Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasza ulubiona pizza

Polecane posty

Gość gość

Pizza to w Polsce danie niemal narodowe :) To czy są one zdrowe czy nie to zupełnie inna historia. Jakie pizze preferujecie - na grubym czy cienkim cieście? Osobiście lubię zwykłą margherita na cienkim cieście i w zasadzie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo to obchodzi!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość westenka3
Oj ja równiez uwielbiam Kiedyś lubiłam taka z dużą ilością sera oraz składników, obecnie wolę pizze bardziej dietetyczne czyli na cienkim placku oraz z mniejszą ilośćią dodatków ( zresztą tak właśnie wygladają tradycyjne pizze włoskie). Smaczna pizza jest w Dominium. W Warszawie mają kilka swoich lokali. Jeśli miałabyś możliwość spróbowac to najsmaczniejsza jest pizza dela casa . Zerknij sobie http://www.pizzadominium.pl/menu-dania#pizza-della-casa Jeszcze nigdzie indziej w Polsce nie jadłam takiej smacznej,prawdziwej pizzy włoskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passtor
Ja też jak mam się wybrać do pizzerii to wolę dominium i to nie ze względu na ceny, ale różnorodność. Za każdym razem możesz sobie zamówić coś innego. I makarony też mają całkiem spoko. Nie wiem czy jadłaś u nich? Poza tym klimat lokali ma w sobie to coś mimo tego, że to sieć pizzerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona2
Uwielbiam dwa rodzaje pizzy i zawsze mam problem jaką wybrać, bo oba rodzaje smakują mi tak samo. Jedną z nich jest pizza serowa, a drugą Frutti di mare z http://presto-pizza.pl/ No i najważniejsze jak dla mnie to sosy, bez których żadna pizza mi nie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja najbardziej na świecie kocham pizzę z Party Pizza za ich wyśmienite ciasto. I nie robię pizzy w domu tylko zawsze tam się wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi876
Ja bardzo lubię pizze z Capri New. Jest smaczna, zawsze dobrze wypieczona i ma świeże składniki, a to jest ważne. Poza tym niewiele kosztuje. Tutaj http://www.caprinew.pl jest strona tej pizzerii. Można zamawiać z dowozem lub zjeść na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawianka7
Dla mnie Warszawianki, bezkonkurencyjna pizza jest w Złotej 65! Chodze tam od wielu lat i miejsca nie zmienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepsza pizza jest w Złotej65 w Warszawie. Zawsze jak przyjeżdżam do stolicy to idę tam na lunch :) Mają bardzo dobre ceny jak na Warszawę i pizza jest zawsze tak samo dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi znowu pizzeria Gusto bardzo podpasowala. Jakbyście kiedys byli we Wrocławiu, koniecznie odwiedźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadłam kiedys w Gusto we Wro, rzeczywiście maja dobra pizzę, sałatki tez maja smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pizza Gusto Wrocław! Polecam w zasadzie całe Menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie maxipizza, akurat w moim przypadku - Kraków :) Ale jadłam u nich w innych miastach (to sieć) i trzymają poziom, bardzo :) do tego bardzo dobre ceny! ogólnie jak nie znacie, to sprawdzajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxi pizza jest bardzo dobra, to trzeba przyznać ;) A poza tym - kurczak i kukurydza to faktycznie jest bardzo dobra opcja! Ale nie lubie pizzy, gdzie jest z 10 skąłdników, musi być jakiś umiar, i 80% miesa też mi nie pasuje, w sensie pizze typu "pieczarki i 6 rodzajów mięsa" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaMasi
Pizza z winogronami - pierwszy raz jadłam w MaxiPizza i od tego czasu stała się moim numerem 1. Bardzo ciekawe połączenie, które trafiło do moich kubków smakowych. Próbowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dla zrównoważenia diety codziennej zadbać o odpowiednią suplementację. Osobiście stosuje Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasycznie capriciosa. Albo bez sosu, szynka parmeńska, pomidorki koktajlowe i rukola skropiona oliwą na cieniutkim cieście <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MnieJuzMinely

Lekka Hawajska z kurczakiem i ananasem albo wrecz przeciwnie, na bogato goralska z boczkiem szynka, cebula i tysiacem innych dodatkow 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda

Jeżeli chodzi o moją ulubiona pizzę to nie mam jednej o określonych składnikach, bardzo lubię kompozycje jakie serwują w Warszawie na Zlotej 65 w tamtejszej pizzerii, do etgo znakomity wystrój lokalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moją ulubioną pizzerią, która zawsze przygotowuje świetne i pyszne pizze jest http://brooklyn.com.pl/ Jeżeli mieszkacie w Białymstoku lub będziecie odwiedzać to miasto to polecam wam się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Najbardziej lubię stołować się właśnie w pizzeriach. Ostatnio na wycieczce w Częstochowie moje serce skradła restauracja Sezonova. Jakby ktoś miał okazję, to bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziubidubi

Ja uwielbiam chodzić na pizzę do Trattoria Venezia w Krakowie. Najlepsza pizza w całym mieście, dodatkowo bardzo czysto i milutko wewnątrz. Uwielbiam klasyczną, włoską pizzę, toteż jest to dla mnie miejsce nr 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×