla 5kg na niej i tyle chciała teraz waga jej sie waha plus minus 1 kg a ma 46 lat robila ja w wieku 42 lata a ogolnie to moja mama zawsze szczupła raczej była. :) więc chyba sie skusze na nia od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drrrrrrrrrrr
aha za 2 razem zrobiła tylko 5 dni nie 7 jak jest w diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę jadła biały ryż:) i każdy je co lubi ta dieta opracowana jest przez zespół naukowców, ma przede wszystkim oczyszczać organizm:) Moja znajoma też była na tej diecie trzy lata temu od tamtej pory przytyła pół kilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że w cztery tygodnie koleżanka schudła 13,5kg :) więc też tak chce. Ćwiczenia mam od niej czyli sprawdzone, no ale nie na każdego działa tak samo ale chociaż spróbuje! Kto ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drrrrrrrrrrr
a co jeszcze oprocz ryzu masz jesc? moja mama jadła bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drrrrrrrrrrr
ale wiesz ze nie można sie objadac tym ryzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ryżu warzywa, owoce i ewentualnie gotowany kurczak... I dziennie gotuje szklankę ryżu, która dzieje na trzy porcje i np pierwsza z marchewką, druga z mała piersia kurczaka, a trzecia to ryż i jabułko... I po 15już nic oprócz wody:) nie przekraczam 1000kalori i się chudnie! Dziś mam 75,3kg ,bo od tygodnia nie jadłam ziemniaków i chleba tylko sałatki i ćwiczyłam tak jak opisałam na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drrrrrrrrrrr
nie polecam jedzenia do 15 powinno sie zjesc 3 godziny przed snem , inaczej rzucisz sie na jedzenie w nocy albo poznym wieczorem zła technika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie jadłam niczego w nocy i tak mi zależy, że powstrzymam się... Bynajmniej spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia wykonane:) ryż zjedznow:) dziś zrobiłam sobie dzień oczyszczania więc tylko ryż i woda i powiem Wam, że w ogóle nie jestem głodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po jednym dniu
Po jednym dniu to nic dziwnego. Jeden dzień to się da wytrzymać nawet całkiem bez jedzenia bez większych problemów. Zobaczymy za 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo-jo-jo-jo-
na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie po to się odchudzam by potem przytyć... Trzeba po schudnięciu myśleć! Jak osiągnę efekt o jakim marzę, to potem będę jadła tak jak trzeba, 5 posiłków itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdaaaaaaaaa
potem to ty bedziesz miała efekt jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajhd
masz zły tok myślenia inni dobrze piszą zaraz potem szybko przytyjesz i to z nawiazką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba tez myslec
zanim sie zacznie odchudzac :D ja pierdziele niedlugo ktos wymysli ze nie bedzie jadl po 12 i ludzie beda papugowac;/ milego jojo zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaahahahahaha
schudnie na chwilkę a potem 2 razy wiecej ; dzieciaki się tu odchudzaja chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaahahahahaha
ciekawe czy potem tu wroci i napisze mam j0-j0 i chce schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhgfsa
jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryz ---> ja schudlam wlasnie 3 kilo w tydzien, podstawa mojej "diety byl ryz i kasza gryczana - co drugi dzien zmienialam, rano jadlam owsianke, ponad pol szklanki platkow plus orzechy, otreby,nasiona i 3-4lyzki jogurtu,a potem zupa wlasnie z ryzem/kasza i rozdrobnionym kurczakiem i fuuurą przeroznych warzyw. Zupe jadlam do oporu około 6 razy dziennie, duza micha. Do tego 2 litry wody niegazowanej iiiiiiii - schudlam 3 kilo. Czyli tyle samo ile ty chcesz przez tydzien, ale jadlam o wiele lepiej niz ty. jestem troche wyzsza od ciebie, wazylam wtedy 73, teraz 69.9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×