Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość h4g4g4

Przyrost masy po silowni ?

Polecane posty

Gość h4g4g4

Mam pytanie do bardziej doswiadczonych kolezanek. Chodze do fitness klubu od trzech tygodni. Waga wyjsciowa bylo 64 kg\173. Jest 66 :\. Cwicze ok 4-5 razy w tygodniu. 20 min rowerek przy 130 hd potem silka na wszystkie grupy miesni i crosstrainer 20 min ok165 hd. Ew. sauna, chyba ze trzeba do pracy. Pol gdziny przed cwiczeniami shake proteinowy z l karnityna. Z jedzeniem byla roznie, jem przede wszystkim warzywa i owoce oraz nabial. Pieczywo od swieta. Za miesem nie przepadam, wiec stad tez shake. Kiedy moge liczyc na efekty? Chcialabym sie pozbyc ok 10 kg tluszczu i cellulitu. Prosze poradzcie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .174cm.
Może tak być, że przybyło ci mięśni. Ja nic nie schudłam a centymetry lecą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h4g4g4
Czyli musze zaopatrzyc sie w tasme :\ Wiem ze wszystkie poczatki sa ciezkie, mam motywacje i silna wole. Ale mam fiola na punkie mojej wagi, kiedys bylam gruba i chyba nigdy nie pozbede sie kompleksow grubasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka z mlekiem897
Ja tez chodzę na siłownie 2 razy w tyg, po 2-3 godziny, ale pocę się na maxa, tzn, daję z siebie wszystko , tylko że ja odwrotnie do Ciebie staram się jeść posiłki biołkowe ale po siłowni, nie przed, przez siłownią biorę tabletki z l-karnityną, guaraną, zieloną herbatą itp, aby szybciej spalić, a guarana podobno daje kopa, znaczy wiecej siły jest, i pocieszę cię albo i nie ale ja tez nie chudnę, na wadze nawet 100 gram mi nie spadło, jednak chłop mój zauważył że mi się podniosło tu i tam, zastanawiam się czy dobrze ćwiczę na tej siłowni,... szukam info troche na necie, bo tez tak jak ty chce zgubic pare kilo, ale nie idzie mi to jakoś... jak się czegoś doczytam to napiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h4g4g4
Dzieki za odpowiedzi, bo juz myslalam ze jestem sama z tym zjawiskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka z mlekiem897
myśle że dużo więcej jest osób z takim zjawiskiem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h4g4g4
W sumie to tego shakea pakuje w formie sniadania, bo zawsze chodze przed poludniem, a glodna jeszcze nie jestem. Po silce jej obiad bo potem do pracy i od 13 go 19 nie mam szans na normalny posilek. Pozwalam sobie na makaron bo czytalam ze po treningu organizm dorze wykorzystuje wegle, a produkty maczne to moja najwieksza slabosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość commander in chick
ja tez chodze na silownie od ponad 2 miesiecy i przytylam jakie 2 kg :O jem warzywa owoce ryby czasem kurczaki, generalnie raczej zdrowo silownia 4 razy w tygodniu po godzine poltorej bieznia orbitrek i cwiczenia silowe glownie na ramiona i kuuuuuzwa nic :/ juz mam ochote to rzucic w pizzzdu, ale lubie chodzic na silownie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość commander in chick
aha mam 166 cm wzrostu teraz (przed okresem) waze 58 kg na poczatku stycznia bylo 56.5 niby malo ale jeansy na mnie ciasne sa mimo to!!! na bank mi sie miesnie rozrosly no ale kuzwa no :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h4g4g4
Hah mimio to ja tez lubie . Przynajmniej samopoczucie lepsze o polowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka z mlekiem897
Nie wiem czy to coś Wam pomorze, ale mój chłop troche się zna na tej całej siłowni, mówi że jeśli chce się wyzeżbic ciało i spalać tłuszcz to trzeba robić dużo powtórzeń średnim obciązeniem i dość szybko, natomiast na rozbudowę mięśni robi się mniej powtórzeń ale dużym obciążeniem i nie za szybko Może pomoże Wam dziewczyny ta stronka: http://www.we-dwoje.pl/silownia;-;pomocna;w;odchudzaniu,artykul,3293.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka z mlekiem897
Stosuj treningi interwałowe Zamiast spędzać długie godziny na bezmyślnych ćwiczeniach na siłowni, gdzie ustawiamy maszynę na określony czas i poziom trudności, a później polegamy tylko na instrukcjach automatu, warto spróbować treningów interwałowych. Polegają one na wykonywaniu bardzo intensywnych ćwiczeń na określoną partię mięśni przez stosunkowo krótki czas. Później robimy sobie przerwę, dając mięśniom odpocząć. Ćwiczenia tego typu pozwalają spalić kalorie szybciej niż przy utrzymaniu równomiernego tempa. Dla osób, które chcą spróbować treningów interwałowych zamiast joggingu mamy propozycję ćwiczeń: biegnij w szybkim tempie 400m, po czym przejdź 100m, później znowu biegnij itd Podnoś ciężary w tempie 2 na 4 Ćwiczenia z ciężarkami to coś więcej niż tylko unoszenie ich w górę i w dół. Ważne jest nie tylko, żeby je podnosić, ale również w jakim tempie to robić. Badania pokazują, że najlepsze efekty można osiągnąć wykonując ćwiczenia w tempie 2 na 4. To znaczy, że na przykład w ciągu dwóch sekund unosimy ciężarki w górę, a następnie w ciągu 4 sekund opuszczamy je do pozycji wyjściowej. Dzięki utrzymaniu tego spowolnionego tempa mięśnie wzmacniają się średnio dwukrotnie bardziej niż przy tradycyjnym tempie ćwiczeń. Ćwiczenia na siłowni kilka ćwiczeń na jedną partię mięśni Podczas ćwiczeń na siłowni warto obmyślić właściwą strategię i kolejność ćwiczeń. Najskuteczniejszym sposobem na szybkie wzmocnienie mięśni jest robienie wielu różnych ćwiczeń pod rząd na tę samą partię mięśni. Na przykład, jeżeli na siłowni są dostępne trzy sprzęty do ćwiczenia mięśni klatki piersiowej, to zacznij od treningu na każdym z nich po kolei, bez robienia przerw. Po wykonaniu całej gamy ćwiczeń na te mięśnie możesz przejść do mięśni nóg itd. Dzięki temu bez niepotrzebnego marnowania czasu utrzymasz trening na maksymalnym poziomie. Żeby spalać trzeba jeść (i pić) Znajomość odpowiednich technik ćwiczeń to tylko połowa sukcesu. Ważny jest nie tylko proces spalania kalorii, ale również to, co, ile, jak często i w jakich ilościach jemy i pijemy. Badania naukowe konsekwentnie wskazują, że dla utrzymania właściwych wyników ćwiczeń fizycznych niezbędne jest właściwe nawodnienie organizmu. Przed przystąpieniem do treningu warto również coś przekąsić. Równie ważne jest, aby w ciągu 30-90 minut od zakończenia treningu uzupełnić brakujące wartości odżywcze w organizmie. Pozwoli to zapobiec uszkodzeniom mięśni i przygotuje je do dalszych ćwiczeń w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze powiedziane w powyzszym poscie, aczkolwiek co do interwalow dochodzily mnie sprzeczne opinie- nie bede jednak komentowac, bo sama stosuje trening bardziej interwalowy- ale tez cele sa nieco inne... przyrost masy- wiesz tak w sumie w 2-3 tygodnie sie miesni nie zbuduje... co do jedzenia- ja uwazam osobiscie, ze i przed i po treningu powinno sie jesc rowniez wegle- przed treningiem- bo to one sa zrodlem potrzebnej nam energii- po treningu- bo musimy koniecznie odbudowac niedobory glikogenu! takze sama w sumie musialam dopiero do tego dojsc, ze silownia to nie tylko proteinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że przeceny na poziomie 20-30% na suplementy dla sportowców ma www.swiatsupli.pl Sprawdzony sklep. Chodzę do nich w Białymstoku. Wszystkie suple masz w jednym miejscu, przecen mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w suplement Largomass - osobiście używałem i udało mi się wraz z moim trenerem personalnym wyrzeźbić idealną sylwetkę dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupić właśnie suplement Largomass oraz dobrać sobie odpowiedni trening u trenera personalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten suplement, sam stosowałem przez 4 miesiące i udało mi się zwiększyć masę mięśniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiazujac do posta od @lukasz1991 to jesli chcielibyscie poczytac wiecej na temat Somatodrol, to mozecie zajrzec jeszcze tutaj: http://www.biotrendy.pl/produkt/somatodrol-tabletki-na-przyrosty-muskulatury/ natomiast musicie pamietac, ze od samych odzywek człowiek nie urosnie na siłowni, to jest naprawde ciezka praca, aby cos osiagnac w tym kierunku. Przeczytajcie sobie dokładnie posta od @inka z mlekiem897 on naprawde wie co mowi jesli chodzi o cwiczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na konsultacje z trenerem i dietetykiem, który ma wieloletnie doświadczenie w przemianie sylwetek, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Efekty osiągane są dzięki spersonalizowanym dietom oraz ćwiczeniom dostosowanym do potrzeb oraz możliwości klienta. Więcej informacji na www.igortreneronline.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×