Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość firlii

Karta miesiaczki - do poradni rodzinnej.POMOCY!

Polecane posty

Gość firlii

Ide w poniedzialek, bylam mieisac wczesniej - mialm uzupelnic karte miesiaczki, oczywioscie nie zrobilam tego. Potrzebuje jakiegos wzoru. Ktos mi moze podrzucic???Prosze!!!!!!!!1 Mail: firlii@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afirliii
moze jednak ktos mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym Ci pomogła ale nawet nie wiem o co chodzi z tą kartą????!!! :o Jeśli nie umiesz wypełnić idź do tego kogoś od kogo ją dostałaś i powiedź, że masz problem z wypełnieniem. Jesteś tylko człowiekiem możesz czegoś nie potrafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nauki chodziłam ponad 2 lata temu i pierwsze słysze o jakieś karcie okresu ehehhehe może czasy się zmieniły????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kangurek - ja chodzilam 5 lat temu i u niektorych babek takie karty byly, ja na szczescie kurs mialam u sasiadki rodzicow wiec ona nie wydziwiala ale moja kolezanka to pamietam co 2 miesiace miala spotkania i musiala rysowac - temperature sprawdzala i rodzaj sluzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu coś jest
ja 7 lat temu miałam kurs NRP na naukach... wysłychałąm pani spokojnie, a potem powiedziałam, że nie zamierzam z tego korzystać... pani zmarszczyłą się, ale nic nie powiedziała... ja jedyna z grupy karty nie musiałam wypełniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to
jak uświadamianie na siłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×