Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo juz nie wiem...

ILE KOSZTUJE FOTOGRAF?

Polecane posty

Gość bo juz nie wiem...

zdjecia-slub,potem do oczepin,plus plener,i potem gotowy album ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia____22
U mnie np. za dwudniowe wesele 1000zł. W to wchodzi album złożony ze 100 zdjęć plus zdjęcia wszystkie na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mma222
To bardzo mało!!! A mogę spytać w jakim mieście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 25 zdjęć w plenerze + 50 błogosławieństwa, sali i kościoła + DVD zapłacimy 1000 zł. My mamy zniżkę po sąsiedzku, normalnie to kosztuje ok 1300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my płacimy 2050 zł, około 1000zdjęć na CD do tego 60 zdjęć wybranych do albumu, a zdjęcia będą z przygotowań, ceremoni, studio i plener. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mma222
A JA jeszcze zastanawiam się dlaczego na ogół kamerzysta bierze więcej niż fotograf? Kamerzysta ponosi owiele mniejsze koszta niż fotograf a zazwyczaj jest droższy o od 300 do 700 zł- tak bynajmniej jest we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia____22
Zawiercie koło Częstochowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
Fotograf 2500; Kamerzysta wiecej sie napracuje przy montażu, dlatego pewno bierze wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki to ma sens
Bez sensu płacić taką kasę za zdjęcia na płycie. Widziałem cos takiego u kumpla. Tysiąc zdjęć, z których nie miał, co wybrać na papier a co gorsza bez obróbki zdjęć nie dało się ich oglądać. Zapłacić 2050 za 60 zdjęć to naprawdę jest wyczyn. Zdjęcie wychodzi 34 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
jesli ładne, to mozna i tyle zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan
Przestrzegam( są zapewne wyjątki) przed " fotografami", którzy obiecują setki zdjęć na płycie za niewielkie pieniądze. Spotkałem już wiele par, które zrobiły ten błąd i dziś twierdzą(troche po czasie), że są bez zdjęć. www.fotosikorski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletta34
w bialymstoku fotografie w plenerze + uroczystosc 100 zdjec + kilka w powiekszonym formacie 1200 zl razem z kamerzystą jestesmy bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
w Zielonej Górze: 200 zł za 10 zdjęc studyjnych 400 zł za 60 zdjęc z pleneru, kościoła i wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie 150 zdjęć: slub, plener, przyjęcie zdjęcia w formacie 18x25. Dodatkowo bardzo ładny album z bordowymi kartkami za 65 zł. Negatywy i płyta CD ze skanami gratis. Fotograf z wieloletnim doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambi82
Nasi znajomi polecili nam stronkę www.fotoescapes.com . Kapitalne zdjęcia, niespodziewanie konkurencyjne ceny. Kompletna obsługa fotograficzna)( przygotowanie, ślub, plener, wesele - wszystko na CD ) już od 1100zł. Dodatkowo oferuja przygotowanie i wydruk zaproszeń, kart z podziekowaniami dla gości oraz piekne albumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To juz jest..
To już jest irytujące. ZNOWU REKLAMA i w dodatku nie ma, co oglądać. Czasami przynajmniej pomimo tej wścibskiej reklamy można naprawdę zobaczyć ładne zdjęcia, ale tu trudno cokolwiek zobaczyć. To istne studium portretu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Arletty 34
a mozesz podac namiary na tego fotografa?Jestesmy bardzo zainteresowani.Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambi82
Arletta 34 - podasz email?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety zapomniałam napisać że te 150 zdjęc w formacie 18x25 kosztowało nas 800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izula77
My za fotografa i kamerzyste płaciliśmy 1350 zł w tym było 2 kasety + 2 DVD film trwał ok.3 h do tego dostaliśmy album z wklejonymi zdjęciami ok 120 szt a to co zostało to luzem do tego bez żadnych opłat dostaliśmy materiały tj, klisze i na płycie zdjęcia z pleneru i do tego były jeszcze wypuszczane gołąbki po ceremoni (oczywiście jeżeli ktoś sobie życzy). Muszę przyznać że zdjęcia są super jeżeli ktoś potrzebuje kontakt na fotografa (Podkarpacie) to służe pomocą prosze pisać na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×