Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nmxfgnhjxdnxg

Gdzie pojechac w grudniu w podroz poslubna???

Polecane posty

Gość nmxfgnhjxdnxg

chcemy pojechac w grudniu, bo nie mozemy zbytnio wziac urlopu i kazdy jedzie na wakacjach, upaly sa okropne a my chcemy wyjechac na taka wycieczke zeby mozna bylo sporo zwiedzic a nie lezec 2 tyg na plazy, bo szkoda na to kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litości! Proponujesz zwiedzanie skandynawii w grudniu???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esteeeeeee
Australia i Nowa Zelandia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuje podroz po Europie
nie wiem moze w grudniu to niezbyt duza atrakacja bo snieg, ale troche wczesniej, autem do rzymu, francji, cannes itp. duza przygoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może Syberia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokąd a nie gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z własnego doświadczenia
W grudniu polecam Turcję - tam jest wtedy ok. 20-25 stopni, woda w morzu na tyle ciepła że spokojnie przyzwyczajony do bałtyku Polak może sie kąpać - a do tego jest bjecznie tanio ! Hotele 5 gwiazdkowe stoją puste i zabijają się o turystów. Zwiedzać naprawdę jest co, no i ta kuchnia. Acha i radzę wykupic wycieczkę przez niemieckie lub austriackie biuro - mają lepsze ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukrecja
Ja teraz szukam czegoś na listopad/grudzień ale w Polsce :) Bo mam tylko 4 dni na taką romantyczną podróż :) Macie swoje jakieś ulubione miejsca gdzie byliście i pogoda nie zepsuła Wam tego pobytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpoludGruby
polecam teraz brazylie- mozna taniutko wycieczke znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcja, to dobry pomysł
Po pierwsze - w tym okresie jest naprawdę tanio. Po drugie - kupcie dobrą objazdówkę, taką żeby zobaczyć Kapadocję, Ankarę, Stambuł, Troję, Pergamon, Efez. Poczytaj http://www.travelbook.pl/offer_36_2502.html - myślę, że jeśli lubisz zwiedzać, to oferta jest doskonała (chodzi o program, nie konkretną wycieczkę). Bo jak nie lubisz zwiedzać, to Costa Calma i opalanie na golasa ;-) Ale tam nie pozwiedzasz, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walinn
Mój znajomy jest teraz w Brazylii i faktycznie jest cieplej niż u nas ale mówi że cały czas pada deszcz jak na razie. Może jednak warto się skusić na fajne miejsce w Polsce. Głęboczek ma fajne warunki i winne zabiegi, z tego co widziałam to można dostać pobyt u nich na facebook'u http://on.fb.me/q4z2JP może akurat Ci się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenecja, tylko kurcze grudzień, to moze byc zimno i deszczowo.. ja bym chyba wybrała się w gory, jak nie chcesz w polskie, to moze Alpy, Ardeny albo Pireneje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze gdzies w Polsce? Na przyklad nad polskie morze, które moim zdaniem jest piękne o każdej porze roku. Podobno ładnie jest w Jastrzebiej górze, w sumie nie byłam - nie wiem. Ale wiem, ze podobno jest tam fajne i tanie spa - Primavera, gdzi emozna fajnie wypocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zbieranie
wszystko zalezy od budzetu...generalnie tam by bylo fajnie gdzie jest w grudniu cieplo czyli na ocean indyjski gdzie w grudniu jest ''astronomiczne lato'' ...po za tym zwiedzanie w posrozy poslubnej jest super,ale chyba raczej kazdy chce spedzic romatyczne chwile tylko we dwoje i tu mauritius czy malediwy jak najbardziej.albo sri lanka... poprostu super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam naukę jazdy na snowboardzie albo nartach. Wtedy można sobie w Dolomity pojechać. Albo w Polsce do Białki Tatrzańskiej, Karpacza itp. A po kilku sezonach pojawia się ten problem, że na lato brakuje kasy albo urlopu i generalnie czeka się od zimy do kolejnej zimy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujacie sobie ciekawych ofert też tutaj http://www.antavia.pl/ ZWłaszcza ze jest to naprawde godne polecenia i sprawdzone biuro podrózy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Algarve. Ocean jest już zimny, ale połazić w kostiumie, wejść do kolan da się bez problemu. Oczywiście wycieczka do Lagos i na przylądek St. Vincent i druga, do Lisbony obowiązkowo. To właśnie to zwiedzanie. Muszli wielkich przywieziesz, no i ocean, a nie byle jakie morze. Jak się trafi, to możesz zapisać się na wycieczkę na Gibraltar. Na szczycie uważaj na wyciąganie czegokolwiek z torebki. Małpy kradną, myśląc że masz jedzenie, ale groźne nie są. A zdjęcia będą cudowne, wpisz w wyszukiwarce Algarve, zobaczysz. Polecam pustą w grudniu Albufeirę. Mogą być Kanary, ale trochę drożej, choć na Teneryfie, może na Tejde nie wjedziesz (wiatry czasem zatrzymują kolejkę), to szanse na wykąpanie się w jeszcze ciepłym oceanie są. No i Loro Park, delfiny pod Gigantami, choć moim zdaniem Algarve ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na narty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie wròcilem z Salerno- Wlochy Poludniowe polecam, choc temperatura byla na poczatku 20 stopni, potem ròznie bywalo. Oczywiscie zielono, cytryny ipomarancze na drzewach jak wiosna, sygnalizuje niezwykla imprese , zupelnie w Polsce nie znana, a ktòra dostarczy wam wyjatkowych emocji zobaczcie w google i na you tube Salerno Luci d'artista 2015 oraz giardino incantato. Impresa odbywa sie od 7-go listopada do trzech kròli, corocznie. Z zapowiedzi burmistrza wynikalo, ze wszystkie miejsca w hotelach byly wyprzedane juz w sierpniu, wejscie za darmo, kogo by ta sprawa interesowala prosze napisac albertosponza@yahoo.it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Madera? Jeśli chcecie mieć gwarancje pogody na plażowanie to chyba tylko Tajlandia i tym podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wyjazd na narty do Włoch z www.narty-wlochy.pl mają najlepsze apartamenty. Romantyczne góry i zaśnieżone urocze małe miasteczka. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja była w Karpaczu. To bardzo śliczne, małe i romantyczne miasteczko. Mi się bardzo podobało. W dzień spacerowaliśmy, jeździliśmy na nartach a wieczory spędzaliśmy na basenie lub przy kominku. :) Noclegi Karpacz znajdziesz na stronie https://nanocleg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×