Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 prosze o madra rade

Plan cwiczen

Polecane posty

Go艣膰 prosze o madra rade

Mam nadwage a wlasciwie otylosc :o Zaczelam diete i chcialabym ja polaczyc z cwiczeniami. Niestety nie wiem jak sie za to zabrac, od kilku lat nie wykazywalam zadnej aktywnosci fiycznej pzoa przemeiszczaniem sie 馃槶 Do dyspozycji ze sprzetow pomocniczych mam atlas. Wiadomo chyba, ze nie wytrzymam 2h treningu. Prosilabym o jakis racjonalny plan dla mnie, mzoe jakies linki?? Nie chce w polwoie "nie dac rady" - to amlo mobilizujace. Wiadomo, ze z czasem bedzie coraz lepiej, ale na chwile obecna forma jest ponizej zera :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdecydowanie za szybko
nawet nie mam pomyslui na potencjalne cwiczenia. mzoe sa tu inne porawdziwe grubasy i cos poradza, ja wy cwiczylyscie tak, zeby dac rade ? :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oonnnkakaa
idz na ELEKTROSTYMULACJE, 40MIN TEGOO DAJE TO SAMO CO 3H OSTREGO TRENINGU NA SILOWNII

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prosze o madra rade
nie chce na ni chodzic, chce cwiczyc :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 raczej s膮dz臋
elektrostymulacja to mit gdyby faktycznie to zast臋powa艂o 2-3 godziny cwiczen to by si臋 po elktro mia艂o zakwasy, a tak wcale ni ejest poza tym stymulacja mi臋艣ni pr膮dem jest bolesna i nieprzyjemna, ju偶 przyjemniej jest po prostu pojezdzic rowerkiem czy pota艅czyc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 raczej s膮dz臋
je艣艂i masz atlas, to na pewno jest mo偶liwo艣c wykonywania "motylk贸w" na klatk臋 piersiow膮, unoszenia 艂ydek w siadzie, wyciskanie sztangi le偶膮c oraz le偶膮c na brzuchu uginanie n贸g i cwiczenei po艣ladk贸w, do tego dodasz "brzuszki" na sko艣nej 艂aweczce je艣li masz, jaka艣 rozgrzewka na pocz膮tek i masz trening zazwyczaj wykonuje si臋 po 3-5 serii danego cwiczenia, w serii powinno byc od 10-15 powt贸rze艅, obci膮偶enie dobierasz tak by ostatnie powt贸rzenie w danej serii wykonywac z wysi艂kiem, ale by obci膮偶enie nie utrudnia艂o prawid艂owego wykonywania cwiczenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
poza tym cwicze sobie ostatnio cwiczonka cardio( z tym ze nie codziennie) plytka z tymi cwiczeniami jest w tej chwili dodana do magazynu chic potrzebujesz wprawdzie hantli ale one kosztuja naprawde niewiele w hipermarkecie( tam wprawdzie pani mowi o hantlach 2-3 kg ale ja nie chce miec za bardzo rozbudowanych miesni wiec kupilam sobie takie 0,75 kg)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prosze o madra rade
bardzo duzo, do gronej granicy prawidlowego bmi musze zrucic 24kg :o chodzi po rpostu o to, ze z moja waga i faktem, ze kondycja jest zerowa chce dostosowac cos pod siebie :) gdy kg beda spadac a kondycja wzrastac bedzie coraz lepiej...ale nie chce sie zabierac za cos z czym nie dam sobie rady :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prosze o madra rade
i w ogole dzieki za wszystkie rady :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
p艂ywanie( ja nie plywam bo nie umiem a od moczenia sie w wodzie i siedzenia w jaccuzi sie nie chudnie) bieganie?? bo wiesz ja jak w sumie zaczelam cwiczyc waga przestala spadac cos tam jeszcze spada ale juz powoli

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hmmm to sama nie wiem czy moje rady sa jakos pozyteczne ja w sumie zaczelam cwiczyc to wage mialam w maire ok( pewnie wedlug wiekszosci odchudzajacych sie tutaj jestem jeszcze za gruba ale sie tym nie przejmuje) i w sumie bardziej chodzilo mi o wyzezbienie miesni i to sie w sumie udaje ale jak napisalam waga spada juz baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wolne z tym ze moze po prostu mam zastoj w sumie od dluzszego czasu ejstem na 1000 kcl i mam 20 kg za soba

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jak masz otylosc to cwicz
g艂ownie na lezaco,zeby nie pbciazac kregoslupa. Brzuszki, wymachy np.Na siedzaco tez. Zadnego aerobiku, poki waga nie spadnie. Stretching moze byc, Mozesz duzo chodzic, plywac, jezdzic na rowerze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
moze aerobic?? albo jakies inne cwiczonka?? mozna zaczac od pilatesu zeby sie w ogole przyzwyczaic do ruchu?? ja powiem tak mnie sie na zajecia chodzic nie chce ale jak jestes w stanie sie sama zmobiizowac to wystarczy kupic jakas plytke z cwiczeniami i sobie pocwiczyc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
choc moze faktycznie nie ja moze nie jestem za dobrym ekspertem bo caly czas z lenistwa nie cwiczylam i w sumie tak jak pisalam zaczelam jak mialam juz w miare prawidlowa wage wiec moglam sobie dac wiekszy wycisk ale moze pilates?? mnie troszke nudzi ale generalnie jest dobry na poczatek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jak masz otylosc to cwicz
jest duzo roznych cwiczen na kregoslup, sprowadzaja sie do wzmocnienia miesni, glownie brzucha i to na poc偶atek bedzie najlepsze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Musisz sama wiedziec na co cie stac. Ja od samego poczatku chodzilam biegac, po miesiacu dolozylam aerobik, a mimo to ze stawami nie mialam problemu... Zawsze mozesz zmienic rodzaj aktywnosci fizycznej jak zauwazysz jakies dolegliwosci. Ja proponuje przede wszystkim systematycznosc (3-4x w tygodniu) i treningi min godzinne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
P艂ywanie jest najlepsze, bo dzia艂a wysmuklaj膮co na ca艂e cia艂o i nie obci膮偶a staw贸w. P艂ywam regularnie 2 razy w tyg od dw贸ch miesi臋cy, jem co chc臋 i schud艂am. Mam na my艣li p 艂 y w a n i e, a nie moczenie ty艂ka w jacuzzi czy podpieranie 艣ciany w basenie... Zreszt膮 p艂ywa膰 mo偶na si臋 przecie偶 nauczy膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 smerftka21
wierz mi ze nie mozna choc bardzo bym chciala:) dlugo chodzilam na nauke plywania p艂aci艂am za to i nic:( jestem jakims beztalenciem:( ale przeciez plywanie to nie jedyny rodzaj sportu jaki mozna uprawiac ja regularnie cwicze i tez jest ok:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prosze o madra rade
Bardzo ch臋tnie, skutki p艂ywania zauwa偶y艂am w wakacje :) Teraz niestety nie odwa偶e sie pojsc na basen - bynajmniej nie z pwoodu wagi (wieloryb na plazy, to juz przerabialam :P). Niestety rpzyplatalo mi sie pewne schorzenie dermatologiczne i nie wystawie nog, nie ma bata. No chyba ze stroj bylby do kostek :o :P Poza tym chlorowana woda chyba nie wplywalaby najlepiej na to... Zalezy mi na jaksi cwoiczeniach, ktore moge robic w domu. Prowadze bardzo neiregularny tryb zycia, chce pocwiczyc kiedy bedzie na to czas...i nie tracic go na dojazdy na silownie etc, bo nie mam auta i dla mnie takie cos to strata przy dobrych okolicznosc przynajmniej godziny na dojazdy. a przeciez rownie dobrze moge pocwiczyc w domu :) Dzis chyba wyprobuje te pilates (czy jak to sie pisze), zobaczymy ile wytrzymam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prosze o madra rade
ja plywac na szczescie potrafie od dziecka, tatus o to zadbal...do dzis pamietam jako maly babel "plywalam" unoszona na rekach taty ...pozniej na szczescie dawalam rade juz sama :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziabong ---> 2 razy w tygodniu po godzinie, co daje 50 d艂ugo艣ci basenu jednorazowo bez odpoczynku. Basen ma 25 metr贸w, czyli 1,25 km za ka偶dym razem. P艂ywam na zmian臋 偶abk膮 i na plecach, 偶eby mi odpocz膮艂 kr臋gos艂up. Jeszcze niedawno nienawidzi艂am p艂ywania, a teraz si臋 uzale偶ni艂am i wymieniam aktualnie garderob臋 na rozmiar 36:-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
:-) laura to pi臋knie :-) te偶 zaczn膮 - niedaleko mam basen wi臋c nie bedzie problemu... dzieki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×