Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pulpeciki z warszawy laczmy sie teraz

Polecane posty

Gość gość

Hej ktore z dziewczyn sa chetne by ogarnac odchudzanie realnie? Ja juz tyle razy szukalam w sobie motywacji i nic. Mowie dosc!! Ktore chetne?? WIek dzielnica i ilosc kg zrzucenia bez znaczrnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemoniowo
Ja ruszam z odtłuszczaniem cielska. Ale nie robię tego mega-odpowiednio. Najpierw LemonDetox, aby z jelit zeszło wszystko. A potem pewnie wysokobiałkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O hej:) milo ze ktos sie odezwal Co do wysokobialkowej to ja tez ja lubie bo Mozna zleciec dobrych pare kg Jakies cw? Suplementy? Planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyklepać cię pulpeciku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemoniowo
Ja na białkowej ok 2 lata temu zeszłam +/- 10kg. A potem wróciły pizze, kebaby itp. Kilka też miałam wydarzeń sprzyjających: przeprowadzka (jedliśmy na szybko, fast foody), obrona pracy dyplom. itd. Nad suplami się na razie nie zastanawiałam - zobacze jak będzie z jelitami, może sól gorzka albo liść senesu. Ćwiczenia owszem - na macie z ciężarkami. Na początek 3x tydzień. Wszystko się określi po tym detoksie cytrynowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czym ten detox polega??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemoniowo
Mówi się na to Dieta Beyonce, ale to bardziej głodówka oczyszczające. Nie je się nic i nie pije oprócz: 1) wody 2) herbatek ziołowych 3) lemoniady (woda, cytryna, pieprz cayenne i syrop klonowy) gdzie: - cytryna oczyszcza i m.in rozświetla skórę przez wit C - pieprz cayenne podkręca metabolizm - syrop klonowy - jest źródłem energii i jakichś tam minerałów Szklanka lemoniady to jakieś 60-100kcal zależnie od ilości syropu klonowego. Założeniem jest oczyszczanie złogów z przewodu pokarmowego - głównie jelit. Powinna trwać min. 10 dni, ale po 3 już jest baza do wprowadzenia diety. Maksymalnie (jak większość głodówek 40 dni, ale tylko pod opieką lekarza). Dodatkowo można raz dziennie pić - wodę z solą gorzką - działa jak miotełka na jelita, zbiera to co po drodze. - albo herbatkę z liściem senesu ew. innym zielksiem na poprawę wypróżniania NIC innego nie jemy, nie pijemy napojów (kawy, zwykłej herbaty itp.). Tak w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche ostro brzmi Ja juz zaczelam i tak wysokobialkowa wiec raczej nie bede przerywala ale ciekawa jestem jak Tobie pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemoniowo
Daję radę. Pierwszy dzień prawie za mną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ssie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemoniowo
Nawet nie. Gdy czuję głód piję szklankę lemoniady (jakieś 80kcal). Różnica między wczoraj rano a dzisiaj -0.8kg jeszcze kilka dni i dukanek :D A jak Ty się trzymasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita790
Ja ważyłam już 120kg i w końcu przejrzałam na oczy i wzięłam się za siebie;) i tak poszukiwałam czegoś by mi pomogło i tak znalazłam African Mango http://szczupla-kobieta.pl po tygodniu zleciało mi 2kg a później było mi tylko łatwiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaja91
Brawo Julita za determinację;) wiem,że ciężką sobie powiedzieć zaczynamy dietę i ćwiczenia! sama miałam z tym problem a ważyłam mniej niż ty bo 80kg więc jest różnica ale również chciałam zrzucić te 14kg i tak zaczęłam właśnie regularnie się odżywiać przyjmowałam taki sam suplement African Mango http://afrikanmango.pl i do tej pory jestem niego zadowolona;) bo efektu jojo brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welo23
Oooo bardzo cieszy mnie że nie tylko ja wybrałam taki suplement;) i nie tylko mi pomógł! African Mango http://szczupla-kobieta.pl to rewelacyjny suplement!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×