Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulaz

jak szybko schudnąć

Polecane posty

hej moze pomozece mi w jak sposób moge schudnąć waze w tej chwli 72kg wzrost 168cm przytyłam 10kg po sterydach i niemoge wrocc do swojej wagi mysle o diecie 1000kcal tabletkach zelona kawa. pomózcie czekaja mnie 2wesela a w zadna sukenke sie niemieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co zresz jak swinia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto spróbować tabletek Foreverslim.W moim przypadku się sprawdziły a do zrzucenia miałam 13kg.Spróbuj a na pewno nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daggaag
Szybko to raczej się nie da;) Lepiej powoli a skutecznie;) Polecam Ci eatzone i ich catering dietetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę być złośliwa ale nie pojmuję tych diet, po co to? Normalny człowiek jak trochę przytyje, to ogranicza siano d***e i tyle. A nie potrafiący zapanować nad apetytem wydumują to taką a to siaką dietę i wierzą w cud. Z resztą ja może w ogóle jestem dziwna, bo nie wiem jak można, pomijając choroby, spaść się do wagi 100 kg. Wystarczy ograniczyć jedzenie, trochę ruchu i waga leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt tu niepisał ze spas sie do wagi 100kg ani ze obrzera sie jak swinia. !!! chce wypowiedzi i pomocy normalnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zastanawia, co takie mądrale, co to są szczupłe i nie maja problemów z żarciem robią na forum dla grubasów. To do gościa z 21.28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMolla
Bo łatwo jest krytykować jak nigdy się nie miało problemów z nadwagą.Ja walczyłam sporo czasu z tym aby pozbyć sie nadmiaru kilogramów.I rzeczywiście dopiero po zastosowaniu tabletek Foreverslim waga zaczęła spadać .I mogę stwierdzić jaka jest różnica między samą dieta a dietą wspomagana tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogranicz kalorie doo 1200 lub 1400 powinaś po tygodniu zobaczyc różnicę ja jestem na 1000kcal 2mce i 10kg mniej ale jestem niższa i mam siedzący tryb życia. Pamietaj że tyjemy od nadwyżki kalorycznej a chudniemy gdy mamy ujemny bilans. Ustal sobie stałe pory jedzenia, nie podjadaj, smażone zamień na gotowane najlepiej na parze, pieczywo razowe tak jak makarony i tyle.Kolacja najlepiej białkowa np. twaróg z jogurtrem naturalnym lub serek wiejski bez węglowodanów pamiętaj że najgorsze 3 pierwsze dni potem już z górki. Zacznij od razu a za miesiąc zamiast sie nad sobą użalać bedziesz z siebie dumna. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prdka
Trzy elementy - dieta, ćwiczenia, suplementacja. Dieta - 8/16 czyli jeszcze przez 8 godzin dziennie, jeśli zjesz śniadanie o 8 to do 16 musisz zjeść już kolację itd. nie przejadaj się, 4-6 małych posiłków, jak wyżej ogranicz to co niezdrowe, smażone, słodkie (cukrzone) i tłuste. Ćwiczenia - rowerek, orbitrek, bieganie co lubisz, dziennie 30 minut. Suplementacja - coś w stylu iqgreen, wtedy można coś tam podjeść raz na jakiś czas i gotowe. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowitka
prdka - dobrze piszesz, nie jakieś tam głupoty głodówki tylko trzy torowa dieta i lekka suplementacja na wszelki wypadek. Polecam bo przed wakacjami niestety prawie każdymi ja od maja muszę się odchudzać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość painka
Drogie Panie ja bym nie nazwała suplementacją iqgreen "lekką" zanim coś napiszecie to zapoznajcie się ze składem, a ten mówi że zawartość cga jest znaczna. to mocny środek jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koskaa
to fakt w iq green ilość cga jest spora ale dla wielu kobiet to jedyny ratunek pozatym uważam, że są to chyba najbezpieczniejsze tabletki na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnkaka
Szybko=efekt jo jo. Ja bym jednak postawiła na zdrowe nawyki żywieniowe, pięć posiłków dziennie i dużą dawkę ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palanie kalorii. Im więcej uda Ci się spalić kalorii poprzez aktywność fizyczną, tym więcej masz szansę pozbyć się tkanki tłuszczowej. Najlepszymi ćwiczeniami są aerobowe i poprawiające krążenie. Możesz też dodatkowo zająć się: joggingiem, pływaniem, maszerowaniem, aerobikiem, gimnastyką i jazdą na rowerze. Jeden gram tłuszczu, to około 3500 Kcal do spalenia. Jeśli chcesz zrzucić kilogram, to musisz dziennie spalać około 3500 Kcal. Rozbudowa tkanki mięśniowej. Pamiętaj, że to ile masz tkanki tłuszczowej w dużej mierze zależy od tego ile masz tkanki mięśniowej. Mężczyźni zazwyczaj tkanki mięśniowej mają więcej dlatego chudną szybciej niż kobiety. Zdrowa utrata tkanki tłuszczowej polega na zamienianie jej w mięśniową dzięki regularnym ćwiczeniom. Oczywiście nie musisz doprowadzić się do takiego stanu żeby wyglądać jak kulturysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eśli chcesz przyspieszyć swoją przemianę materii, to częściej pij kawę bez cukru. Pamiętaj jednak, że z kawą nie powinno się przesadzać. Myślę, że 3 filiżanki dziennie, to taka optymalna ilość. Ćwiczenia aerobowe na pewno pomogą spalić Ci zbędne kalorie. No ale pamiętaj, to że będziesz dużo ćwiczyła nie znaczy, że dużo schudniesz. Ważne jest też sposób w jaki będziesz je wykonywała. Uważaj też za co się zabierasz, bo przez niektóre ćwiczenia możesz przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAmisza
Ja jedyną zmianę jaka wprowadziła stosują Foreverslim to zasada częściej a mniej.Dużo również dużo dało ruszenie się z fotela.Dzięki tym trzem elementom schudłam 14 kg a dla mnie to znakomity wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpioszkaa
a właśnie podobno dzięki iq green można się uchroni przed JOJO gdzieś tak czytałam właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarcelinna
Właściwie przez długi czas nie wiedziałam co dla siebie wybrać.Bo wybór tabletek na odchudzanie jest naprawdę duży.Na początek wybrałam Foreverslim i po tym co już uzyskałam po tych tabletkach dochodzę do wniosku że zostanę przy nich.Jestem bardzo zadowolona z tego ile już schudłam a liczę na jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpośredni
A ja radzę wam przytyć tak do 120 - 130 kg. Wtedy będziecie dobiero kobietami przez duże K. Pozdrawiam puszyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę.... Jaka nachalna reklama tego foreverslim... Kafe specjalnie zakłada samo temat i ciśnie reklamę. Juz mało ważne ze gdzie nie wejdziesz to jest sponsorowane jakich komentarzy się nie czyta to wszędzie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gortatka
ja mam właśnie problem z efektem yoyo ;( a co to są te iq ggreen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalwiaturka
no to są tabletki na odchudzanie od niedawna w polsce ze stanów sciągnięte na bazie zielonej kawy i cga ;;) POdobno pomagają na zmniejszenie łaknienia. wpływają też na metabolizm itd zresztą poszukaj w gooogle to znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gortatka2
a faktycznie coś jest :) no możliwe ze je zamowie bo serio juz nie mam do siebie sily ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudłam przy dopasowanej diecie wspartej suplementem diety Slimcea. Spadek wagi zaczynał się jak trochę tego wziełam, po 2 tygodniach gdzieś. Skutków ubocznych nie było. Hamowanie łaknienia, przemiana materii na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam troche ruchu a wtedy na kuracji slimcea kg leca kazdego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurkail
no te iq green mogą pomóc prze efekcie jojo faktycznie skoro mają taki skład nie znam się aż tak dobrze ale na to wyglda ze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskapo
iq green mają w sobie zieloną kawę i cga wiem bo sąsiadka bierzę od dwóch miesięcy i ma się bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×